اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

nimati

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• چیزی که یه کم منو نگران میکنه اینه .
    بعضی ها تحلیل میزارن و میگن اگه از اینجا بره بالا میره و اگه بیاد پایین میاد ...به نظرم ارزشی نداره
    بعضی ها میگن اگه بره بالا تا فلان جا میتونه بره بالا ...این خوبه
    بعضی ها اعمال نظر میکنند میگن میره بالا تا فلان جا تارگت معلوم میکنند ...این هم خوبه

ولی ولی ولی بعضی ها میگن میره بالا با این تارگت و با این استاپپپپپپپپپپپپپپپپپپ {یا اگه از این عدد اومد پایین پوزیشن فیل شده} این درسته .

بگذریم 3 روز فرانک رو تعقیب میکنم تا امروز پست حاج خلیل رو دیدم با تشکر ازایشان ...فرانک رو روی 0.9000 بای زدم با استاپ 50 پیپ
    چون با حجم وارد شدم دو سوم اون رو با 25 پیپ جارج شدم .... اصل همه چیز استاپ استاپ و استاپ هست

دوستان حرفه ای استاپتون را مشخص کنید

با تشکر از همه شما خوبان

[IMG][/IMG]

نظر

• این هم پوزیشن اخر شب من ...یک 30 پیپ و یک 60 پیپ اگه استاپ 1305 رو بزنه

[IMG][/IMG]

نظر

• پوزیشن طلا را روی 1310 بستم ...سود قابل عرضی نداشت ...شب بر همگی خوش

نظر

• با سلام جناب نیما ..... عزیز فکر نمیکنید موج سه صعودی طلا شروع شده البته حرف من مستند بر این است که طلا زیر 1306 نیاید و احتمال میدهم از 1325 رد شود و در مرحله اول هدف 1339 و 1360 را داریم البته باز ذکر میکنم شرطش عبور از 1325 و نیامدن زیر 1306 است البته اولین پوزیشن را بای با استاپ 1305 و تارگت 1324 گذاشتم و بای بعدی را روی 1325.50 و استاپ 1323 . و حد سود 1339 و پوزیشن بعدی بای 1340 با استاپ 1336 و حد سود 1360 نظر شما استاد گرامی چیست ؟ ممنون

نظر

• ببخشید عذر خواهم نتونست عکسشو بزارم

تحليل الويو از اونس جهاني.jpg
            فایل های پیوست شده
            ویرایش توسط atiman : https://www.traderha.com/member/11275-atiman در ساعت 10-05-2013, 05:37 AM

نظر

• تحليل الويو 4 ساعته از اونس جهاني.jpg
              http://www.8pic.ir/images/38029707371036329914.jpg

این لینک و عکس در تایم فرم 4 ساعته ببخشید اپلود قبول نمیکرد یکم خرابکاری کردم
              ویرایش توسط atiman : https://www.traderha.com/member/11275-atiman در ساعت 10-05-2013, 05:40 AM

نظر

• سلام ..خواستم بگم تا تکلیف بوجه امریکا مشخص نشده ریاد خودتون رو درگیر نکنید ..بازار شدید ضرر ده است
                با حجم کم پوزیشن باز کنید ...سود رو نوش جان کنید ...یا با حجم کم استاپ بلند معامله کنید
                فردا مینوت بانک مرکزی امریکا رو داریم ...فرا شب شاید یکسری مسائل روسن شه
                اجالتآ طلا را روی 1319 سل زدم با استاپ 1331 ....فرانک را هم روی 0.9040 هدج کردم تا فردا شب
                شب بر همگی خوش .
                [IMG][/IMG]

نظر

• طلا سل زدم 1307 با استاپ 1315 ..... شاید دارم اشتباه میکنم.... ووو بای استاپ 1315 برای جبران اگه اشتباه کردم .

نظر

• طلا دیشب رو با +120 پیپ بستم ....فرانک را هم با +40 پیپ مولتی کلوز شد

این هم پوزیشنهای امشب ...طلا و یورو سل ...استاپ هم در شکل معلومه استاپ طلا 90 پیپ و یورو 24 پیپ ...شب خوش

[IMG][/IMG]

نظر

• سلام بر همگی دوستان ...تارگت سل دیشب طلا را اوردم 1305

نظر

• بای استاپ 1305 ...استاپ 1300 ...

نظر

• اینو میگن شکار

[IMG][/IMG]

نظر

• برگست خوشگل استاپ رو زد -50 پیپ.

یکبار دیگه 1298 به 93 بای زدم
                            ویرایش توسط nimati : https://www.traderha.com/member/6258-nimati در ساعت 10-10-2013, 05:33 PM

نظر

• 1296 اگه بزنه ....با -20 پیپ خارج میشوم ...به عبارتی استاپ 1296 شد.

نظر

• یورو چند دقیقه دیگه سخنرانی ...1.3530 سل زدم با استاپ 1.3548 ...درضمن پوزیشن دیشب یورو -24 پیپ دادم .

اشتباه کردم ظاهرا سخنرانی هست 19.50 ...با این حال من سل رو زدم ...ولی استاپ 1.3573 شد.43 پیپ
                                ویرایش توسط nimati : https://www.traderha.com/member/6258-nimati در ساعت 10-10-2013, 08:37 PM

نظر

پردازش ...
                                X