اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

nimati

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط h2opolo نمایش پست ها
    کف دوقولو
    سرو شانه

ریسک به ریوارد فوق العاده ای داشت
    هرچند انتظار صعود بیشتری هست ولی 90% حجم و خالی کردم

استرالیا رو از کف گرفتم، با توجه سیستم جناب یزدی(zig zag) دارم حجم اضافه میکنم

پیروز باشید
    ویرایش توسط water : https://www.traderha.com/member/5123-water در ساعت 04-23-2013, 03:39 PM
    چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• [IMG][/IMG]باسلام دوستان نظرتون دررابطه ي اين هداند شولدر در ميان مدت كه البته در تايم روزانه هم ديده مي شه چيه

نظر

• فعلا که انس به نظر صعودی میرسه....

ویرایش توسط Amir_A : https://www.traderha.com/member/5191-amir_a در ساعت 04-23-2013, 09:21 PM

نظر

• شاید یه گارتلی بزنه

گلد رو بدون استاپ باید سل کرد
          چارلی چاپلین

نظر

• طلا فشار صعودی روش زیاده بنظرم شدید تو بای هست
            یه بای زدم تا برسم سر کار

نظر

Aud usd

1.0234

sl:25pip

نوشته اصلی توسط h2opolo نمایش پست ها

استرالیا رو از کف گرفتم، با توجه سیستم جناب یزدی(zig zag) دارم حجم اضافه میکنم

پیروز باشید

+56 بستمش

بالا منتظر یه سل رو طلا هستم
              ویرایش توسط water : https://www.traderha.com/member/5123-water در ساعت 04-24-2013, 02:39 PM
              چارلی چاپلین

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                فعلا که انس به نظر صعودی میرسه....

در ادامه...
                موقعیت بسیار مناسب برای خرید انس...

نظر

• استاپ 1424 ...45 پیپ... به صورت هدج.تا بعدا جمع و جورش کنم ..اگه هدج شد؟

[IMG][/IMG]

نظر

• فعلا نفس نداره سل استاپ گذاشتم 1426 بزنه میشه کمتر از 20 پیپ حداقل ضرر.زیر اون حمایت موقت 15 دقیقه.

[IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
                      طلا فشار صعودی روش زیاده بنظرم شدید تو بای هست
                      یه بای زدم تا برسم سر کار
                      talaro bayad forokht
                      چارلی چاپلین

نظر

• AUD USD

چارلی چاپلین

نظر

AUD USD

سلام خدمت استاد عزیز شرمنده تازه وارد هستم ولی تو این عکس معلوم نیس پوزیشن بای هستش یا سل :| البت باید بای باشه با توجه ب ترند !!!

نظر

talaro bayad forokht
                            من اماده شده بودم برای رفتن پست شما دوست خوب رو دیدم ...در جواب شما باید بگم ...کی کجا چه وقت .. از صبح که 1428 بود بعد 1420 و بعداظهر دوباره 1433 ..بنابر این امروز تا حالا تو سل نبود سعی کرد
                            سقف خودشو بشکونه که موفق نشد .ولی از الان که فی 1422 هست داره فشار فروش اضافه میشه ..من فکر کنم تا gdp جمعه همین بازی رو داره ولی جمعه تکلیفش معلوم میشه اگه عدد با پیشبینی فرق کنه .
                            البته من قبول دارم که طلا تایم های ماهانه و هفتگی نزولی هست و الان تو اصلاحه ولی این اصلاح به نظر شما تموم شده یا میتونه ادامه داشته باشه ...شما میتونی یک جواب قاطع بدی ؟
                            به نظر من هنوز معلوم نست که ایا 1439 اتمام اصلاحه یا نه بالاتر ...همیشه موفق باشی ..شب خوش

نظر

• khedmate dostemon begam patern abcd bod poze buy gereftam

jenab nimati aziz
                              BOZOGVAR SHOMA KHODETON OSTADIN

man khodam balatar az in montazere sell hastam

ehsas ham mikonam bayad balatar bere az lahaz ravanshenasi

2ta sharmande yeki dir shod moshtari dashtam
                              2 engilish taip kardam

dar panah hagh
                              چارلی چاپلین

نظر

• [IMG][IMG][/IMG]باسلام خفاش ما به اولين تي پي اش رسيد دوستان نظرشون دررابطه ي باتي پي دوم چيه[/IMG]

نظر

پردازش ...
                                X