اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خلیل جون
    این عمو طبقه پایین گفت یه آهنگ گذاشتین و من هم دان کردم که حالشو ببرم
    جمعه ای غروب چه حالی داد بهمون
    این معامله قراره استاپ بخوره؟!؟
    نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها

Think / Act / Enjoy

نظر

• یورو که امروز حال نداد طلا هم که سودشو نخوردیم استرالیا شما هم تازه داره اماده سل میشه
      ظاهرآ 2یا 3 تا 15 دقیقه دیگه البته باید با قدرت 1.0257 بشکونه خلاصه حاجی جان با مسئولیت
      خودمون تا 1.0180هستیم استاپ هم 1.0295 (سیستم خودم هم سل داد)1.0270 سل
      موفق باشی.

نظر

• اصلا میانه خوبی با استرالیا ندارم.یکسال هست با من نمیسازه و ازش دوری میکنم نگر خبر آ کلاس !

این پوزیشن تمام اختیاراتش بر عهده آرش جان هست !

هرجا صلاخ دید میبنده و نگه میداره و تصمیمات ایشون میگیرن و تا این پوزیشن باز هست اصلا پلتفرم بالا نمیارم.

موفق باشید.

نظر

• درتایم 30دقیقه شاهد شاهد یک صعود 5 موجی هستیم وتشکیل الگوی باتر فلای وهمین طور پیوت قوی هفتگی به دنبال موقعیت فروش با اهداف پایین
          نقطه ورود :1.2971
          استاپ لاس :1.2996
          tp1:12946
          tp2:1.2921
          tp3:free

نظر

• درهفته اینده به دنبال فرصت های فروش این جفت ارز هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط HST نمایش پست ها

درتایم 30دقیقه شاهد شاهد یک صعود 5 موجی هستیم وتشکیل الگوی باتر فلای وهمین طور پیوت قوی هفتگی به دنبال موقعیت فروش با اهداف پایین
              نقطه ورود :1.2971
              استاپ لاس :1.2996
              tp1:12946
              tp2:1.2921
              tp3:free
              تی پی 1 لمس شد موفق پرسود باشید

نظر

• احتمال ريزش EURAUD.

نظر

• Ret & Candle Stick

نظر

• تیک پرافیت اول استرالیا خورد.
                    موفق باشید

نظر

• حاجی جان حالا فهمیدم چرا سل استرالیا را بستم چون تمرکزم را روی طلا میگرفت کلآ به جز یورو و طلا بعد هم (نقره و نفت )معامله دیگه ای ندارم .
                      همیشه پر سود باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
                        حاجی جان حالا فهمیدم چرا سل استرالیا را بستم چون تمرکزم را روی طلا میگرفت کلآ به جز یورو و طلا بعد هم (نقره و نفت )معامله دیگه ای ندارم .
                        همیشه پر سود باشید.
                        استرالیا نرخ برابری 1.0070 میپسندم :دی (بر اساس کات ریت نرخ بهره)

موفق باشید !

نظر

• نوشته اصلی توسط 3896801 نمایش پست ها
                          احتمال ريزش EURAUD.

نظر

• در حال افزایش حجم روی خرید یورو در برابر دلار هستم !

پوزیشن استرالیا هم که یکی به تیک پرافیت خورد و دیگری فری تا ببینم کجا میخواد پیش بره.

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                              در حال افزایش حجم روی خرید یورو در برابر دلار هستم !

پوزیشن استرالیا هم که یکی به تیک پرافیت خورد و دیگری فری تا ببینم کجا میخواد پیش بره.

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط 3896801 نمایش پست ها
                                احتمال ريزش EURAUD.

استاپ خورد.

نظر

پردازش ...
                                X