اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ژورنال تریدینگ حسین(hst)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط HST نمایش پست ها
    شکست کف کانال یکساله انتظار برای تثبیت کندل
    تایم فریم روزانه شاهد برخورد قیمت به کف کانال روزانه هستیم در تایم 4 ساعته قیمت حالت 5 موجی الیوت ریزش کرده مومنتوم اشباع از فروش به دنبال تریگر در این جفت ارز هستم چناچه کف کانال روزانه شکسته شود این تحلیل بی اعتبار میشود موفق پرسود باشید دوستان

به تقویم واخبار های اقتصادی استرالیا و امریکا حتما توجه داشته باشید

نظر

• این کندل ها فاز استراحت'گرفتن چه ارامشی دارند ولی فکر کنم ارامش قبل از طوفان باید باشه به نظرتون ریزش یا صعودی ؟؟؟ (نظر شخصی نزولی یک هارمونیک باترفلای هم موجود هست) تریدری (منتظر شکست = تریگر)
      ویرایش توسط HST : https://www.traderha.com/member/3488-hst در ساعت 06-06-2013, 06:35 PM

نظر

درتایم فریم روزانه شاهد تشکیل الگوی AB=CDinv کرب والت بت هستیم انتظار ریزش تاسطح 82.40 در میان مدت اصلاح شاخص دلار چنانچه این سطح شکسته شود انتظار ریزش تا کف کانال هم میشه برای شاخص دلار داشت
        برای دلار شاید انتظار کف کانال داشت

نظر

درتایم فریم روزانه دلار کانادا به فرانک سویس شاهد تشکیل الگوی AB=CD inv هستیم با توجه به پر شدن زمان در صورت تریگر میشود وارد این جفت ارز شد موفق پرسود باشید
          توی ظرف زمان تعیین شده تریگر نداد از نظر من این تحلیل بی اعتبار هستش موفق پرسود باشید

نظر

درتایم فریم روزانه یوروبه فرانک شاهد تشکیل الگوی AB=CD وارونه هستیم همین طور درتایم فریم 4 ساعته شاهد تشکیل سرشانه سقف هستیم با شکست خط گردن میشود به جفت ارز ورود کرد باهدف کف کانال موفق پرسود باشید

نتیجه پوزیشن گیری

نظر

• درتایم فریم 4 ساعته شاهد برخورد قیمت به کف کانال هستیم چناچه قیمت نتواند کف کانال رو بشکند انتظار صعود نقره رو خواهم داشت در تایم فریم 15 دقیقه شاهد تشکیل یک الگوی هارمونیک باتر فلای هستیم به دنبال نقطه ورود چنانچه کف کانال شکسته شود تحلیل بی اعتبار خواهد شد

نظر

• سلام خدمت دوستان گفتم به جای چارت یک صحبت کنم بادوستان خیلی جالب بود برام چند تا جفت ارز یکی دلار مقابل فرانک یعنی واقعا ضعیف عمل کرد در مقابل شاخص دلار اون رشدی که باید میکرد نکرد 70 در صد کورلیشن دلار به فرانک شبیه شاخص دلار هستش راستش روزهای حساسی هستش برای شاخص دلار و دلار به فرانک و همین طور برای طلا در تایم یک ساعته شاخص دلار یک واگرایی منفی وتشکیل الگوی ab=cd مشهود هستش پس دوستان خیلی مواظب باشید یکی از جفت ارزهایی که واقعا ضعیف عمل کردن گروه های رو بروی ین بود الان بیشتر شون تریگر دادن (حالا من که اماتور هستم شاید به استاپ ختم بشه) ولی دوستان خیلی مواظب باشه اگه شاخص دلار نتونه از پس ab=cd بر بیاد شاید ورق برگرده یک ریزش داشته باشیم موفق پرسود باشید دوستان خوشحالم درکنار شما اساتید به فعالیت مشغولم خدانگهدار دوستان
                ویرایش توسط HST : https://www.traderha.com/member/3488-hst در ساعت 06-24-2013, 11:24 AM

نظر

• تحلیل تکنیکال شاخص نیکی ژاپن: درتایم فریم ماهیانه شاخص نیکی شاهدنزدیک شد قیمت به خط روند بلند مدتی هستیم که محدوده مقاومتی سنگینی 16596واحدپیش روی قیمت باتوجه به اشباع از خرید بودن اندیکاتور انتظار اصلاح از این شاخص نیکی رو دارم چنانچه قیمت بالای 16596 تثبیت شود تحلیل بی اعتبار خواهدشد شکست خط بلند مدتی شاخص نیکی ژاپن باعث میشود تقاضا بر عرضه پیشی خواهد گرفت شاهد رشد سهام های ژاپنی هستیم وافت ین ژاپن در برابر جفت ارزهای روبه روی هستیم

نظر

• 3تا تحلیل با سه ساز
                    تایم ماهیانه نزولی با هدف کف کانال

تایم هفتگی تشکیل 2الگوی هارمونیک پروانه برخورد به خط میانی ریزش واقعا شارپ بوده اگر به خط خطوط من احترام بزاره باید از اینجا یک نوسان خوبی بده ولی خیلی اذیت میکنه باید فقط روی این جفت ارز دنبال نقطه ورود بود

تایم 4ساعته حرکت قیمت درون چنگال تازمانی که داخل چنگال حرکت میکنه روند غالب ریزشی هست

ویرایش توسط HST : https://www.traderha.com/member/3488-hst در ساعت 07-24-2013, 11:21 PM

نظر

• در تایم فریم هفتگی شاهد تشکیل الگوی AB=CDINV هستم باتوجه به پر شدن ظرف زمان باید به دنبال موقعیت های فروش در این جفت ارز بود درصورتی که 1.3220 شکسته شود باید شاهد ریزش یورو در مقابل دلار باشیم در صورتی 1.3415 شکسته شود تحلیل بی اعتبار میشود
                      نکته: در صورتی که کف 1.3219 شکسته نشود یک حرکت به بالا 1.3370 سپس ریزش

نظر

• تثبیت قیمت 1.0739 ادامه حرکت صعودی جفت ارز

نظر

• حمایت شاخص دلار یا شکست مقاومت وریزش دلار

نظر

حمایت شاخص دلار یا شکست مقاومت وریزش دلار

نظر

• طلا جهانی تایم فریم 30 دقیقه تشکیل الگوی گارتلی وکرب در صورت شکست سقف رشد انس

نظر

• سلام
                                حسین جان میشه زحمت رسم کلاستر های تارگت رو هم بکشی
                                می خوام ببینم چه ماژورهایی رو فرض کردی

ممنونم

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

پردازش ...
                                X