اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل (آنالیز) gheisar

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

28 آگوست یورو،پوند و گلد در برابر دلار بازار آمریکا

نظر

با سلام آقای قیصر

با تشکر از فعالیتتان در تاپیک دوست عزیز این تحلیل ها مدت 2 سالی است که بصورت رایگان از طرف شرکت مربوطه برای همگان ارسال میشه . و از این نوع تحلیل ها در سایتها زیاد دیده میشه. با توجه به اینکه هدف اصلی فروم جنبه آموزش و فراگیری می باشد بهتر نیست به جای اینکه زحمت ارسال این تحلیل هارا میکشید خود شما به هر نحوی که مقدوره اقدام به تحلیل کنید تا هم از تحلیل شما دیگران استفاده کنند و هم اینکه چنانچه اشکالی در تحلیل ها وجود داره با حضور اساتید حاضر در فروم رفع اشکال شود . تا از حضور در فروم بهره و نصیبی هم برده باشید ؟

موفق باشید
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
        با سلام آقای قیصر با تشکر از فعالیتتان در تاپیک دوست عزیز این تحلیل ها مدت 2 سالی است که بصورت رایگان از طرف شرکت مربوطه برای همگان ارسال میشه . و از این نوع تحلیل ها در سایتها زیاد دیده میشه. با توجه به اینکه هدف اصلی فروم جنبه آموزش و فراگیری می باشد بهتر نیست به جای اینکه زحمت ارسال این تحلیل هارا میکشید خود شما به هر نحوی که مقدوره اقدام به تحلیل کنید تا هم از تحلیل شما دیگران استفاده کنند و هم اینکه چنانچه اشکالی در تحلیل ها وجود داره با حضور اساتید حاضر در فروم رفع اشکال شود . تا از حضور در فروم بهره و نصیبی هم برده باشید ؟ موفق باشید
        سلام ممنون از توجه شما دلیل اینکه این آنالیزها رو گذاشتم به خاطر کمکی بوده که به خودم کرده و این فکر رو کردم که شاید به درد بقیه هم بخوره.ولی اینکه تحلیلهای خودم رو روی اینکارها بذارم واقعا ناتوان در این مورد هستم.چون هنوز فکر میکنم بعد از 2 سال تازه کارم اما از تحلیل های شما در همین فروم استقبال میکنم که کمکی به من وبقیه تازه کاران بکنید .قطعا این آنالیزها به دست همه نمیرسه .به هر حال این هم کمکی بود که من میتونستم به بقیه بکنم (واقعا به کار میان). ایشاله یه روز مثل شما بشم تا مورد استقبال قرار بگیرم.

نظر

بنظرم تاپیک مفیدی هست من همیشه نگاه می کنم این تاپیک رو.

نظر

29 آگوست یورو،پوند و گلد در برابر دلار بازار اروپا

نظر

29 آگوست یورو،پوند و طلا در برابر دلار بازار آمریکا

نظر

سلام خدمت تمام دوستان
                سعی میکنم از روز دوشنبه دوباره آنالیز ها را به روز کنم.

نظر

سلام .

لطفا به روز شود .

مرسی .
                  با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                  X