اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

nimati

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• منظور از عکس بالا همان خط روند صعودی فرضی که ایجاد شده یا بهتر بگویم شاید ایجاد خواهد شد ؟ . با تشکر از توضیحات شما

نظر

• بله دقیقا اقای خسروی.

نظر

• [IMG][/IMG]

نظر

• باسلام وخسته نباشی خدمت کامران عزیز باتوجه به شکل بالا وفارغ ازاینکه نقطه ی بالای چارت که عدد تقریبا 1795است چیست آیا میشود درحال حاضر این چارت را درکوتاه مدت به این صورت دید ممنون میشم ماراهم ازنظرات وراهنماییهای خود آگاه کنی

نظر

• داریوش جان قردا بعداظهر یک برسی کلی روی طلا برای سه ماه اینده انجام میدم با کمک شما .

نظر

• برای تحلیل طلا تا اواخر بهمن یا اوایل اسفند سه تا عکس میزارم و کمی توضیح.طلا واقعا به خبر های مهم عکسلعملهای شدید نشون میده
              اون هم اگه بخواهی تایم بلند تحلیلش کنی چه برسه به منی که اصلا تحلیلگر خوبی نیستم ان هم بلند.یکی از همین خبرها (پرتگاه مالی )
              حرفش طلا را 40 دلار نوسان میده چه برسد به اعلام خبر .جمعه NFP
              داریم که عددش مهم است اگه خیلی خیلی بد بده طلا به سمت بالا
              حرکت میکنه عدد را دیدم نظرم را قاطع اعلام میکنم.ولی نظرم اینه که چنین اتفاقی رخ نمیده عکس اول راببینیم تا عکس بعدی.
              [IMG][/IMG]

نظر

• [IMG][/IMG]به نظرم چنین اتفاقی خواهد افتاد با یک NFPخوب زیاد هم لازم نیست خوب باشه فقط بهتر از پیشبینی باشه.وبریم عکس اخر.

نظر

• این دوتا مثلث چیزی هست که من باهاش کار دارم به نظرم تا 5 شنبه بعداظهر یا جمعه صبح خودشو به ظلع پائینی مثلث قرمز 1630 تا 40 میرسونه تا خبر جمعه
                  تکلیفش را روشن کنه .خبر که اومد عددش معلوم شد معلوم خواهد شد که تا اخر ماه تو مثلث قرمز میمونه یا که..ببینیم چی میشه خلاصه داریوش جان نظر کلی
                  من برای هفته پیش رو روی طلا خرابه نظر (کاملا شخصی میباشد )
                  [IMG][/IMG]

نظر

• با سلام
                    خدمت تمامی دوستان و خدمت اقای نعمتی عزیز
                    یه نظر شخصی در مورد طلا میدم
                    البته شخصی
                    ریزش تا 1657
                    ویرایش توسط وفادار : https://www.traderha.com/member/5036-وفادار در ساعت 12-02-2012, 11:18 PM
                    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• یه بای زدم رو طلا1718 استاپ 1713 چیکار کنم دستم به سل نمیره .[

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-24-2013, 11:36 PM

نظر

• پوزیشن بای طلا را بستم فکر کنم دلار در مقابل همه چی میخواهد قوی شه.

نظر

• ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-24-2013, 11:37 PM

نظر

• درود بر کامران عزیز میبینم که برارزهای cross rateهم تحلیل میگذاری اصولا ارزهایی که یک طرف آنها دلار نیست برای من هم دشوار است وهم مشکل چون برای ترید کردن برروی این ارزها باید ثابقه واطلاعات کافی برارز هر دو کشور داشت وهمچنین چگونگی تاثیر پذیری ازدیگر ارزها را ولی به هرحال ممنون از اینکه وقت وتجربه ی خود را دراختیار ما قرار میدهی . دررابطه ی باcadjpyدرتصویر من هم با شما هم عقیده ام

نظر

• [IMG][/IMG]باسلام کامران جان میخواستم نظرت رو درباره ی این چارت بگی با مقاومتهای 1.3111و1.3170وحمایتهای1.3005و1.2875

نظر

• سلام استاد شب شب شما بخیر قدیمها متفرقه معامله نمی کردی ا

نظر

پردازش ...
                                X