اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

یادداشت ها و تحلیل های احسان ( burix )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
    چه کردند آمریکایی ها واقعا دمشون گرم
    طلا 4 ساعته - گارتلی - 400 پیپ - کلی ضرر هامون جبران شد . منتظر افت برای ورود مجدد
    موفق باشید

سلام
    بعد از کلی قر و فر در تایم های پایین
    باز هم بازار آمریکا و نوسان های خفن
    انتظار دارم تا 1270 بره و از اونجا یک افت داشته باشه

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• فعلا این خفاش با کمک میدلاین چنگال جلوی پیشروی بیشتر یورو دلار رو در تایم 1 ساعته گرفتند
      البته این می تونه موقتی باشه
      حواستون به سخنرانی صبح روز پنج شنبه ساعت 11:30 ماریو دراگی باشه . جدیدا بیکار شده هر روز کنفرانس میذاره

نظر

• GBP/AUD یکساعته

مشکوک به سر و شانه سقف

نظر

• گولد از یک دید دیگه در تیک چارت 4 ساعته
          این دیدگاه نزولی هست
          برای صعود یا نزول نیاز هست کمی فروشنده ها با خریدارها روی باند بیرونی چنگال و سطح مقاومتی با هم بجنگند

نظر

سلام
            بعد از کلی قر و فر در تایم های پایین
            باز هم بازار آمریکا و نوسان های خفن
            انتظار دارم تا 1270 بره و از اونجا یک افت داشته باشه

سلام
            خب بعد از اینکه به سقف کانال رسید و مدتی درجا زد با افت امروز الان رسید به کف کانال
            اگر کف کانال رو نشکنه میشه به یک صعود خوب دیگه در موج 5 امیدوار بود
            این چند مدت بازار آمریکا خریدار طلا بود ببینیم در ادامه چی میشه

نظر

• درود جناب آقای بوریکس , امیدوارم حالتون خوب باشه ... من مطالبتون رو از تو سایت همسایه مدت ها پیش دنبال میکردم ... یک سیستم ترید داشتین طراحی میکردید که بدون دخالت احساس در تایم های مختلف ابعاد مختلف رو بررسی میکردید توش ... میخواستم بدونم آیا از اون سیستم نتیجه ای گرفتید , و اینکه میخواستید بهینه کنید سیستم رو ... آیا پیشرفتی حاصل شد ؟ ممنون میشم اگه مثل قبل اطلاعاتتون رو در اختیارمون بزارید ...
              موفق و پیروز باشید

نظر

GBP/AUD یکساعته

مشکوک به سر و شانه سقف

سر الگو رو در یک کندل پنج دقیقه به صورت وحشیانه شکستند الگو فیلد شد و شک ما هم بر طرف شد
                فعلا تا سقف کانال و ناحیه تارگت الگوی پروانه می تونه پیشروی کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط goldenpips نمایش پست ها
                  درود جناب آقای بوریکس , امیدوارم حالتون خوب باشه ... من مطالبتون رو از تو سایت همسایه مدت ها پیش دنبال میکردم ... یک سیستم ترید داشتین طراحی میکردید که بدون دخالت احساس در تایم های مختلف ابعاد مختلف رو بررسی میکردید توش ... میخواستم بدونم آیا از اون سیستم نتیجه ای گرفتید , و اینکه میخواستید بهینه کنید سیستم رو ... آیا پیشرفتی حاصل شد ؟ ممنون میشم اگه مثل قبل اطلاعاتتون رو در اختیارمون بزارید ...
                  موفق و پیروز باشید
                  درود بر گلدن پیپس عزیز
                  مرسی .
                  یک سری سیستم طراحی کردم ولی نمی دونم منظور شما کدوم هست ولی بهر حال نتیجه دلخواهی که می خواستم بدست نیومد و همه سیستم های قبلی رو کنار گذاشتم
                  فعلا از ترکیب تحلیل و یکسری سیستم ها بهره می برم ولی هنوز نتونستم کاملشون کنم و حجم اطلاعات زیاد هست
                  اگر نتایج ساده و مفیدی بدست آمد چشم حتما به اشتراک خواهم گذاشت

نظر

سلام
                    خب بعد از اینکه به سقف کانال رسید و مدتی درجا زد با افت امروز الان رسید به کف کانال
                    اگر کف کانال رو نشکنه میشه به یک صعود خوب دیگه در موج 5 امیدوار بود
                    این چند مدت بازار آمریکا خریدار طلا بود ببینیم در ادامه چی میشه
                    Nothing for Say

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                      آفرین احسان جان که حرف حق رو زدی. کلا تحلیل گذشته راحت تر از آینده است ولی قبلش هم من کلا تو نزول بودم. مسلما نمیشه گفت صد در صد کجا میره ولی حاضرم شرط ببندم درصد درستی هر چیزی در جهت روند خیلی خیلی بیشتر از همون چیز خلاف جهت رونده. از هارمونیک و کلاسیک بگیر تا اندی های اشباع و حتی موینگها و غیره

بازم میگم الان شاید بتونم محکم بگم که خلاف روند بوده ولی قبلش این جرات رو نداشتم ولی قطعا اگر قبلش هم مجبور میشدم یکی رو انتخاب کنم اون نزول بود. همون طور که
                      هنوز اعتقادم به ضعیف شدن دلار استرالیاست و حتی ضعیف شدن ین که این مورد آخر با تمام تحلیلهایی که دیدم مغایرت داره ولی ترجیح میدم اینقدر در جهت یه روند معامله کنم تا روند به طور ملموس برگرده و اون موقع روز از نو روزی از نو تا دوباره روند جدید پرتم کنه بیرون و این دوره تسلسل رو ادامه دار می بینم - البته برای شخص خودم -

مخلصم

ارادتمند------------امیر
                      و همچنان ین و استرالیا در حال ضعیف شدن هستند...!!!
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• سلام
                        امیر جان من احساس می کنم یک جورایی ضعف طلا به دلار استرالیا توی این مدت هم بستگی داره
                        از اونجایی که استرالیا در حال حاضر سومین تولید کننده طلا در جهان هست ظاهرا اخبار نشون میدن که اوضاع بخش معدنی استرالیا خیلی اوکی نیست و چون طلاهای تولیدی این کشور باید با دلار استرالیا ارزش گذاری بشه در نتیجه کاهش ارزش پول استرالیا باعث افت هر چه بیشتر قیمت طلا میشه

ین هم که ظاهرا هنوز تحت تاثیر سیاست های بانک مرکزی ژاپن به نزول بیشتر خودش داره ادامه میده

نظر

• AUD/USD

الان داره لبه یک پرتگاه حرکت می کنه اگر سطح 0.8900 با قدرت شکسته بشه احتمال یک ریزش 1000 پیپی برای تکمیل الگوی ab= cd هست
                          چارتش همون طور که گفتم از برج 4 میلادی 2013 شباهت عجیبی به طلا داره دقیقا همون ماهی که سطح 1500 در طلا شکسته شد و ریزش های بزرگی اتفاق افتاد

نظر

• سلام
                            برای هفته پیشرو یک نگاهی به تقویم اقتصادی داشتم رخداد های مهمی تو این هفته داریم با توجه به اینکه اواخر سال میلادی هست این هفته عملا آخرین هفته کاری بازار در سال میلادی 2013 هست و از سه شنبه هفته دیگه بانکها و بازار عملا به تعطیلات کریسمس خواهد رفت

خلاصه اخبار مهم تو این هفته ایناست

روز دوشنبه 17:30 به وقت تهران ماریو دراگی دوباره کنفرانس داره با توجه به سخنرانی های مکرر در این هفته های اخیر به نظرم داره از اهمیت این کنفرانس های بانک مرکزی اروپا کاسته میشه مگر اینکه سیاست جدیدی برای سال اینده بخواد اعلام کنه .

سه شنبه ساعت 4 صبح بانک مرکزی استرالیا سیاست های این بانک رو اعلام خواهد کرد و فرداش هم رییس بانک استرالیا کنفرانس خواهد داشت که احتمال داره برنامشون برای سال آینده میلادی اعلام کنن.
                            و در همین روز ساعت 19 به وقت تهران آقای اسکات کارنی رییس بانک انگلستان کنفرانس داره و اون هم به همین ترتیب از برنامه های این بانک در سال آینده خواهد گفت

روز چهارشنبه مهمترین روز هست که ترافیک خبری زیادی هم داریم ولی مهمترین اتفاق این روز جلسه فدرال رزرو هست که در اون انتظارات فدرال رزرو از تورم و رشد اقتصادی برای 2 سال آینده اعلام میشه این نوع جلسات 4 بار در سال برگزار میشه و هر سری ممکنه اصلاحاتی انجام بدن ( خدایی برا اقتصاد برنامه دارن مثل بانک مرکزی ایران درپیت نیست که نمی تونن تورم امروز رو هم درست حساب کنن )
                            بعد از این جلسه هم بیانیه جلسه مکتوب میشه و کنفرانس خبری هم داریم

همچنین این جلسه آخرین جلسه این کمیته هست که با ریاست بن برنانکه بعد از 4 سال برگزار میشه
                            و روز جمعه در سنای آمریکا برای تایید کاندیدای جدید ریاست فدرال رزرو یعنی خانم ژانت لوویس یلن ( Janet Louise Yellen ) قراره رای گیری بشه این خانم یا بهتره بگم مادربزرگ 67 ساله باید حداقل 60 رای برای تایید بیاره ( تو ایران اگر بود طرف رو الان باید می فرستادن خونه سالمندان بافتنی بدوزه )
                            به احتمال زیاد غول های بازار از همین الان تمام اخبار مربروط به این جلسه رو پیشخور کردن و ما هم باید بشینیم ببینیم چی میشه

روز جمعه هم بانک مرکزی ژاپن جلسه داره و سیاست های پولی رو اعلام می کنه که برای سال آینده خیلی مهم هست

امیدوارم هفته خوبی در پیش داشته باشید

نظر

• سلام احسان جان و دوستان عزیز
                              یه سوال در مورد گوشی همراه
                              گوشی های همراه ظاهرا" اومده پایین و منم تصمیم گرفتم بعد از مدتها گوشی رو عوض کنم که مشخص است که باید 2 تا بگیرم
                              توی گوشی های رنج 1500 تا 3 تومن چی پیشنهاد میکنی به لحاظ تموم قابلیت ها
                              iPhone 5s و iPhone 5c کدوم بهتره

برادرم گلگسی s4 گرفته که البته راضی نیست و سریع داغ میکنه
                              میخوام ببینم نظرت چیه ؟
                              شرمنده اینجا مطرح کردم تا دوستان دیگه ای هم که اطلاع دارن کمک کنند
                              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط SM_HOSSEINI نمایش پست ها
                                سلام احسان جان و دوستان عزیز
                                یه سوال در مورد گوشی همراه
                                گوشی های همراه ظاهرا" اومده پایین و منم تصمیم گرفتم بعد از مدتها گوشی رو عوض کنم که مشخص است که باید 2 تا بگیرم
                                توی گوشی های رنج 1500 تا 3 تومن چی پیشنهاد میکنی به لحاظ تموم قابلیت ها
                                iPhone 5s و iPhone 5c کدوم بهتره

برادرم گلگسی s4 گرفته که البته راضی نیست و سریع داغ میکنه
                                میخوام ببینم نظرت چیه ؟
                                شرمنده اینجا مطرح کردم تا دوستان دیگه ای هم که اطلاع دارن کمک کنند
                                ممنون
                                يه تاپيك براي اين موضوع توي فروم موجوده

ولي آينده فقط ماله گوشي هايي است كه ويندوز فون دارن

برو سراغ لوميا 920 يا 925 كه واقعا عالي هستند من خودم ارديبهشت امسال خريدم و توي اين مدت واقعا ازش راضي هستم

اگه پرسشي داشتي پخ كن در خدمتم
                                هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

پردازش ...
                                X