اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• usdcad به خاطر تولید ناخالص داخلی ایالات متحده فعلا پیاده شدم با 3 پیپ منفی ! (همین 3 پیپ خدا دلار بود ، ولی شکرش باقی )

آرش و خیام سوار هستند ، شرایط اکی ببینم بالاتر وارد میشم !

یورو به پوند هم که جای نوشته بودم تیک پرافیت ! دقیقا ریتریس با اون کرد و دوباره ریخت که می توانستید افزایش حجم بدید !

دیگه نمیدونم چی بگم. ایول به همتون ! من برم چندتا مطلب واسه تاپیک بنیادی و الیوت .... آماده کنم که وزیر جنگ :دی با تیر و تفنگ میاد سراغمون ! منم آدم مظلوم :دی شوخی میکنم همتون دمتون گرم.
    ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 10-25-2012, 02:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
      usdcad به خاطر تولید ناخالص داخلی ایالات متحده فعلا پیاده شدم با 3 پیپ منفی ! (همین 3 پیپ خدا دلار بود ، ولی شکرش باقی )

آرش و خیام سوار هستند ، شرایط اکی ببینم بالاتر وارد میشم !

یورو به پوند هم که جای نوشته بودم تیک پرافیت ! دقیقا ریتریس با اون کرد و دوباره ریخت که می توانستید افزایش حجم بدید !

دیگه نمیدونم چی بگم. ایول به همتون ! من برم چندتا مطلب واسه تاپیک بنیادی و الیوت .... آماده کنم که وزیر جنگ :دی با تیر و تفنگ میاد سراغمون ! منم آدم مظلوم :دی شوخی میکنم همتون دمتون گرم.
      ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 10-25-2012, 02:22 PM

نظر

• یه چندتا اردر سل استاب کاشتم روی یورو به ین ! نقاط ورود ... در تصویر گذاشتم در ضمن شمارش الیوتش میشه گفت جای نوشتم R میشه گفت موج 2 یا بی هست !

یا خدا ببینیم چی میشه !

نظر

یه چندتا اردر سل استاب کاشتم روی یورو به ین ! نقاط ورود ... در تصویر گذاشتم در ضمن شمارش الیوتش میشه گفت جای نوشتم R میشه گفت موج 2 یا بی هست !

یا خدا ببینیم چی میشه !
          اکتیو شد ! چه حالی داده این هفته ! اگر امروزم بده !

نظر

• نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
            و باز هم در جست و جوی تریگر !

نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
            این پوند انقدر سریع حرکت کرد ازش جا موندم.
            اردر بای لیمیت ست میکنم امیدوارم فعال بشه
            buy limit:1.5960
            sl:1.5906
            tp1:1.6060
            tp2:1.6100
            هر دو حد سود لمس شد.
            خدایا شکرت شرمنده دوستان نشدیم.

نظر

• EURUSD
              sell stop :1.2990
              sl:1.3030
              TP1:1.2960
              TP2:1.2900
              اگر قبل از فعال شدن اردر سقف جدید ثبت بشه اردر حدف خواهد شد.

ویرایش توسط arash rajabzadeh : https://www.traderha.com/member/3064-arash-rajabzadeh در ساعت 10-25-2012, 03:49 PM

نظر

اردر نهایی یورو به پوند بستم آماده میشم واسه ورود در جای مناسب که در تصویر منطقه اش مشخص کردم !

نظر

• کسی جوابمون نداد که تحلیل بنیادی کالا یا سهام کار میکنه یا نه !

کسی جوابمون نداد که نظرش در مورد تاپیک و تحلیل ها چیه جز دوست خوبمون گولد آنالیز !

خالا یکی جواب بده ببینم کسی روش فرامرز وحدت چیار کار کرده ؟ bullseyetraders !!

نظر

کسی جوابمون نداد که تحلیل بنیادی کالا یا سهام کار میکنه یا نه !

کسی جوابمون نداد که نظرش در مورد تاپیک و تحلیل ها چیه جز دوست خوبمون گولد آنالیز !

خالا یکی جواب بده ببینم کسی روش فرامرز وحدت چیار کار کرده ؟ bullseyetraders !!
                    در مورد این خط آخر دوستی از آمریکا اومده بود ایران و چند جلسه ای پیش ما کلاس اومده بود گفتش ایشون کلاهبردار بزرگی هستند!!
                    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                    https://telegram.me/Cyclicalwaves
                    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                      در مورد این خط آخر دوستی از آمریکا اومده بود ایران و چند جلسه ای پیش ما کلاس اومده بود گفتش ایشون کلاهبردار بزرگی هستند!!
                      من با گوشیم رادیو های اینترنتی فارسی زبان لس انجلس رو یه بار گوش میکردم.
                      ایشون داشتند اونجا تبلیغ میکردن.
                      کلاس ها و پکیج های خودشون و نرم افزار ترید اتوماتیک.
                      البیه تو بورس سهام آمریکا کار میکنن.
                      حالا واقعا نمی دونم دیگه چقدر راست و دروغ داره کارشون.

نظر

eurgbp
                        با توجه به احتمال پایان موج پنجم و کندل دیلی روز گذشته، اردر زیر ست شد:

Sell stop:0.8119
                        sl:0.8165
                        tp1:0.8050
                        tp2:0.7960

tp1 لمس شد.
                        مدیریت نیمه دوم پوزیشن با خود دوستان.
                        ارادت

نظر

• درباره آن شخص، چند وقت پیش برادر من که در USC مشغول تحصیل است، پیشنهاد داده بود که سرویسش را برایم مشترک شود که رد کردم. گفتم اگر بخواهم برایم مشترک شوی، ترجیح می دهم سایت Bill Downey یعنی goldtrends.net یا Robert Prechter یعنی elliottwave.com باشد. سایت اولی را 2 ماه مشترک بودم که زمانی بود که طلا در آن تراکم کذایی گیر افتاده بود و خود بیل هم در آن مقطع کارش داشت به جنون می کشید!....سایت دوم هم اخیراً خوشبختانه یک Forex Free Week گذاشت و عیارش مشخص شد. کلاً سایت خوبی است اما سر همین پوند به دلار تقریباً همه سیگنالهایش اشتباه بود. همین دیروز میگفتند که پوند در موج 5 نزولی پایین ترها را هم خواهددید و من روی همین حرف، پوزیشن خرید - بر اساس تحلیل آرش و یزدی عزیز - را نگرفتم و آن شد که شد!

کلاً الان قویاً باور دارم که تحلیل گران این تالار در سطح بسیار بسیار خوبی از دانش و تجربه هستند. اساتید نیما، خلیل، آرش، مصطفی، یزدی، ...

شاد باشید!

نظر

• تشکیل الگوی باتر فلای بر خورد با کف کانال

نظر

EURUSD
                              sell stop :1.2990
                              sl:1.3030
                              TP1:1.2960
                              TP2:1.2900
                              اگر قبل از فعال شدن اردر سقف جدید ثبت بشه اردر حدف خواهد شد.

خدایا شکرت
                              حد سود اول لمس شد
                              مدیریت نیمه دوم پوزیشن با خود دوستان

نظر

یه چندتا اردر سل استاب کاشتم روی یورو به ین ! نقاط ورود ... در تصویر گذاشتم در ضمن شمارش الیوتش میشه گفت جای نوشتم R میشه گفت موج 2 یا بی هست !

یا خدا ببینیم چی میشه !
                                تیک پرافیت اول که لمس شد هیچ خیلی پایین تر هم اومد منتهی من پیاده شدم !

همون حجم که روی یورو به ین داشتم منتقل دادم روی یورو به دلار چرا که فردا خبر آ کلاس دلار ایالات متحده داریم و انتظار مثبت شدنش هست و در ضمن اخبار آمار بیکاری اسپانیا ... بالاتر رفته و کلا فکر میکنم بیشتر وتالیتی روی این جفت مشاهده کنیم.

شاد و پیروز باشید

نظر

پردازش ...
                                X