اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

nimati

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
    nfp اگه خوب بده (عدد خیلی مهمه) پوزیشن فردا بعداظهر من این شکلی هست تا جمعه ساعت 17 [IMG][/IMG]
    دوست عزیز می بینم که سل گرفتی، البته من موافقم .

نظر

• سلام اگه nfp را خیلی بد بده مثلا 10k به راحتی هر دو تارگت را میزنه.در ضمن word عزیز من هنوز سل نزدم عکس بالا nfp خیلی خوب میخواهد
      [IMG][/IMG]

نظر

• سلام\

اگه nfp را خیلی بد بده مثلا 10k به راحتی هر دو تارگت را میزنه

ميشه برامون توضيح بدين بد بد يعني جي لطفا ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alifx630 نمایش پست ها
          سلام\

اگه nfp را خیلی بد بده مثلا 10k به راحتی هر دو تارگت را میزنه

ميشه برامون توضيح بدين بد بد يعني جي لطفا ؟
          درود
          با اجازه من جواب میدم.Non-Farm Payrolls, NFP, Employment Change آمریکا از 171K پیشبینی میشه که به 89K کاهش پیدا کنه . این برای دلار خبر بدی است و باعث ضعیف شدن اون میشه.این خبر از مهمترین خبرهاست.حالا اگه مثلا 10K بشه که خیلی ضعیف تر میشه.
          هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-24-2013, 10:58 PM

نظر

• پوزیشن سل من به استاپ خورد

نظر

• استاپ من هم خورد. میگردم دنبال یک نقطه ورود خوشگل برای بای زدن.

نظر

• 1707 با قدرت زده شود فکر کنم نقطه مناسبی برای بای است نظر شما چیه ؟

نظر

• گیرش همونجاهاست من میگم اگه بیاد پایین خرید داره با استاپ 1680.

نظر

• word عزیز 4 ساعته طلا الان میبنده بعد احتمالا میره برای اصلاح 1695 یا 91 با استاپ 1680 وارد میشویم با مدیریت سرمایه . داریوش جان تی پی دوم شما در یورو خورد کجایی .

نظر

• یورو 1.2960 را میزنه بعد1.2925

نظر

• با سلام حضور کامران عزیز ودوستان پیرو تحلیل هفتگی یورو دلار من فکر می کنم با لمس شدن تی پی دوم موج 4ما به پایان رسیده وباید چارت را زیر نظر داشته باشیم که اگر واگرایی به وجود نیاید بریم برای خروج از چنگال به نقطه ی آبی

نظر

• ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-24-2013, 10:57 PM

نظر

• اقا ما یه بای زدیم روی 1700 با استاپ 1680 .تارگت را هم هفته اینده براش پیدا میکونیم .شب همگی خوش

نظر

• سلام بر کامران عزیز شبت بخیر شماره تماس شما همون شماره قبلیه؟

نظر

پردازش ...
                                X