اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ژورنال تریدینگ حسین(hst)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط HST نمایش پست ها
    EURJPY H4

درتایم فریم 4 ساعته شاهد شکسته شدن کانال هستیم در صورت شکسته نشدن 121.84 میشه گفت این یک پول بک به کانال وریزش موفق پرسود باشید
    EURJPYH4

نظر

دوپونت، (به انگلیسی: DuPont)‏ شرکت آمریکایی تولیدکننده انواع موادشیمیایی است، که در ماه ژوئیه ۱۸۰۲ به عنوان یک کارخانه تولید باروت توسط "اولئوتره ایرئنه دوپونت" تاسیس شد.

شرکت دوپونت، در سال ۲۰۰۹ سومین شرکت شیمیایی جهان، بر اساس ارزش بازار و نهمین شرکت شیمیایی، از نظر میزان درآمد بوده است. سهام این شرکت، جزئی از میانگین صنعتی داو جونز می.باشد.

در قرن بیستم، دوپانت بسیاری از پلیمرها را توسعه داد، مانند: وسپل، نئوپرین، نایلون، کوریان، تفلون، مایلار، کولار، پلی تترافلوئورواتیلن، فیبر، نومکس، تیوک، سورونا و لای کرا. دوپانت، فرئون (کلروفلوئوروکربن) را توسعه داده که از آن در صنعت یخچال سازی استفاده فراوانی شد. بعدها تغییراتی در ساختار آن ایجاد نمود، تا بیشتر با محیط زیست سازگار باشد. این شرکت همچنین در رنگدانه.های مصنوعی از جمله کروم فلایر را نیز، توسعه داد.

مارک.های تجاری شرکت دوپونت، بر روی مواد تولید شده بسیاری، ماندگار شده است. بعنوان مثال، "نوپرین" در اصل بعنوان یک نام تجاری به بازار عرضه شد، ولی به سرعت، استفاده از آن رایج شد.

درتایم فریم هفتگی دوپونت شاهد حرکت قیمت به سمت خط روند مورب هستیم در صورت شکست خط مورب این سهم اماده برای صعود میشود هدف هایی که برای سهام دوپونت میشه در نظر گرفت 62.99 موفق پرسود باشید .

نظر

شاخص دلار
        شکست 82.40 اماده ریزش دلار تا کف کانال

نظر

شاخص دلار
          شکست 82.40 اماده ریزش دلار تا کف کانال

نظر

USDJPY

نظر

در تایم فریم 4 ساعته شاخص دلار شاهد بر خورد قیمت به کف کانال هستیم چنانچه قیمت بتواند کانال کوتاه مدت رو بشکنه یعنی عدد 81.80 انتظار رشد تا سقف کانال رو دارم یعنی عدد 82.800 درصورتی که قدرت زیادی در شاخص دلار باشد وبتواند سقف کانال رو بشکند انتظار صعود شاخص دلار دارم همین در صورتی که کف کانال میان مدتی شکسته شود 81.34 انتظار ریزش برای شاخص دلار دارم ولی احتمال رشد بیشتر از ریزش هست منتظر نقطه ورود جفت ارز های رو برو دلار هستم
              ویرایش توسط HST : https://www.traderha.com/member/3488-hst در ساعت 05-02-2013, 04:49 PM

نظر

USDJPY

نظر

طلا تایم فریم 15 دقیقه درصورتی که 1465 شسکته شود 1457

در صورت خط روند مورب شکسته انتظار ریزش بیشتر برای طلا رو دارم

نظر

طلا تایم فریم 15 دقیقه درصورتی که 1465 شسکته شود 1457

در صورت خط روند مورب شکسته انتظار ریزش بیشتر برای طلا رو دارم
                    قیمت نتونست 1465 بشکنه سقف از بالا شکست الگوی failشد

نظر

درتایم فریم یک ساعته شاهد حرکت قیمت درون کانال هستیم رسیدن قیمت به سقف شاهد ورود فروشنده ها ی پوند هستیم انتظار ریزش تا کف کانال دارم چنانچه کف کانال شکسته شود یعنی عدد 1.5197 انتظار ریزش بیشتر برای پوند رو دارم ( وچناچه سقف قبلی یعنی عدد 1.5600 شکسته شود تحلیل بی اعتبار میشود

نظر

درتایم روزانه شاهد برخورد قیمت به خط ترند روزانه هستیم مونتوم درتایم فریم بالا اشباع از فروش انتظار رشد در این جفت ارز دارم و در صورت شکست خط روند روزانه تحلیل بی اعتبار میشود موفق پرسود باشید

نظر

شکست کف کانال یکساله انتظار برای تثبیت کندل

نظر

در تایم فریم 4 ساعته شاخص دلار شاهد بر خورد قیمت به کف کانال هستیم چنانچه قیمت بتواند کانال کوتاه مدت رو بشکنه یعنی عدد 81.80 انتظار رشد تا سقف کانال رو دارم یعنی عدد 82.800 درصورتی که قدرت زیادی در شاخص دلار باشد وبتواند سقف کانال رو بشکند انتظار صعود شاخص دلار دارم همین در صورتی که کف کانال میان مدتی شکسته شود 81.34 انتظار ریزش برای شاخص دلار دارم ولی احتمال رشد بیشتر از ریزش هست منتظر نقطه ورود جفت ارز های رو برو دلار هستم
                            در صورت شکست سقف انتظار رشد شاخص دلار دارم تا هدف هفتگی 85.00 موفق پرسود باشید

نظر

دلار به ین قیمت بالای مقاومت سطح شکسته شده به عنوان حمایت از این به بعد عدد 100 برایدلاربه ین نقش حمایت بازی میکنه
                              ویرایش توسط HST : https://www.traderha.com/member/3488-hst در ساعت 05-10-2013, 12:30 AM

نظر

دوپونت، (به انگلیسی: DuPont)‏ شرکت آمریکایی تولیدکننده انواع موادشیمیایی است، که در ماه ژوئیه ۱۸۰۲ به عنوان یک کارخانه تولید باروت توسط "اولئوتره ایرئنه دوپونت" تاسیس شد.

شرکت دوپونت، در سال ۲۰۰۹ سومین شرکت شیمیایی جهان، بر اساس ارزش بازار و نهمین شرکت شیمیایی، از نظر میزان درآمد بوده است. سهام این شرکت، جزئی از میانگین صنعتی داو جونز می.باشد.

در قرن بیستم، دوپانت بسیاری از پلیمرها را توسعه داد، مانند: وسپل، نئوپرین، نایلون، کوریان، تفلون، مایلار، کولار، پلی تترافلوئورواتیلن، فیبر، نومکس، تیوک، سورونا و لای کرا. دوپانت، فرئون (کلروفلوئوروکربن) را توسعه داده که از آن در صنعت یخچال سازی استفاده فراوانی شد. بعدها تغییراتی در ساختار آن ایجاد نمود، تا بیشتر با محیط زیست سازگار باشد. این شرکت همچنین در رنگدانه.های مصنوعی از جمله کروم فلایر را نیز، توسعه داد.

مارک.های تجاری شرکت دوپونت، بر روی مواد تولید شده بسیاری، ماندگار شده است. بعنوان مثال، "نوپرین" در اصل بعنوان یک نام تجاری به بازار عرضه شد، ولی به سرعت، استفاده از آن رایج شد.

درتایم فریم هفتگی دوپونت شاهد حرکت قیمت به سمت خط روند مورب هستیم در صورت شکست خط مورب این سهم اماده برای صعود میشود هدف هایی که برای سهام دوپونت میشه در نظر گرفت 62.99 موفق پرسود باشید .

نظر

پردازش ...
                                X