اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

nimati

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دوستانی که با دلار سر و کار دارند .

تحلیل بنده ازین ارز در برابر ریال است.

usdirr بعد از شکستن خط روند صعودی چندین ماهه باز سعی کرد به بالای خط روند حمله کند نتوانست و فقط پولبک کرد به خط روند شکسته شده.

ضمنا دلبر داخل یک مثلث قرار گرفته است (مثلث بنفش رنگ) که در صورت شکست ضلع پایین مثلث حداقل تارگت 3350 دارد.

.

نظر

• با سلام

دوستعزیز usd/irr در کدام متا تریدر است؟ توی رسا که نیست از کجا و چطوری باید وارد متا تریدر کرد؟

با تشکر
      poor

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi3663 نمایش پست ها
        دوستانی که با دلار سر و کار دارند .

تحلیل بنده ازین ارز در برابر ریال است.

usdirr بعد از شکستن خط روند صعودی چندین ماهه باز سعی کرد به بالای خط روند حمله کند نتوانست و فقط پولبک کرد به خط روند شکسته شده.

ضمنا دلبر داخل یک مثلث قرار گرفته است (مثلث بنفش رنگ) که در صورت شکست ضلع پایین مثلث حداقل تارگت 3350 دارد.

اگر مقدور هست دیتای این جفت ارز رو برای بنده از بزرگترین اشل تا کوچکترین اشل موجود به صورت prn که در داینامیک تریدر خوانا باشه آپلود کنید تا یک تحلیل تکنیکی روی این انجام بدم/ ارادت -خلیل
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• الان بازار هستم به محض اینکه بتونم چشم میگذارم
          .

نظر

• ما 1397 بای زدیم 1400 به من داد الان هم قطع شد

نظر

• وصل شد روی 1403 بستم اینطوری نمیشه

نظر

• داریوش جان مثل اینکه بروکره زرنگ شده ..قبلا 10 ثانیه بود الان 2 دقیقه 2 دقیقه قطع میکنه ....شما هم همینجوره؟
                فکر کنم یک ساعت دیگه عادی بشه.

نظر

• سلام ظاهرا امروز قطعي من كمتر شده. مثل اينكه نوبتيه

نظر

• سل 1403 استاپ1408

نظر

• +30.... -50 ...کلا -20 پیپ روز خوش.

نظر

• امان از دست این انتخابات....

+115pip free
                        چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• سل زدم
                          طلا
                          1413.88
                          استاب 1418.00
                          حد سود:ازاد
                          www.wmex.ir
                          خريد و فروش ارزهاي الكترونيكي

نظر

• نوشته اصلی توسط alifx636 نمایش پست ها
                            سل زدم
                            طلا
                            1413.88
                            استاب 1418.00
                            حد سود:ازاد
                            علی اقا من هم نظر شما را دارم ...ولی فکر کنم اسیا تا فردا ظهر یکبار دیگه بخواد 1420 تا 24 را تست کنه
                            فکر کنم اونجا بشه برای 200 پیپ وارد معامله شد ..این را هم بگم این هفته طلا کاملا به خبر حساس است
                            مثل هلو میسه ازش سود گرفت ..این قطع شدن اینترنت امروز تمرکز من رو گرفت ..انشااللاه فردا.
                            طلا کلا میل به صعود داره ..البته خبر هم باید کمکش کنه .این هفته مراقب باشید.
                            ویرایش توسط nimati : https://www.traderha.com/member/6258-nimati در ساعت 06-03-2013, 11:02 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                              اگر مقدور هست دیتای این جفت ارز رو برای بنده از بزرگترین اشل تا کوچکترین اشل موجود به صورت prn که در داینامیک تریدر خوانا باشه آپلود کنید تا یک تحلیل تکنیکی روی این انجام بدم/ ارادت -خلیل

خدمت شما استاد.

دوستانی که فایل دلار به ریال برای نرم افزار داینامیک میخواستند. ازینجا دانلود کنند.

http://forum.broker-fa.com/f31/%D8%A...973/#post67818
                              .

نظر

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
                                علی اقا من هم نظر شما را دارم ...ولی فکر کنم اسیا تا فردا ظهر یکبار دیگه بخواد 1420 تا 24 را تست کنه
                                فکر کنم اونجا بشه برای 200 پیپ وارد معامله شد ..این را هم بگم این هفته طلا کاملا به خبر حساس است
                                مثل هلو میسه ازش سود گرفت ..این قطع شدن اینترنت امروز تمرکز من رو گرفت ..انشااللاه فردا.
                                طلا کلا میل به صعود داره ..البته خبر هم باید کمکش کنه .این هفته مراقب باشید.
                                سلام نعمتي جان منم با نظرت موافقم ديشب با 40بيب اومدم بيرون
                                خبراي اين هفته رو بزار و زحمتشو بكش بفرما جه تاثيري دارن جه نقاطي براي ورود كه همه با هم تفسيرش كنيم اين طلا رو
                                يا علي منتظريم نعمتي جان
                                www.wmex.ir
                                خريد و فروش ارزهاي الكترونيكي

نظر

پردازش ...
                                X