اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

nimati

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    ايا واقعا طلا ميتونه خودش رو زير ١٢٠٠ تثبيت كنه ؟
    ايا شرايط اقتصادي دنيا انقدر خوب شده ؟
    ايا شرايط امريكا انقدر مهيا هست كه بتونه چند بار نرخ بهره رو پشت هم بالا ببره؟
    ظاهرا تو دسامبر امريكا ميخواد اين كار رو بكنه ... چقدر.. ايا./٢٥؟
    خوب بعدش چي ايا تو سه ماه اول سال ٢٠١٧ باز ميتونه اين كار رو انجام بده؟
    حالا اگه تو نوامبر نرخ بهره رو بالا نبره فكر ميكنيد چه اتفاقي ميافته؟
    طبعا طلا سعي ميكنه خودش رو به اعداد بالاتري با هر زحمتي كه شده برسونه
    مثلا محدوده ١٣٠٠ البته با كش و قوص فراوان بعد كم كم نزديك دسامبر ميشويم دو حالت داره يا قبل از اعلام كم كم ريزش هاي خودشو شروع ميكنه يا زمان اعلام ريزش ميكنه ...
    خوب اگه قبل از خبر به استقبال پايين امدن نرخ بهره بره كه طبعا بعد از اعلام نميتونه زياد ريزش كنه ...حالا اگه كلا تا زمان قبل از اعلام خبر ريزش نكنه و اگر قيمت تو محدوده ٢٩٠-٣٠٠باشه
    مگه چقدر ميتونه ريزش كنه ايا ميتونه زير ١٢٠٠ بياد و خودشو تثبيت كنه؟؟؟؟؟؟؟؟
    من مدتهاست ديلي ترد ميكنم و كلا كاري ندارم كه طلا بالا ميخواد بره يا پايين ، نگاه به چارتم ميكنم و باي يا سل ميزنم البته تحليل بلند خودم رو دارم ولي دليل نميشه كه اگه تحليل بلند مدت من
    صعودي هست من سل نزنم يا برعكس.
    اين هم بگم اگه روزي شرايط دنيا يا امريكا خوب بشه و تورم از عدد ٢ بخواد عبور كنه كم كم طلا خريد ميشه چون نقش ضد تورمي هم طلا هميشه داشته
    البته اينها همه نظر شخصي هست و ميتونه اشتباه باشه تا نظر اساتيد چي باشه.
    شب و روزتون به شادي.

نظر

• سلام و درود
      جناب نعمتی بسیار زیبا بود
      نظر شخصی بنده برای طلا زیر محدوده 1250 احتمال کمی در حد 10 درصد مبینم به نظرم حدود 90 درصد افزایش تا محدوده بالای 1400 در طی بازه زمانی 3-4 ماهه در نظر دارم البته اگر طلا زیر 1250 تثبیت شد حتما یک سل زیبا تا محدوده 1200 و شاید بیشتر هم بدهد چون روند نزولی میشود
      موفق باشید

نظر

• سلام
        طلا توانست خودش رو به محدوده ١٣٠٨ برسونه جايي كه همه به حق انتظار ريزش انس را دارند
        به نظرم اگه بخواد از اين اعداد امروز به طرف بالا حركت كنه ميتونه اعداد باور نكردني به ثبت برسونه
        تو اين محدوده همه منتظر ريزش طلا هستند و ...سل زن ...همين جا هست كه همه جا ميمونند..............
        به نظرم هر كي تو اين بازار داراي يك سيستم معاملاتي هست پيشنهاد ميكنم به سيستم خودتون اعتماد
        كنيد،هر جا اگر سل بود تو سل باشيد اما اگر سيستم شما باي داد نترسيد باي بزنيد ، نظر بازي نكنيد
        منظورم اينه كه به سيستم خودتون اعتماد كنيد فكر نكنيد چون اينجا يه سقف هست و طلا نميتونه بالاتر
        بره... اگه قرار باشه از اينجا ببرنش بالا مطمئن باشيد بد جوري ميبرنش بالا... الان قيمت ١٣٠٢ هست
        بين سقف ١٣٠٨ و كف ١٢٩٥ ببينيم امروز پنج شنبه از كدوم ور ميتونه خارج شه.
        موفق باشيد.

نظر

• نظر

• نظر

• نظر

• نظر

• سلام بر همه اساتيد و دوستان خوب
                  چند تا تصوير گذاشتم يه توضيح در بارش ميدم
                  شاخص دلار به نظر ميرسه جاي مناسبي قرار داره براي صعود طبق شكلي كه گذاشتم...
                  ين اگه يه كلوز روزانه بالاي اون خط قرمز داشته باشه ميتونه با شتاب صعود كنه...
                  طلا رو هم تا محدوده بالاي ١٢٤٠ فروشنده هستم...
                  نيوزلند به نظرم با حداقل استاپ ميشه باي زد ...
                  پوند اف بودن بهتره تا يه كلوز بالاي خط ابي ...
                  تصوير نيوزلند و پوند رو خواهم گذاشت.
                  هميشه سالم و موفق باشيد.

نظر

• نظر

• نظر

• سلام تصاویر را برایم باز نمی کند ایا مشکل از سایت است

نظر

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
                          سلام تصاویر را برایم باز نمی کند ایا مشکل از سایت است

دوست عزيز سلام
                          براي من باز هست نميدونم اشكال از كجاست
                          يه تصوير تو تايپيك خودت ميزارم ، البته با اجازه شما.

نتونستم تايپيك شما رو پيدا كنم
                          ویرایش توسط nimati : https://www.traderha.com/member/6258-nimati در ساعت 04-29-2017, 10:10 PM

نظر

• نظر

• fekr konam baray shoro hafte yek harkate ro be bala dashte bashim

نظر

• سلام
                                با باز شدن بازار طلا ١٢٧١ رو زد و الان ١٢٦٨ هست درست زير پيوت ماهيانه و هفتگي اگه بتونه خودش رو زير اين پيوتها نگه داره
                                ريزش هاي خوبي براي هفته و ماه ميتونه داشته باشه.

نظر

پردازش ...
                                X