اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

nimati

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• 4 ساعته طلا یک هد اند شولدر داریم ..رفت برای 1265

نظر

• 1264 تارگت گذاشتم ...

[IMG][/IMG]

نظر

• با +107 پیپ در 1257 خارج شدم موقتا

نظر

• دوستان گل این فروم کجان؟؟ nimati جان و آقا داریوش عزیز و سایر دوستان مارو بی نصیب نذارید از تحلیلهای زیباتون.

ارادتمند-----------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• امیر خان امروز که من از صبح در خدمتتون هستم و پستهای عزیزان رو میخونم ولذت میبرم ...ولی یکی دو هفته هست که منظم پای چارت نیستم ولی هر جا باشم
            سر خبرهای امریکا پیدام میشه ...امروز هم منتظر خبرهای امریکا هستم ..جمعه هم که دیگه نگو هر جا برم قبل از nfe میام در مکان خلوت خودم پای چارت.
            فکر میکنم طلا کمی زودتر از انتظار 1180 رو زده ..اگه خبر امروز و جمعه امریکا یاری کنه میتونه بره تو اصلاح(1302 تا 1320 )ولی اگر خبرها رو خوب بده
            فشار نزولی باقی میمونه ....حس من میگه تمایل زیادی داره برای یک اصلاح خوب ...من برای بای اماده هستم ...بهترین حالت اینه که یک ریزش کنه
            بعد بره بالا ...ببینیم چی میشه .

[IMG][/IMG]

نظر

• 1247.50 بای زدم با استاپ 1235 یه خبر دیگه ساعت 18.30 داریم ببینیم چی میشه خوب بده استاپ خورده ...البته خوب بده سریع میبندمش .

نظر

• خبر 4.45 خیلی خوب داد و ساعت 5 رو بد داد حالا میمونه 6.30 اگه خوب بده فکر کنم بریزه ..یک ریسکی کردم

[IMG][/IMG]

نظر

• سل استاپ رو اوردم 1246 تا بعد از خبر 18.30 .اگه بزنه با -15 پیپ هدج میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
                    سلام
                    اگه خیلی ساده نگاه کنیم اینجور هم میشه؟

بی شک بیش از 50% تریدرها منتظر سل در منطقه prz هستند که جناب داریوش مشخص کردند

ولی مارکت . . .
                    یکی از پوزیشن ها 100+ بستم
                    ببینیم کندل هفتگی چه طور بسته میشه

یا حق
                    سلام

یورو +440پیپ بستم، بای گرفتم

یا حق
                    چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• باسلام خدمت آقا كامران ودوستان خواستم عكسي ازتايم 4ساعته طلا را آپلود كنم براي به اشتراك گذاشتن كه ظاهرا منو درصفحه ي ميهمان قرار داده ونميتونم بگذريم دوستان نظرتون با هداند شولدر معكوس درتايم 4ساعته با تي پي تقريبي 1308كه ايكس دومش حدود 1275است چيست؟

نظر

• من دو تا پوزیشن داشتم ..یکی با +37 پیپ قبل از خبر بستم ...دومی را هم 1248.50 بای زدم با استاپ 1246 به صورت سل استاپ ..اگه بزنه با -25 پیپ هدج میشه.
                        داریوش جان با شما موافقم هر چند فکر کنم جمعه تکلیف طلا روشن شه ...این هد اند شولدر معکوس دیگه چیه؟...شب و روزتون خوش.

[IMG][/IMG]

نظر

• طلا را بای زدم در 1249 با استاپ 1245

نظر

• - 40 پیپ استاپ خورد.

نظر

• امروز در دومرحله وارد شدم هر کدام 40 پیپ برای امروز این اخریش هست.

[IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
                                سلام

یورو +440پیپ بستم، بای گرفتم

یا حق
                                حاجی یورو استاپ خوردم

رو پوند هم بای گرفتم ولی استاپ خوردم

با این تفاوت که سل پوند رو نبستم

اگه بر نگرده تارگت خیلی خیلی هلو میشه انتظار داشت

یا حق
                                ویرایش توسط water : https://www.traderha.com/member/5123-water در ساعت 07-04-2013, 05:51 PM
                                چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

پردازش ...
                                X