اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
    حاجی یه سوال بیشترین نرخ بهره که تا اکنون تاریخ به خودش دیده مربوط به کدام کشور بوده ایا باز هم افزایش نرخ بهرها در اینده صورت میگیرد با اینکه بفیه کشورها هم مثل ما دارند بسوی رکورد میرند
    ارادت
    فکر کنم بیشترین نرخ بهره ها کشور خودمون باشه :دی

بله وقتی چرخه اقتصادی تغییر کنه به سمت افزایش خواهیم رفت ...

نظر

• یادم رفت بگم که تولید ناخالص داخلی کانادا منفی شد ...

اونم خدا آزاد کرد (پوزیشنم رو میگم)

نظر

• Eurgbp
        با توجه به کندل Bearish Engulfing در تایم چهار ساعته اردر های زیر ست شدند.
        اگر قبل از فعال شدن سقف جدیدی ثبت بشه اردر هارو حذف میکنیم.
        sell stop:0.8050
        sl:0.8085
        tp1:0.8000
        tp2:0.7960

نظر

• این آرایش مک دی هم آموخته ای از استاد آزادی

تقدیم به آرش عزیز

در پناه حق
          چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
            یادم رفت بگم که تولید ناخالص داخلی کانادا منفی شد ...

اونم خدا آزاد کرد (پوزیشنم رو میگم)
            ---------------------------------------------------------------------------------------
            حاجی کدوم پوزیشن بده یه نگاهی بهش بندازیم
            (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
              Eurgbp
              با توجه به کندل Bearish Engulfing در تایم چهار ساعته اردر های زیر ست شدند.
              اگر قبل از فعال شدن سقف جدیدی ثبت بشه اردر هارو حذف میکنیم.
              sell stop:0.8050
              sl:0.8085
              tp1:0.8000
              tp2:0.7960

Actiive
              به امید موفقیت

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                سلام
                حاجی نظرت روی «ین» چیه برای یکی دو روز آتی؟
                با سلام به استاد خودم نیمای عزیز فکر کنم تا فردا ین ضعیف بشه با توجه به شکل زیر

نظر

• درود،

این شکل از کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                    درود،

این شکل از کجاست؟
                    با سلام به دوست خودم
                    درباره اون شکل که گذاشتم یک توضیح مختصری می دهم انشالله مورد مفید واقع بشود.
                    تصویر ملاحضه کردید ایده اش از یکی از دوستان که توی بورس تهران کار می کنند 6 ماه پیش به بنده داد شد که از همان موقع شروع به کار روی این سیستم کردم میشه گفت جدولی مثل جدول اقا نیما که قبلا می گذاشتن اعدادی برای هر جفت ارزی می دهد و طوری تنظیم شده در اخر داده های ارزی را جمع اوری می کنند نام ارزی بیشترین دارد upیاdown می شود مطابق شکل بالا می دهد.و تقریبا نام هر ارزی در یکی جاهای بالا قرار بگیرد یک روز ماندگار هست فعلا الان فاندامنتالی بیشتر عمل می کنند مثالی برای شما می زنم امروز صبح در استراتژی cpipo برای دلار و فرانگ شما تصویری گذاشتید من پندینگ اودر خودم را به صورت تهاجمی برای این جفت ارز گذاشتم خوب چرا این کار را کردم به این خاطر بود که فرانک از دیروز بعداز شروع بهupکرد و تقریبا که ساعتهای 7بعد از ظهر اروزجدول نگاه کردم دیدم جاش داده به پوند که در شکل بالا می بینید
                    و در اخر انشاالله جواب خودتان را گرفته باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsn نمایش پست ها
                      با سلام به دوست خودم
                      درباره اون شکل که گذاشتم یک توضیح مختصری می دهم انشالله مورد مفید واقع بشود.
                      تصویر ملاحضه کردید ایده اش از یکی از دوستان که توی بورس تهران کار می کنند 6 ماه پیش به بنده داد شد که از همان موقع شروع به کار روی این سیستم کردم میشه گفت جدولی مثل جدول اقا نیما که قبلا می گذاشتن اعدادی برای هر جفت ارزی می دهد و طوری تنظیم شده در اخر داده های ارزی را جمع اوری می کنند نام ارزی بیشترین دارد upیاdown می شود مطابق شکل بالا می دهد.و تقریبا نام هر ارزی در یکی جاهای بالا قرار بگیرد یک روز ماندگار هست فعلا الان فاندامنتالی بیشتر عمل می کنند مثالی برای شما می زنم امروز صبح در استراتژی cpipo برای دلار و فرانگ شما تصویری گذاشتید من پندینگ اودر خودم را به صورت تهاجمی برای این جفت ارز گذاشتم خوب چرا این کار را کردم به این خاطر بود که فرانک از دیروز بعداز شروع بهupکرد و تقریبا که ساعتهای 7بعد از ظهر اروزجدول نگاه کردم دیدم جاش داده به پوند که در شکل بالا می بینید
                      و در اخر انشاالله جواب خودتان را گرفته باشید.

بازدهی روزانه منظورتون هست دیگه؟

نظر

• یکی از پوزیشن های که حاج آرش لو نداده..... :دی

زیرآبی کار کردن حال میده !

این جفت ارز یورو به دلار استرالیاست که بهترین ساختار رو داره و خیلی تمیز پیش روی میکنه که آقا آرش انتهای موج E از موج چهار کامپلکس با تمام ضرب و زور وارد شده !

موفق باشید

نظر

• بازدهی روزانه منظورتون هست دیگه؟[/QUOTE]

با سلام جاجی
                          منظور این تصویر بازدهی حال اینده و گذشته ارز مورد نظر در مقابل دیگر ارزها می باشد.مثالی می زنم الان این عکس پایین است ساعت9صبح امروز گرفتم یک نگاه کنید با توجه به پست های 494..497 ..شما توی همین بخش می بینید ین و دلار کانادا دارندdown می شوند که همین دلارکانادا تقریبا یک هفته است در منطقه down جاش تثبت کرده است

حالا چرا پوند دارد از دیروزup؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsn نمایش پست ها
                            بازدهی روزانه منظورتون هست دیگه؟
                            با سلام جاجی
                            منظور این تصویر بازدهی حال اینده و گذشته ارز مورد نظر در مقابل دیگر ارزها می باشد.مثالی می زنم الان این عکس پایین است ساعت9صبح امروز گرفتم یک نگاه کنید با توجه به پست های 494..497 ..شما توی همین بخش می بینید ین و دلار کانادا دارندdown می شوند که همین دلارکانادا تقریبا یک هفته است در منطقه down جاش تثبت کرده است

حالا چرا پوند دارد از دیروزup؟

[/quote]

این اندیکاتور cm-meter هست دیگه؟

وتالیتی میگه هر جفت ارز تمایل داره روزانه یک درصد تغییر کنه !

بازدهی یعنی درصد تغییرات ! حالا میتونه روزانه باشه تا ....

انتظار میره بازار نیمی از بازدهی دوره قبل خودش رو تکرار کنه !

اما این اندیکاتور مثل اندیکاتور قدرت هست و در لحظه با بررسی جفت های خاص خودش میگه بلفرض کانادا و ین بیشترین تقویت رو دارن ....

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                              یکی از پوزیشن های که حاج آرش لو نداده..... :دی

زیرآبی کار کردن حال میده !

این جفت ارز یورو به دلار استرالیاست که بهترین ساختار رو داره و خیلی تمیز پیش روی میکنه که آقا آرش انتهای موج E از موج چهار کامپلکس با تمام ضرب و زور وارد شده !

موفق باشید
                              تحلیل این جفت هم بزاریم ملت حالشو ببرن !

نظر

• اینم عنوان کنم اکثر جفت ارزها در حساب معاملاتیم اسپرد ناچیزی داره و در واقع کمیسیون پرداخت میشه به جاش !

چند روز پیش هوای شده بدم روی راند آفریقای جنوبی ترید بزنم !:دی

آرش قیافه اش دیدنی بود

Manufacturing PMI پوند داریم ! ببینیم انگلستان به کجا خواهد رفت !

نظر

پردازش ...
                                X