اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
    فداتم کا

والله یه فیلم نگاه میکردم ( نیکیتا سریال جاسوسی..)یارو میگفت این آنالیزر (واسه سرویس های اطلاغاتی بود) الگوهای میبینه که هر آنالیزری قادر نیست ... سر منم همین موضوع هست . ناخودآگاه الهام میشه چظور بیانش کنم بلد نیستم !

کوچیکتم محتاج دعا
    اگه اينطوري كه شما يه لطفي بكن مارو هم از الهاماتت بهره مند كن

شايد ماهم جزو 50000 تاييا شديم

خدارو چه ديدي
    صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

• با توجه به حرکت دیروز بازار و پایین اومدن رتبه اعتباری آلمان و ترس سرایت بحران به کشورهای جزء اتحادیه اروپا و بد اومدن شاخص های بخش صنعت کشورهای انحادیه اروپا بازار بسیار ریسک گریز شد و توان بالا اومدن تا قیمت مورد نظر نداشت و دقت کنید در زمان ریسک گریزی استفاده از دستورات سل استاب قویاً توصیه میشه !

نظر

• سلام بر مرد تنها شب PCMFund
        نکته آموزشی خیلی جالبی بود در مورد واگرایی که قبلا" توجه نمی کردم.با تشکر فراوان
        راستی از استاد خسروی خبری داری؟دبی رفته؟
        WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
        account demo

نظر

• مثل اینکه بازار نمیخواد حال بده بعد از فعال شدن یه 25 پیپ رفت سود ما هم ایون کردیم به امید ریزش... اومد استاب زد و رفت...

این چند روز بندرم با اینترنت ذعالی وصلم ، بچه ها اخبار .. بزارید تا ما برگردیم !

سامان جان آه دایورجنس مارو گرفت :دی

نظر

• سلام
            اول از همه چیز تشکر ویزه دارم به خاط تحلیل های بسیار خوبتان
            بعدشم در مورد eurusd به نظرم فعلا همون تئوری ریز موج چهار میتونه برقرار باشه . اندکس pti هم عدده خوبیه که میتونه کف قبلی زده بشه
            فقط اگر قیمت به بالای 1.2185 بره یه خورده باید جوره دیگه بهش نگاه کرد
            eurusd.jpg
            ***این نام کاربری همان آی دی esi_mohammadi می باشد.***

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein.tossi نمایش پست ها
              در تایم دیلی شاهد دو دیپ کرب هستیم دیپ کرب بزرگ وکوچک که ظرف زمان30 جولای تا 2 اگوست پر خواهد شد پی ار زد قوی از لحاظ قیمتی وزمانی روی چارت حاکم هستش دونوع موج شماری الیوت برای فرانک میشه در نظر گرفت که خودم منتظر زمان هستم حالا دوستان خوشحال میشم نظراتون بدید (مثل اینکه من فقط توی این تاپیک فعال هستم)

انتظار تا سقف کانال داشتم مثل اینکه زودتر داره تریگر میده به دنبال پوزیشن فروش

نظر

• ایوالله داری حسین جون ! بچه های ما دارن میپوکونن اما خود ....!

قمار باز بودیما .. گاهی خلاف جهت بنیادی ... پوز میگرفتیم الان جرات نداریم کا :دی

نظر

• شما هنوز استادی اقا خلیل میدونی بازار دوپهلو شده ولی توی فرانک فکرکنم اگه خواسته باشه بره بالا باید بریزه شاید این پیش زمینه برای رشد فرانک یا شاخص دلار باشه ببینیم شاخص های داوجونز واس اند پی قدرت زدن سقف دارند اگه نداشته باشند ................... !!! بازار سرخی میبینم برای سهام ورشد کالا ها(ببینیم باهم حرف های دراگی تا کجا اثر گذار هستش حاجی)
                  ویرایش توسط HST : https://www.traderha.com/member/3488-hst در ساعت 07-26-2012, 05:50 PM

نظر

• سطوح کلیدی:

================================================== =====================
                    آنالیز الیوتی:

جی دی پی آمریکا از 2% به 1.5 تنزل پیدا کرد ( بازار در بازگشت از رکود و رفتن به سمت رکود داره دست و پنجه نرم میکنه! نه بازگشت از رکود و رفنن به رونق ! ) وقتی رکودی در یک سوم اقتصاد جهان رخ بده وای به حال الباقی ! پس دارایی های ایمن بلطبع تقاضا میشن
                    نرخ بیکاری در اسپانیا افزایش پیدا کرد ( هیچ داده امیدوار کننده ای از اتحادیه نیامده جز سخنرانی جناب دراگی که عنوان کردن هر کاری برای حفظ اتحادیه انجام خواهیم داد ... همین باعث بالا رفتن مارکت شده ! البته در بحران ها به سخنرانی بازار توجه داره)
                    نرخ خرده فروشی در ژاپن هم کاهش پیدا کرد ...
                    پ.ن: هرچی دیتای بد هست داره انتشار پیدا میکنه ! مهم اینه که کجا بفروشیم ریسک و بازده منطقی بیاد ! یک فاند کار چنین عقیده ای دارد والی میبینید که طبق تکنیکال و الیوت ... قادر به خرید می بودید ! منتهی در چنین شرایط آشفته بازاری منطقی نیست و بازار در میان مدت و بلند مدت تصمیمات منطقی میگیرد !
                    ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 07-27-2012, 08:41 PM

نظر

• در چارت DOW ما شاهد الگوی AB=CD و سر وشانه هستیم که ظرف زمان نیز پر شده و همچنین وجود یک کندل شوتینگ استار میتواند تاییدی بر یک حرکت نزولی باشد

ویرایش توسط khayamshahbazi : https://www.traderha.com/member/5072-khayamshahbazi در ساعت 08-01-2012, 12:50 AM

نظر

• آنالیز الیوتی یورو به دلار :

ارادت خلیل

نظر

• سلام آقا خلیل . خوبی ؟

یه سوال . اینکه موج 2 را اینقدر کوچک گرفتی بعد 4 را اینقدر بزرگ داره میشه ، مشکلی نداره ؟؟؟

مثلا اینطوری هم بشماریم درسته ؟؟

نظر

• خیر خواه عزیز سلام

من که مشکلی نمیبینم ! از نظر شما ایرادی داره؟ هر دو سناریو به صعود رای دادن ! در حرکات بعدی ممکنه تغییراتی بدم !

موفق باشید

نظر

• سلام
                              من حرکت این جفت ارز را اینجور میبینم

نظر

• به نظره من بهترین استاب برای دوستانی که پوزیشن سل دارند 10 پیپ بالای 1.2304 می باشد
                                چون در صورت شکست 1.2304 قیمت تا محدوده 1.2373 بالا خواهد رفت و سپس در صورت عبور تا محدوده 1.2507 ادامه خواهد داد

نظر

پردازش ...
                                X