اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

nimati

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• من هیچوقت این موقع پنج شنبه شب وقتی طلا کل بازی شو کرده وارد پوزیشن نمیشم ولی فکر کنم نتونه زیر اون خط سفید را بزنه منظورم 1684.90 هست بنابر این برای این که فرصت
    بای فردا را از دست ندم بای میزنم با استاپ 1683 هدفش هم میتونه محدوده 1720 باشه شاید ؟.شب خوش .

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-24-2013, 10:19 PM

نظر

• سلام كامي جان كجايي اگه تونستي يه تحليلي ازيورو وطلا بده مرسي

نظر

• داریوش جان تحلیل ما روی طلا و یورو همانند هفته قبل هست ..صعودی ..سل طلا خطر ناکه ...تنها خبری که میتونه طلا را ببره تو ریزش فقط یک nfp خوب هست .

نظر

• 1683 :sell stop

tp :1673

نظر

• ورد عزیز اول سلام دوم خیلی مخلسیم سوم میخام کمی در باره استاپ صحبت کنیم ....اون استاپی که برای طلا گذاشته بودم کم کم داره قدرتشو از دست میده ... استاپ یورو رو دیدی وقتی زد
            رفت تو ریزش من ضرر نکردم چون قبلا گفتم وقتی پوزیشنی باز میکنم یا میاد استاپم را میزنه یا میره تو سود .. تا میره تو سود من بخشی از سود را بر میدارم برای اینکه اگه بعد رفت استاپ من را زد
            من کلا ضرر نکنم پس اول ضرر ندیم بعد سود ....اگه موافق بودی از هفته دیگه این استاپها را با هم برسی کنیم .

نظر

• nimati جان

دوست خوبم عالی ست موافقم. فکر کنم طلا روند صعودی اش ادامه داشته باشه رو 1685 بای زدم با استاپ 1682 ریسک کردم. شب خوش

نظر

• الان اصلا وقت پوزیشن گیری نیست حالا مشگلی نیست استاپ شما 3 دلاره مهم نیست ولی بهترین استاپ برای هفته بعد 1665 هست اگه استاپ شما را زد فکر کنم تا محدوده 1675
                میتونه بریزه اگه این اتفاق افتاد میگردیم دنبال نقطه بای با استاپ 1665 .موافقی

[IMG][/IMG]

نظر

• میتونه برای هفته اینده اینطوری بشه شاید .

[IMG][/IMG]

نظر

• من سل استاپ ام هنوز سر جاشه

نظر

• اگه مسکن رو بد بده استاپ من رو میزنه.حجم کم وارد شدم .فعلا از سل طلا میترسم.

[IMG][/IMG]

نظر

• پوزیشن را بستم

نظر

• ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-24-2013, 10:15 PM

نظر

• nimati عزیز

این روزها خیلی گرفتار کارم هستم الان پوزیشن ات رو دیدم 1675 سطح حمایتی بود که اگه خریداران حمایت کنند احتمال صعود است ولی به نظر من امروز ( به استثنائ اخبار امروز امریکا ) احتمال دیدن 1666 وجود دارد .

من که نیستم ولی امیدوارم تو پوزیشن های خوبی بگیری

نظر

• ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-24-2013, 10:15 PM

نظر

• [
                                QUOTE=nimati;49953][IMG]

نفس با حجم خوبی وارد شدی ؟
                                ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-24-2013, 10:16 PM

نظر

پردازش ...
                                X