اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

nimati

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• فکر کنم منظور شما بای استاپ هست .اگه میخوای هدج کنی ..اگه میخوای 1473 بفروشی میشه سل لیمیت .. خلاصه نوش جان شکار اخر شب با حجم حال میده .

نظر

• doroste salar

ozr khahi mikonam
      sell limit
      چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• دوست عزیز کارت درسته ...پیپ هام کمه ولی حجمش خوبه ..همیشه پر پیپ باشی...با بودن چنین اساتیدی و چنین بچه های خوب و با هوشی فکر نکنم
        کسی ضرر بده ..مگر ضعفی درونش باشه و اون حرفی که استاد یزدی بارها گفتن ..ضعفی که خیلیها از جمله خود من دارم ..مدیریت سرمایه.

[IMG][/IMG]

نظر

• طلا رو 1465 فروختم با استاپ 1470

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
            در ادامه...
            موقعیت بسیار مناسب برای خرید انس...
            نتیجه

نظر

• در رابطه با طلا لطفا دوستان کمی دقت کنند به غیر از روز سوم از حرکت اصلاحی کدام روز طلا توانست کف روز قبل خودشو بشکونه ..
              تازه اگه این کار رو بتونه انجام بده میره تو رنج (البته احتمالا )مگر خبری بیاد که حرکت سوپر شارپ ایجاد کنه ...بنابر این احساسی
              برخورد نکنیم ..اجازه بدیم خوده کندیلها مسیر رو به ما بگن ..مهم بای یا سل نیست مهم در مسیر درست بازار حرکت کردنه ..
              تو هر تایمی کندیل با شما صحبت میکنه ...شب بر همگی خوش .

[IMG][/IMG]

نظر

• البته اشتباه نشه من سل شما را تایید میکنم ولی در تایم خودش ..ولی برای برگشت از اصلاح یعنی ورود برای یک سل کاملا نزولی هنوز دلیل کافی موجود نیست .
                ولی برای سود خوری بسیار عالی میباشد ..باز هم شب خوش

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                  نتیجه

سلام اقا امیر
                  1) اگر ممکن هست اندیکاتور پیوتی که استفاده میکنید را ارسال کنید .
                  2)ا تنظیماتش را هم یک توضیحی بفرمایید ممنون میشم .
                  3)من از بروکر فیبو گروپ استفاده میکنم تنظیماتش را باید تغییر بدم ؟
                  4)بیشتر در چه تایم فریمی استفاده میکنید ؟

ممنون

نظر

• جهت دریافت پاسخ تمام سوال ها، دریافت سیگنال هفتگی و قدرت این خطوط، به تاپیک آمورش کامارلیا در قسمت پژوهش و گسترش روش های معاملاتی مراجعه کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط h2opolo نمایش پست ها
                      sell 1463
                      1473 sell stop

sl: 1480

6%+-
                      صبح پاشدیم کامپیوتر رو زدیم به امید پوزیشن طلا که خدا دلار تو سود باشه

نگو نامرد اومده بسیار تمیز استاپ ما رو زده

-6% هم به ماضرر وارد کرده، بیشتر از این ها ما به طلا بدهکار هستیم یه کوچولوشو دید خوابیدیم از ما گرفت

پیروز باشید
                      ویرایش توسط water : https://www.traderha.com/member/5123-water در ساعت 04-26-2013, 10:23 AM
                      چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
                        [IMG][/IMG]

1477.60 را هم رد کرد ...یک GDP کمتر از پیشبینی میتونه خودشو زیر عدد1508 برسونه .
                        پوزیشن بازی ندارم ..علامت داد بای میزنم

[IMG][/IMG]

نظر

• گاهی مواقع برای اینکه اسیر حرکات احساسی و شارپ بازار نشم ...قبل از خبر های مهم روی نظر خودم که میتونه اشتباه هم باشه یه بای میزنم و استاپ البته به صورت هدج .
                          اگه هدج شود توی یک موقعیت مناسب جمش میکنم ..حسنش اینه که اگه تو مسیر من حرکت کنه دیگه من اون بالاها بای نمیزنم چون اگه برگرده استاپ خیلی بزرگ میشه و
                          نمیشه جمعش کرد ..الان 1464 بای زدم به 1456 سل استاپ .. احتمال داره همین الان هدج شه من این ریسک 80 پیپی رو میپذیرم ..امیدوارم موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
                            1477.60 را هم رد کرد ...یک GDP کمتر از پیشبینی میتونه خودشو زیر عدد1508 برسونه .
                            پوزیشن بازی ندارم ..علامت داد بای میزنم

[IMG][/IMG]
                            سلام اگر میشه لطفا توضیح بذید سطوح 1507.90 و 1477.60 را چطور پیدا کردید ؟

ممنون

نظر

• حالا اگه استاپ منو بزنه ضرری متوجه من نمیشه چون بخشی از سود نقد شد ..سل استاپ شد 1458 زیر این حمایت موقت در 15 دقیقه .اگه بتونه اون عدد رو بزنه میتونه تا محدوده 1540 تا 50 بیاد پایین
                              دوست عزیز شب با عکس توضیح میدم .

[IMG][/IMG]

نظر

• تا این لحظه 9.30 دقیقه جمعه شب ..........امریکا عدد بالای 1480 را قبول نداره ...............ولی غلط کرده ................این اسیا هست که فعلا قیمت تعیین میکنه.. ..از شوخی گذشته ظاهرا زیر 1500 داستان داریم
                                ولی دوشنبه اسیا دوباره تلاش میکنه برای 1495 تا 1497 شاید هم جا بزنه و منصرف بشه ..ولی منتظر علامت سل من باشید من عددی نیستیم ولی منتظر باشید ...هنوز هیچ سلی از نظر منه حقیر در کار نیست
                                اگه یک تغییر درست حسابی دیدم اعلام میکنم ......همان طور که عرض کردم اگه استاپ من رو بزنه 1458 ........میتونه تا 1450 تا 40 بیاد پایین.......که فعلا 1448 رو زده .باور کنید این استاپها معجزه میکنند
                                فعلا هستم ..ولی شب و تعطیلات بر همگی شما خوبان خوش .

نظر

پردازش ...
                                X