اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های حسین مهربانی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

ممنون آقای مهربانی - لطف می فرمایید. سپاسگزارم

نظر

نوشته اصلی توسط حسین مهربانی نمایش پست ها
      یک الگوی پروانه(فارسی را پاس بداریم) در حال شکل گیری!!!!!!!!!!؟

نتیجه

فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

آقای مهربانی اسم تاپیک شما رفع اشکال و مطمئنا اشکالات که شما داریند اکثرا هم دارند اگه به دنبال رفع اشکال هستی در مورد تحلیل هات توضیح بده تا از دیدگاهت بشه اشکالاتت بر طرف کرد
        و گرنه این تاپیک هیچ ثمره ای نداره

نظر

نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
          آقای مهربانی اسم تاپیک شما رفع اشکال و مطمئنا اشکالات که شما داریند اکثرا هم دارند اگه به دنبال رفع اشکال هستی در مورد تحلیل هات توضیح بده تا از دیدگاهت بشه اشکالاتت بر طرف کرد
          و گرنه این تاپیک هیچ ثمره ای نداره
          دوست عزیز چارت ها گویا هست و اگر مشکلی دیگری هست که شما از اون ناراحتی مشکلی نیست ما رو به خدا بسپارید.موفق باشید.بدرود
          فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

دوستان عزیز .

لطفا رسالت اصلی این فروم ، که فراهم کردن فضایی صمیمی ، برای رشد و موفقیت همه تریدرهاست را فراموش نکنید .

پس خواهش میکنم همگی لحن گفتار دوستانه تری را برگزینیم . همه ما در اینجا دوست و برادر هستیم و همه هدفی جز کمک به یکدیگر برای رشد و ارتقا بیشتر نداریم و قطعا همگی نیات خیری داریم .

موفق باشید .
            ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 05-09-2012, 10:02 AM
            مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
              دوستان عزیز .

لطفا رسالت اصلی این فروم ، که فراهم کردن فضایی صمیمی ، برای رشد و موفقیت همه تریدرهاست را فراموش نکنید .

پس خواهش میکنم همگی لحن گفتار دوستانه تری را برگزینیم . همه ما در اینجا دوست و برادر هستیم و همه هدفی جز کمک به یکدیگر برای رشد و ارتقا بیشتر نداریم و قطعا همگی نیات خیری داریم .

موفق باشید .
              قومی متفکرند در مذهب دین
              قومی به گمان فتاده در راه یقین
              میترسم از انکه بانگ اید روزی
              کای بیخبران راه نه ان است و نه این

نظر

دوست عزیز چارت ها گویا هست و اگر مشکلی دیگری هست که شما از اون ناراحتی مشکلی نیست ما رو به خدا بسپارید.موفق باشید.بدرود
                سلام آقای مهربانی .

از اینکه در فروم فعالیت میکنید خیلی خوشحالیم .
                ولی اسم این تاپیک رفع اشکالات . شما برای تحلیلهای شخصی خودتون باید در تاپیک تحلیلهای شخصی یک تاپیک برای خودتون ایجاد کنید و تحلیلهاتون اونجا قرار بدید :

http://www.forum.forum.broker-fa.comdisplay.php/31-?langid=7

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

تحلیل!حسین مهربانی!

از اقای مهربانی میخوام با من در اینجا شریک شوند و تحلیل های خودمونو بزاریم

نظر

دوست عزیز شما خودتون شروع کنید بنده در همون رفع اشکال من پست بزارم بهتره

موفق باشین

نظر

ببنید ما همه جمع شدیم تا پیش رفت کنیم اما اگر توضیح بدی روی دیدگاه که داری خیلی بهتر میشه در مورد آن بحث کرد من از چیزی ناراحت نیستم یا مشکلی نیست لطفا پرقدرت ادامه بده تا این تاپیک پربار بشه.
                      ممنون

نظر

ببخشید دوست من.ولی من از این جمله شما که هیچ ثمره ای این تایپیک نداره یک مقداری دلخور شدم برای همین و تایید 3 دوست سبز رنگ فهمیدم این تایپیک ثمره ای نداره

بهرحال شما با ترجربه و اساتید.این فروم برای احترام به شما سعی میکنم پست نزارم

موفق باشین

نظر

ببخشید دوست من.ولی من از این جمله شما که هیچ ثمره ای این تایپیک نداره یک مقداری دلخور شدم برای همین و تایید 3 دوست سبز رنگ فهمیدم این تایپیک ثمره ای نداره

بهرحال شما با ترجربه و اساتید.این فروم برای احترام به شما سعی میکنم پست نزارم

موفق باشین
                          سلام خدمت آقای حسین مهربانی

جناب حسین آقا خوشبختانه همه ما عاقلیم و صاحب اختیار و دلخور شدن و قهر کردن دیگه از سن و سال ما ها خیلی فاصله گرفته همانطور که مشاهده کردید در فروم اساتید زیادی مشغول انتقال اطلاعات خودشون هستند جهت ارتقاع امثال من بی تجربه و این فروم گذشته از صاحب اصلیش که پرسپولس کاپیتال است متعلق به هیچ یک از ما نیست و ما ها هم در جهت پل ارتباط برای کسب دانش استفاده میکنیم . حرف آقای حمید خان هم فکر نمیکنم مطلبی بوده باشد که بخواد باعث رنجش شما شود چون شما خودت این اسم برای پستهات انتخاب کردی و تحلیل ها برای منه کم تجربه وقتی رزومه ای ازش نباشه شاید دارای مفهوم نباشه من مطمئنم که شما اطلاعات خوبی در مورد تحلیل باید داشته باشی آدم از خونه خودش هیچوقت قهر نمیکنه منتظر تحلیل هات هستیم پر بار و پر محتوا و با دید تحلیل گری . شروع کن برادر

موفق و پایدار باشی
                          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

حسین جان لطفا به بحث خودتون ادامه بدید . ما استفاده میکردیم .
                            مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

خوب در حال تشکیل الگوی خرچنگ در دلار کاندا به امریکا هستیم

فقط من یک مشکل دارم

نظر

مشکل من:
                                میتونیم اسم این الگو رو 2b بگذاریم

نظر

پردازش ...
                                X