اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

nimati

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ببخشید این منطقه ....منطقه خطره...اگه مارکت تمایل داشته باشه جای خوبی برای ..سل ..اما با دیدن یک ؟

[IMG][/IMG]

نظر

• سلام دوباره اقای نعمتی عزیز قرار شد روش خودتون را توضیح بدید من کماکان منتظرم

ممنون

نظر

• osean عزیز از تمام پوزیشنها سعی میکنم تصویری بذارم ..که گذاشتم ..خودت تایم رو بالا پایین کن ببین این اعداد چه جوری در میاد .
        الان دوستان اینجا هستند نمیتونم ....ولی حتی اگه شد شما رو دعوت میکنم ...حضورا خدمتتون عرض خواهم کرد ....
        فعلا خودت سعی کن این اعداد رو پیدا کنی با تصویری که من میذارم کاری بسیار ساده هست ..ولی اینو بگم که ..
        معامله گری گذشته از اینیکه یک فن با تمام اموزشهای تکنیکی میباشد .......یک حس هم هست .
        باید سالها به چارت نگاه کنی تا یک کندیل جلوتر را شاید بتونی ببینی ..مثل جناب صوفی .
        دوست دارم ....بعدا با هم صحبت میکنیم ..شب خوش .

نظر

• سلام و درود بر همگی دوستان ... احتمالا باید بگردیم دنبال یک نقطه ورود خوب برای سل روی طلا.
          یکی روی 1468 سل زدم

نظر

• gold.h1.jpg
            Chart GOLD., H1, 2013.04.29, International Capital Markets Brokers LLC, MetaTrader 4, Real - MetaTrader Trading Platform Screenshots

با سپاس فراوان و کسب اجازه از اقای نعمتی عزیز

انتظار نزول تا نرخ 1444 میرود و در صورت عبور نرخ از 1485 شرایط صعوذ تا نرخ 1525 فراهم میباشد.
            ویرایش توسط behzad34 : https://www.traderha.com/member/6317-behzad34 در ساعت 04-29-2013, 09:16 PM

نظر

• اینجور هم میشه دید

چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• [QUOTE=behzad34;65596]gold.h1.jpg
                Chart GOLD., H1, 2013.04.29, International Capital Markets Brokers LLC, MetaTrader 4, Real - MetaTrader Trading Platform Screenshots

با سپاس فراوان و کسب اجازه از اقای نعمتی عزیز

انتظار نزول تا نرخ 1444 میرود و در صورت عبور نرخ از 1485 شرایط صعوذ تا نرخ 1525 فراهم میباشد.[/QUOTE

به به ...دوست خوبم..استاد عزیزم بهزاد ...خوشحال شدم پست شما رو دیدم ...شما همیشه حق استادی به گردن من داری بهزاد جان.
                اقا بهزاد از بچه های خیلی قدیمی تو فارکس هست .کلا فارکس رو من از ایشون یاد گرفتم ..هر چند شاگرد خوبی نتونستم بشم
                البته این ضعف از دانش یا تکنیک من نیست.....باور کنید گاهی اوقات یک پله جلو تر رو میبینم............. ضعف چیزی دیگه هست ..

بهزاد خیلی سعی کرد این اخرین ایراد من رو برطرف کنه ..ولی تو مغز من نرفت که نرقت ...ولی کمی روش کنترل پیدا کردم ...
                خلاصه از بودنت اینجا خوشحالم .در ضمن بهزاد جان طبق قوانین فروم از این به بعد برای عکس انداختن از بروکر pcm استفاده کن .

نظر

• باور کنید امدم بگم دوستان مراقب باشید طلا ظاهرا (ظاهرا)نزولیه ولی باید رنج خودشو بسازه بعد تکلیفش معلوم شه که پرید بالا .
                  نیمی از پوزیشن رو بستم ..

[IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
                    باور کنید امدم بگم دوستان مراقب باشید طلا ظاهرا (ظاهرا)نزولیه ولی باید رنج خودشو بسازه بعد تکلیفش معلوم شه که پرید بالا .
                    نیمی از پوزیشن رو بستم ..

[IMG][/IMG]
                    سلام . باید یکم میومد پایین بعد صعود میکرد شما میدونید چرا اینجور شد مخصوصا که این موقع و در این ساعت یکم عجیبه و ریسک معامله هم زیاد شد

نظر

• نه نمیدونم حتما خبری خورد هنوز هم تثبیت شده نیست این صعود ..ولی من اون کندیل 15 دقیقه رو دیدم که برای بار دوم با سرعت از نزدیکی کف قبلی اومد بالا بای رو زدم

نظر

• 140 پیپ گرفتیم ..حالا سل ببینم جواب میده..عکس یک ساعته هست ولی نقطه ورود من بر اساس 15 دقیقه هست.

[IMG][/IMG]
                        ویرایش توسط nimati : https://www.traderha.com/member/6258-nimati در ساعت 04-30-2013, 01:19 PM

نظر

• از پوزیشن خارج میشم تا فردا ..فردا شب احتمالا تکلیف طلا معلوم میشود ..روی 1469 بستم...شب همگی خوش .

نظر

• انگاری یه چیز خورده روی سر طلا وداره گیج میزنه!!!!!!؟؟؟؟؟!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• دوست عزیز برای عوض شدن جهت مارکت عجله نکن ..بعضی از اندیکاتورها حوب میتونن الارم رو به ما بدن ..باید دقت کرد مثلا همین مکیدی
                              از یک ساعته تا هفتگی ...هفتگی میگه من بسوی کف حتما یکباره دیگه میام ولی هفتگی میتونه چند هفته طول بکشه ...روزانه میگه من
                              بسوی صفر در حرکتم نگاه کن این خیلی معنی میده ...4 ساعته میگه من بالای صفر و مثبت هستم بنابر این تا صفر ختی درصدی زیر صفر
                              احتمال برگشت بسوی بالا هست با در نظر گرفتن ارایش مکیدی روزانه ..و اما یک ساعته ..هنوز زیر صفر تثبیت نشده
                              بنابر این اگه قیمت بتونه توی یک حرکت شارپ حتی مخدوده 1440 رو هم بزنه باز مراقب باش میتونه با همان سرعت برگرده بالا .ولی گاهی مواقع
                              خبرهایی از راه میرسه که همه اینها رو میریزه بهم البته درصدش کمه ...
                              یکی از اون خبرهای مهم مینوت بانک مرکزی امریکاست فردا شب
                              سرتون رو درد اوردم شب خوبی داشته باشید .

نظر

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
                                دوست عزیز برای عوض شدن جهت مارکت عجله نکن ..بعضی از اندیکاتورها حوب میتونن الارم رو به ما بدن ..باید دقت کرد مثلا همین مکیدی
                                از یک ساعته تا هفتگی ...هفتگی میگه من بسوی کف حتما یکباره دیگه میام ولی هفتگی میتونه چند هفته طول بکشه ...روزانه میگه من
                                بسوی صفر در حرکتم نگاه کن این خیلی معنی میده ...4 ساعته میگه من بالای صفر و مثبت هستم بنابر این تا صفر ختی درصدی زیر صفر
                                احتمال برگشت بسوی بالا هست با در نظر گرفتن ارایش مکیدی روزانه ..و اما یک ساعته ..هنوز زیر صفر تثبیت نشده
                                بنابر این اگه قیمت بتونه توی یک حرکت شارپ حتی مخدوده 1440 رو هم بزنه باز مراقب باش میتونه با همان سرعت برگرده بالا .ولی گاهی مواقع
                                خبرهایی از راه میرسه که همه اینها رو میریزه بهم البته درصدش کمه ...
                                یکی از اون خبرهای مهم مینوت بانک مرکزی امریکاست فردا شب
                                سرتون رو درد اوردم شب خوبی داشته باشید .
                                من با اجازتون بای زدم

نظر

پردازش ...
                                X