اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل بر اساس ایچیمیکو توسط ابراهیمی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط hamidhad نمایش پست ها
    سلام مجدد خب تو اون اندیکاتور کار با فلت کنجن را با این دو کنجن شیفت داده شده راحت کرده و نیاز به رسم خط نیست ضمن اینکه کنجن 26 شیفت داده شده به جلو نقش ساپورت و رزیستنس قوی برای کندلهای حال بازار را هم اجرا میکنند که خصوصا برای ترید در داخل کمو عالیه اما تحلیل زمانی پیشرفته بر اساس ایچی را تا جایی که من میدونم ابداع خود کریس عزیز هست و هنوز اون را کامل به کسی آموزش ندادند هر چند که هم اکنوندر حال انجام آموزش مقدماتی این موضوع هستند اگر روی این موضوع کار میکنید پس حتما فایل pdf اعداد را دارید و اون قسمت سوم یعنی اعداد داخل پرانتز مربوط به این موضوع هست فعلا چند نفر عجول که طاقت صبر تا زمان آموزش کامل توس خود کریس عزیز را نداریم در حال کار بر روی این موضوع هستیم هر چند که هنوز تا رسیدن به نتیجه کامل راه زیادی در پیش هست بعد هم اینکه کریس عزیز هنوز ویدئو یی در مورد تحلیل زمانی پیشرفته نداده اند که بخواهد قوی یا ضعیف باشد ایشان فقط در مورد 17 و 17 روزانه که پایه تحلیل زمانی هست ویدئو داده اند که برای این کار هم باید به مطالب قبلی ایشان اشراف داشته باشید تا موضوع راحتتر درک شود بله ایشان هم اکنون هم مشغول آموزش هستند و شروع هر مبحث با فایل ویدئویی جدید می باشد
    سلام حمید جان

میشه نتیجه بررسی گروه شمارا روی تحلیل زمانی کریس عزیز اینجا مختصر توضیح بدهید.من هم پیگیر اموزشهای کریس هستم.اگر خصوصا روی دسته سوم اعداد که برگرفته از عدد پی است که کریس با ان حلقه زمانی را تعریف خواهد کردو کاربرد ان به نتایجی رسیدید یا اینجا ویا در سایت کریس قرار دهید.تا قبل از شروع اموزش ایده های که گرفته اید بحث شود

با تشکر :عباس
    مرنج ومرنجان

نظر

• سلام
      ایچیموکو خیلی دقیق
      یه چیزهای جدیدی هم دست یافته ام فقط باید تمرین کنم روش
      مگه کریس سایت داره؟
      در صورت امکان لینک سایت کریس می خواستم

نظر

• نوشته اصلی توسط ali2000 نمایش پست ها
        سلام
        ایچیموکو خیلی دقیق
        یه چیزهای جدیدی هم دست یافته ام فقط باید تمرین کنم روش
        مگه کریس سایت داره؟
        در صورت امکان لینک سایت کریس می خواستم
        سلام

تصور میکنم دادن سایت دیگری اینجا مجاز نیست.درصورت علاقه پیام خصوصی بدهید
        مرنج ومرنجان

نظر

• سلام حمید جان وقت بخیر والا خودمم نمیدونم چرا پست شما رو کوت کردم :-)) اما در هر صورت مشتاقم تا با هر کدوم از دوستان که توانایی و تمایل داره یه جزوه ی کامل و جامع و بدرد بخور در رابطه با ایچی موکو تهیه کنیم .منتظر آقای ابراهیمی و شما و دیگر دوستان هستیم. با تشکر
          گر بر سر نفس خود امیری مردی...
          انجمن بورس بازان نیکوکــــار
          (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

نظر

• buy stop gbpusd
            برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• buystopusdjpy

tp1 پست قبل زده شد ریسک فری

نظر

• eurgbp buy

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                  eurgbp buy
                  زیر کومو بای؟ میشه توضیح بدید؟
                  بیشتر شبیه ایچی الیوت هست 1 و abc
                  ممنون
                  ویرایش توسط afshin1763 : https://www.traderha.com/member/8016-afshin1763 در ساعت 08-21-2013, 02:14 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin1763 نمایش پست ها
                    زیر کومو بای؟ میشه توضیح بدید؟
                    بیشتر شبیه ایچی الیوت هست 1 و abc
                    ممنون

البته بهتر است تا شکست کومو صبر کنیددرست می فرمایید

نظر

• برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• ما که اوزی خریدیم ببینیم چی میشه

نظر

• اوزی از نظر زیگ!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                            با سلام خدمت دوست عزیز
                            مشارکت شما دوستان باعث دلگرمیه
                            سعی میکنم بیشتر روی این سیستم متمرکز شوم
                            فعلا برای آخر هفته دو فایل اپلود میکنم که از سایت همسایه گرفته شده اسامی که زحمت کشیدند بطور واضح در فایل ها هست بنابراین قصد معرفی افراد را ندارم
                            حالا این ها را بخونید تا بعد با هم روی سیگنا لها و محل های ورود و خروج بحث کنیم . از کاری که بدم میاد تقلید کورکورانه از روشهای دیگران و به اصطلاح خرید سیگنال هست آدم باید سیستم مناسب روحیه خودش را پیدا کنه و روی اون کار کنه
                            روش هر کسی بایستی منحصر به خودش باشد
                            اینجا یک جمله از نشنال جغرافی را نقل میکنم
                            "اگر حرفه ای را 100 سال دنبال کنید بی شک در آن خبره می شوید"
                            این نشون دهنده این است که بایستی ممارست شدید وجود داشته باشد

Ichimoku Kinkō Hyō.pdf - 4shared.com - document sharing - download
                            و فایل دوم
                            Ichimoku_Kink197_c2_8d_Hy197_c2_8d-2.rar
                            ببخشید نشد در خود سایت آپلود کنم به خاطر محدودیت حجم
                            یا علی

با سلام

دوست عزیز فایل دوم دانلود نمیشود

با تشکر
                            poor

نظر

• سلام
                              اقاي كريس سايت دارد
                              البته كسانيكه با روش ايشان كار ميكنند وارتباط داشتند
                              ميتوانند وارد سايت شوند
                              اموزش پيشرفته شروع شده

نظر

پردازش ...
                              X