اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

nimati

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اكر ؟
    نشد كه
    www.wmex.ir
    خريد و فروش ارزهاي الكترونيكي

نظر

• خبرهای امریکا را خوب داد ظاهرا طلا باید ریزشی باشه ...ولی من امروز سل زن نیستم.

نظر

• سلام و درود . من با این اینترنت نفتی به زور تونستم اینو بگیرم

نظر

• بای زدم 1382.60 با استاپ 1372 .شاید ریسکش بالا باشه .کوچیک زدم

[IMG][/IMG]

نظر

• استاپ رو اوردم 1379 .پوزیشن دلچسبی نیست.

نظر

• حرکت ها رو میبینم و تصمیم میگیرم ...1379 سل زدم با استاپ 1386 ...فعلا 36 پیپ دادم

نظر

• [IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
                  خبرهای امریکا را خوب داد ظاهرا طلا باید ریزشی باشه ...ولی من امروز سل زن نیستم.

سلام اوستا اقا شما که امشب سل زن نبودی ؟

نظر

• اللاه اکبر ..حاج علی اقا پیداش شد ...سلام علی جان ..رسیدن بخیر
                    علی جان ..شب مست بودم دره باغ بهشت بخشیدم صبح شد ........................
                    خودت میدونی اونطور که من و تو و حتی داریوش فیزیکی با طلا درگیریم خیلی ها نیستند ...نا سلامتی مدرکشو داریم .
                    علی جان با طلا نباید دگم برخورد کرد ..طلا هر ان میتونه تغیر مسیر بده مخصوصا برای ما که استاپ های بسیار کوتاه داریم البته موفق هم هستیم
                    اگه استاپ را بلند بگیریم داستان فرق میکنه ..که به مدل من جور در نمیاد البته در فارکس ...کسانی میتونند با طلا درگیر شوند که مثل خودش عیار 24 داشته باشند
                    یعنی نرم و منعطف باشند ...باز هم میگم تایم کوتاه ..تایم بلند کلا داستان فرق میکنه ..و خیلی چیزهای دیگه که در فرصت مناسب خواهم گفت ...ولی اصل همه اینها باید یک معامله گر باشی
                    و این خیلی مهم است .این شکلک هات منو کشته ...بگردم یک شکلک برت پیدا کنم ...شب بر همگی خوش ...شکار لحظه ها

نظر

• سلام بر همه ..علی جان اقا داریوش من فکر کنم این مدل هم میشه طلا را دید (علی همین الان تلفنی باهات صحبت کردم نگو نیستم نظر بده )
                      این رو هم بگم چهار شنبه اینده مینوت بانک مرکزی امریکا را داریم و تعیین کننده میتونه باشه ... با اینکه کلا طلا ریزشی هست .ولی من فکر کنم
                      میتونه قبل از ریزش اساسی یک های جدید بزنه ...نمیدونم ولی اینطور حس میکنم ...لطفا نظر خودتون رو بگید ...هر کی نظر داره بگه خوشحال میشم .

[IMG][/IMG]

نظر

• سلام کامران عزیز نظر کلی من درمورد طلا نزولیه مثل خودت ولی اگر قرار باشه 500 تا 530 شما رو بزنه حد اقل اینه که اول باید 1425 را رد کنه .
                        ولی طلا گذشته از اینکه تکنیکال در ان مهمه خبر نقش مهمتر از ان را دارد . بنا بر این به نظر من هر اتفاقی میتونه بیفته در فارکس .
                        ولی طلای فیزیکی به شرایط روز ما خصوصا همین انتخابات امروز و نتیجه ان و قیمت دلار بستگی دارد .
                        خودت می دانی کدام یک چه تاثیری در قیمت خواهد گذاشت احتیاجی به گفتن من نیست .
                        انشا اله هر چه خیر است همان اتفاق بیفتد .

نظر

• [IMG][/IMG]باسلام ظاهرا اين يورو ول كن نيست آقا كامران كجايي نيستي؟ دوستان نظرتون چيه؟

نظر

• من که فعلا یکی از پوزهام رو ریسک فری کردم برای 50 تا زیر هدف اول شما. البته تا اونجا که بره حتما باید دوباره بررسی اش کنم. ولی در کل ناجور باهات موافقم آقا داریوش

ارادتمند----------امیر
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• اقایون ببخشید منو درگیر طلا بودم پست های شمارو ندیدم ... فکر نمی کردم بتونم چنین شکاری بکنم
                              البته شاید هم برگه ... ولی باور کنید اگر هم برگرده بای هم میزنم.

[IMG][/IMG]

نظر

• نیمی از پوزیشن را در 1349 با +200 پیپ بستم .

نظر

پردازش ...
                                X