اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط daruosh نمایش پست ها
    باسلام درمورد یورو /ین جناب شهبازی آیا موج 3سبز تکمیل شده ؟ چون در ریز موجهاش ظاهرا موج3 کوچکترین موج میباشد ویا اینکه می توانیم برای تکمیل آن منتظر یک 5موجی باشیم
    با تشکر از داریوش و سوفیکو عزیز.....من یک تحلیل از تایم پایین تر میزارم که در اون انتهای موج 3 سبز رنگ با نسبت app 162 موج 1 مشخص شده است که یک واگرایی ریز موج 3و5 از موج 3 هم دیده میشه

نظر

• [QUOTE=soficoo;36949]سلام

عذر میخوام در صفحه تون عکس میذارم ؛؛نظر من بشرح تصویر زیر هست ؛؛

موفق باشید

در مورد یورو ین و پیرو موصوع پست بالا ،، اگر دقیقتر بخواهم تشخیص خود را بیان کنم باید عرض کنم که اول تا 102.150 میره بالا بغد تا 98.00 میاد پائین،،

شاد باشید
      ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 11-12-2012, 02:14 AM
      تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
      قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• از دوستان گل بابت اینکه در مدتی نبودم هوای تاپیک رو داشتن تشکر و قدردانی میکنم.

من هستم منتهی بیشتر به عنوان ناظر و کمتر پست میدم !

ارادت خلیل

نظر

• تحلیل یورو به دلار دوستان میتونن از بخش الیوت قسمت بازار ارز دریافت کنند.که خانوم شعبانی زحمتش کشیده بودند.

تحلیل جفت ارزهای دیگه و شاخص ها سعی میکنم بعد کلاسم بزارم.ساعت سه ظهر به بعد !

تحلیل خاصی اشتید میتونین ایتجا بزارید دوستان روی اون بحث کنند !

ارادت خلیل

نظر

• دوستان euro/usd در وضعیت صعودی قرار گرفته با توجه به فشار خرید ،البته حداقل در چند ساعت پیش رو

نظر

• تحلیل زیر نظر دوستان چیه؟

http://forum.broker-fa.com/f81/%D8%A...html#post36902

گولد کسی انالیز داره بزاره تا قبل اینکه من خوددم بزارم !

نظر

• یه اینجور حرکتی واسه طلا متصور هستم :

ببینیم چی میشه !

نظر

• با سلام خدمت استادعزیز خلیل جان عزیز
                  تحلیلی که برای طلا ارایه دادید طبق چه فاکتوری هایی ارایه دادید
                  منطورم اینکه الیوت با جادویی فیبوناچی ست شده استاد یا اینکه طبق پیوت یا حمایت و مقاومت رسم شده
                  کوچیک شما شهرام
                  (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• سلام شهرام جان

هر دو ابزار پیویت پوینت ها و فیبوناچی استفاده شده منتهی مسیر حرکتی که پایه الیوتی داره.

خوب این یک آلترناتیو هست که به دید خودم محتمل تر و منطقی تر هست.

شما هم آنالیزی از این فلز زرد رنگ دارید عنوان کنید تا بهره ببریم.

فدای شما خلیل

نظر

• اضافه

ما کوچکتر از انی هستیم که بخواهیم تحلیل بذاریم اخ بیسوادیم
                      اما فکر کنم که درتایم روزانه طلا در داخل موج اصلاحی(کارکشن هستیم)موج a به نظر میرسد به پایان رسیده و درحال تشکیل موج b هستیم و همچنین طبق واگرایی ایجاد شده در تایم چهار ساعته شاهد افت قیمت تا 1697 باشیم یعنی موج b
                      در ضمن برای کشف واگرایی ایجاد شده باید مکدی به حالت 5.13.5 تنظیم بشود
                      ارادت
                      ویرایش توسط وفادار : https://www.traderha.com/member/5036-وفادار در ساعت 11-13-2012, 02:55 AM
                      (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                        تحلیل زیر نظر دوستان چیه؟

http://forum.broker-fa.com/f81/%D8%A...html#post36902

گولد کسی انالیز داره بزاره تا قبل اینکه من خوددم بزارم !
                        بدون شرح :

نظر

• سلام

استاد عزیز اگر اجازه بدهید بنده هم از حالا به بعد در جوارتون خواهم بود ،، ممنون میشم اگر هر هفته یک جفت ارز را در تایم های مختلف به گمانه زنی بگذارید،،

و پیشاپیش از ایجاد جنین محیط علمی و تمرینی دوستانه کمال تشکر را دارم ،، و یه بقیه دوستان پیشنهاد مشارکت دارم،، چون به عقیده من بسیار برای پیشرفت موثر هست

ضمنا روش تحلیل بنده 40 در صد بر پایه الیوت و فیبو و 60 در صد استنباط های شخصی خودم که بنده اسم کل استراتژی را صوفِی__01 گذاشته ام

موفق باشید

قابل ذکر اینکه این تصویر را بنده روز جمعه در صفحه شخصی خودم گذاشته بودم یعنی تحلیل مربوط به 3 روز پیش میباشد

و 4 ساعت طلا

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 11-14-2012, 12:22 AM
                          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• سلام صوفی جان

افتخار دادین که در این تاپیک تشریف آوردین.

همچنان منتظر تحلیل های شما هستیم و بنده هم تا جای که زمان مجال دهد در خدمت شما و دوستان عزیز خواهم بود.

ارادت خلیل

نظر

• دلار/فرانک در برخورد با خط میانی چنگال و همچنین وجود واگرایی

نظر

• با سپاس از تحلیل های زیبابتان، جسارتاً در ترسیم چنگال دلار/فرانک نبایستی پیوت جدیدی که در حدود 0.9277 شکل گرفته را لحاظ کنیم؟

به این صورت:

نظر

پردازش ...
                                X