اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

یادداشت ها و تحلیل های احسان ( burix )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

EUR/JPY daily

به نظر من با توجه به شکسته شدن سقف 133 جفت ارز در حال پولبک به این سطح مهم می باشد که بعد از 3 بار شکسته شده (تقریبا روی فراکتال B )
    از لحاظ الیوتی به نظر من توی موج 3 از 5 بزرگ هستیم که موج 5 تقریبا داره یک دیاگونال رو می سازه

اگر بخواهیم از لحاظ هارمونیکی حساب کنیم با توجه به ریتریس 88% فراکتال B داره یک DEEP CRAB رو می سازه که تارگت اولیه بین 139 تا 141 قرار داره

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

اینم تحلیل الیوت جفت ارز EUR/JPY daily

نظر

سلام
        هی می خوام توبه کنم رو طلا ترید نکنم نمی تونم نمیشه لامصب
        توبه گرگ مرگه

بای زدم 1319 ببینیم میره تا 1400 یا نه

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
          GBPUSD H4

با توجه به تشکیل الگوی crab در تایم 4 ساعته و روند صعودی قدرتمند به نظر می رسه چنانچه خط روند نزولی شکسته نشود تارگت نهایی الگو در محدوده 1.63 قرار دارد که پی ار زد قوی با همپوشانی چند تراز مهم می باشد
          پس تا زمانی که خط روند شکسته نشود معاملات فروش پر ریسک می باشد

در ادامه تحلیل های پوند دلار دوباره خط روند های 4 ساعته رو رسم کردم که به این صورت شد خط روند کوتاه مدت تر شکسته شده ولی بلندمدتی سرجاشه
          رضایت نمی ده مکدی تغییر فاز بده ولی به احتمال زیاد هرگونه قله جدید قدرت نداره قله جدیدی در مکدی ایجاد کنه و فکر می کنم تو این موج آخری بالاخره واگرایی داشته باشیم که باید به انتظار روزهای آینده باشیم
          اینقدر بالاش می برن که تمام فروشنده ها رو ناک اوت کنن و بعدش چنان می فروشن که در ارز چند هفته 50% روند رو اصلاح کنه این فقط به جهت روانشناسی بازار هست

نظر

سلام
            هی می خوام توبه کنم رو طلا ترید نکنم نمی تونم نمیشه لامصب
            توبه گرگ مرگه

بای زدم 1319 ببینیم میره تا 1400 یا نه
            فعلا از این مار خوش خط و خال خارج شدم تحلیل هم پایین هست دیگه زحمت تفسیرش خودتون بکشید
            ببینم میشه دوباره پایین تر سوار شد

نظر

Gold Daily

تا زمانی که قیمت زیر 1290 نیاد شمارش الیوتی من از طلا اینجوریه

نظر

فعلا از این مار خوش خط و خال خارج شدم تحلیل هم پایین هست دیگه زحمت تفسیرش خودتون بکشید
                ببینم میشه دوباره پایین تر سوار شد

کف این کانال در 1325 وارد شدم ببینیم چه گلی میزنه به سرمون

نظر

کف این کانال در 1325 وارد شدم ببینیم چه گلی میزنه به سرمون
                  با اندک سودی خارج شدم خیلی قر و فر اومد
                  الان من خارج شدم پرواز می کنه
                  اگر فرصت داد که دوباره وارد خرید میشیم

نظر

با اندک سودی خارج شدم خیلی قر و فر اومد
                    الان من خارج شدم پرواز می کنه
                    اگر فرصت داد که دوباره وارد خرید میشیم

خب دقیقا پرواز رخ داد و و ما هم پوزیشنی نداشتیم و محروم ماندیم از این 200 پیپ . یعنی عملا تحلیل هامون بدردمون نخورد .اینجاست که فرق تحلیل و ترید مشخص میشه .
                    ولی مهم نیست چون بر طبق سیستم تریدری خودم عمل کردم اگر روند عوض شده باشه و موج 3 تثبیت بشه حالا حالا ها جا برا بالارفتن داره سعی می کنم تحلیل ها رو بزودی برای هفته بعد اپدیت کنم

پ.ن : یک نکته ای یادم رفت بگم و اون اینکه که اگر من پوزیشن خرید داشتم مطمئنم 200 پیپ رو می ریخت .
                    ویرایش توسط burix : https://www.traderha.com/member/3105-burix در ساعت 09-27-2013, 05:01 PM

نظر

اینم از داستان من و پوند . توی اون قلش دیگه حیف بود یک اصلاحی نکنه
                      یک 5 موجی هم کامل کرده بیشتر به الگوی ولفی می بره

نظر

خب بازار هم کم کم رو به اتمامه امیدوارم هفته خوبی داشتید

یادمه 3 سال پیش که شروع به فعالیت در بازار کردم توی حساب دمو قبل از اینکه بخوام این همه سیستمهای جورواجور رو تست کنم ساده تو کف ها می خریدم و تو سقف ها می فروختم و با پیپ کم هم خارج می شدم و سود می کردم خب استرس هم نبود

بعد از اینکه حساب ریل باز کردیم و به همون شیوه قبلی ادامه دادیم خیلی راحت چند بار کال شدیم
                        این بود که افتادیم به دنبال روند و حالا هم هی ما بدو و هی روند فرار کنه

روزهایی که بازار رنجه دنبال روندیم و از ترید جا می مونیم و روزهایی هم که روند داره دنبال کف و سقفیم و باور نداریم که روند داره
                        بعضی وقت ها خودمم هم یادم میره دنبال چی هستم و بالاخره کی میخوام با بازار کنار بیام

می بخشید که سرتون درد اوردم فقط از جهت یاداوری برای خودم بود
                        شب خوش

نظر

دوستانی که مثل بنده تنبل هستند و حوصله خوندن کتابهای انگلیسی ندارن
                          این کتاب کندل استیک استاد نیسون به فارسی هست توصیه می کنم حتما یک بار مرور کنید توی همه تایم فریمها به درد می خورن این کندل ها

japanese-candlestick-farsi - Download - 4shared

نظر

نظم یا دیسیپلین فرنگی از دید استاد نیسون

Don't ever forget risk- reward
                            If…Then system
                            Stops: Always use
                            Candles in Context
                            Intra-day candle charts
                            Pace trades to market environment
                            Let go of emotions
                            Indicators: The more the better
                            Never trade without an eye to news
                            Examine how market acts at support/resistance
                            ویرایش توسط burix : https://www.traderha.com/member/3105-burix در ساعت 09-28-2013, 09:57 PM

نظر

سلام
                              شب به خیر
                              خب هر کاری کردم بتونم یک تحلیلی از طلا دربیارم نشد یکی از بدبختی های تکنیکال هم همین هست که هیچ وقت نمیشه با قطعیت بالا چیزی رو پیش بینی کرد

فعلا چیزی که از لحاظ کلاسیک مشخصه اینه که تا اون کادر وضعیتش مشخص نشه جهت حرکت معلوم نیست فکر می کنم یک 2 الی 3 روزی تو همین کادرسرگردون باشه
                              از کادر که در بیاد اون کندل غول که بعد از اخبار فدرال رزرو از تو چارت اومد بیرون
                              مثل مردجلوش هست که تا سقف و کفش شکسته نشه باز هم روند معلوم نیست
                              خطوط سبز مقاومت های کلیدی هستند

Gold - h4

نظر

سلام
                                خب این هم اخبار مهم هفته آینده با توجه به شروع ماه اکتبر ممکنه چرخش جدیدی در حرکت بازار ایجاد بشه
                                چیزی که خیلی مهمه سخنرانی دراگی و برنانکه با هم در روز 4شنبه هست که ولالیتی زیادی در بازار می تونه ایجاد کنه

همچنین روز 3 شنبه رزرو بانک استرالیا جلسه داره که چشم انداز حرکت دلار استرالیا رو مشخص می کنه
                                روز جمعه امار کار آمریکا اعلام میشه که همیشه مهم بوده خصوصا nfp
                                همچنین روز جمعه بانک مرکزی ژاپن کنفرانس داره که سیاست های اون چشم انداز ین رو مشخص خواهد کرد در جهت تضعیف بیشتر یا تقویت ین

بقیه اخبار هم دوستان بررسی داشته باشند خوبه .

نظر

پردازش ...
                                X