اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

nimati

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نرخ بیکاری از 7.7 به 7.8 رسید تا ما استاپ بخوریم

نظر

• ما رفتیم جاده خاکی

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-24-2013, 10:34 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط isana نمایش پست ها
        1630 مقاومت بزرگی است
        این قدرت 1630

نظر

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
          ما رفتیم جاده خاکی

مواظب یورو با شید
          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-24-2013, 10:35 PM

نظر

• استاپ را اوردم نقطه ورود 1.3023

نظر

• یورو را 1.3053 بستم

نظر

• ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-24-2013, 10:33 PM

نظر

• فقط سل با استاپ 1670 داریوش عزیز نفس .شب خوشی داشته باشی

نظر

• داریوش جان سلام ببخشید جمعه کار داستم نتونستم جواب درستی بدم
                    اکه شما معتقدی طلا از اینجا برگرده بالا و بره برای 1700 و برگرده بنابراین ما با یک موج 5 شکست خورده مواجه هستیم که مشخصه اون اینه که مدت زمانی که
                    طول میکشه موج 4 تا 5 تشکیل بشه مساوی با ان یا کمتر از ان زمان باید بیاد خط روند موج 2 به 4 را بشکونه بعد هم حداقل تا کف موج یک بره 1526
                    اگه اینطور باشه کلا صعود طلا تمام .بنابر این موج یک نزولی هم جمعه تمام شد (1 سبز رنگ )از دو شنبه میریم برای موج 2 اصلاحی یعنی طلا در کل نزولی .
                    اما یه نظر دیگه هم هست که اون را هم فردا پست میزنم ادامه داره

[IMG][/IMG]

نظر

• در ادامه اصلاح کنم میریم برای موج 4 اصلاحی دوشنبه یا سه شنبه میتونه محدوده 1670 به بالا رو بزنه بعد ریزش.
                      البته اگر این فرضیه درست باشه (موج 5 ناقص)
                      ولی با برگشت قیمت از 1625 به 56 و اون کلوز شادوء دار روزانه و این اصلاحی که قراره انجام بشه من رو مشکوک کرد
                      اگه جمعه زیر 1630 کلوز میکرد دیگه مشکوک نبودم و میدونستم طلا رفته تو ریزش .پست بعدی ادامه .

[IMG][/IMG]

نظر

• این هم فرضیه صعودی طلا (اگه پست بالا غلط باشه )
                        همه اونهای که تو طلا بای زن هستند از جمله خود من دوست دارند این موج شماری به سر انجام برسه
                        در هر صورت دوسنبه صبح دیدی یه پایین زد با دیدن علامت یه بای بزن با استاپ 1720 فکر کنم تو دو روز جواب خوبی بده .
                        شاید... اما... اگر .... خبر از دره غیب ... هم همیشه تو بازار هست .

[IMG][/IMG]
                        ویرایش توسط nimati : https://www.traderha.com/member/6258-nimati در ساعت 01-06-2013, 06:15 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
                          این هم فرضیه صعودی طلا (اگه پست بالا غلط باشه )
                          همه اونهای که تو طلا بای زن هستند از جمله خود من دوست دارند این موج شماری به سر انجام برسه
                          در هر صورت دوسنبه صبح دیدی یه پایین زد با دیدن علامت یه بای بزن با استاپ 1720 فکر کنم تو دو روز جواب خوبی بده .
                          شاید... اما... اگر .... خبر از دره غیب ... هم همیشه تو بازار هست .

[IMG][/IMG]
                          جاهایی که خط کشیدم فکر کنم اشتباه نوشتی!!!؟؟؟
                          " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• (پایین زد بای بزن با استاپ 1620 )....مرسی senator عزیز.

نظر

• nimati عزیز

یه چیزی بگو دلمون برات تنگ شده

نظر

• این محدوده 1648 تا 1638 پر است ار مقاومت ، من که در سل هستم

نظر

پردازش ...
                                X