اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

nimati

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط h2opolo نمایش پست ها
    AUD USD

az in hrkate 86 pipi
    hodode 120 ta geretam

چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• طلا اگه بخواد بریزه دیگه 1460 رو نباید بزنه ...زیر 1460 میشه در باره سل فکر کرد...هر چند فعلا علامتی برای سل نیست ..نظر شخصی میتونه اشتباه باشه.
      اگه 1460 رو رد کنه هدف بعدی تا 1477 و 1495 .
      دنبال یک نقطه ورود برای سل هستم.

نظر

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
        من اماده شده بودم برای رفتن پست شما دوست خوب رو دیدم ...
        بزرگوار الان باور کنید خیلی ناراحتم از اون موقع که اون پست رو زدم با توجه به اینکه هدفم سل لانگ بود به صورت اسپم ارسال کردم و باعث شد که شما از پوزیشنتون باز بمونید

الان هم با توجه به اینکه 200 پیپ رشد کرده اگه 400 تا هم رشد کنه باز هم هدفم سل هست

با توجه به حرکت کندل ها، و هر شکستی نیاز به بک داره.... ولی در نهایت شرایط نزول رو بیشتر میبینم

در هر صورت منه حقیر در حد آماتور هستم و چیزهایی که یاد گرفتم مدیون جناب یزدی میدونم و خواستم بگم اگه اشتباهی از من شد عذر خواهی میکنم

پر پیپ از نوع سبز باشید

در پناه حق
        چارلی چاپلین

نظر

• ابراهیم عزیز دوست خوب کاری میکنیم ترس از پوزیشنگیری روی طلا از دل خیلی ها بره بیرون ..ببینند چقدر طلا روان جواب میده ..
          من وقتی پوزیشن دارم شما نگران نباش یعنی اگه من تو بای هستم شما دیدی سل هست سل بزن من خوشحال میشم
          شاید اونجا حق با شما باشه من حواسم بیشتر جم میشه ولی یک دلیلی هم توش باشه عالی میشه ..شاید مثلا شما
          یک زیگ دیدی یا الگو یا الیوت یا حمایت ..مقاومت ..خط روند هر چی میخواد باشه ...تو برخورد دیدگاها هست که
          ارتقا پیدا میکنیم ...خلاصه اینکه از اشنایی با شما خوشحالم ..هر جور پوزیشن رو طلا بگیری هستم .اتفاقا
          از مدل پوزیشن هات لذت میبرم ..بای سل ..سل بای ..خودم هم همینجوری هستم .گاهی اوقات به
          طلا امون نباید داد ..یعنی اون امون نمیده سریع باید تصمیم گرفت ..صبر کنی استاپ زیاد میشه
          پیروز باشی.

نظر

• نقره ببینید داره چیکار میکنه مگه میزاره طلا بیاد پایین ..هنوز خبر نیومده فشار صعودی زیاد شد

نظر

• کلوز 15 و 30 دقیقه روی 1447 موقتا سل داد ..ببینیم یک ساعته ساعت 6.30 چه جوری میبنده.موقتا...موقتا ...موقتا

نظر

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
                کلوز 15 و 30 دقیقه روی 1447 موقتا سل داد ..ببینیم یک ساعته ساعت 6.30 چه جوری میبنده.موقتا...موقتا ...موقتا
                ماکه یه سل روی 1449 نثارش کردیم حد ضرر 1455 سودشم تا ببینیم چی میشه
                (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• اقا این نقره نمیزاره طلا بریزه 23.96 رو رد کنه شدیدا برای روزهای اتی میره تو بای ..30 پیپ استاپ گذاشتم ..اوه الان جمعش میکنم

[IMG][/IMG]

نظر

• نیمی از پوزیشن را با +20 پیپ خارج شدم
                    استاپ اوردم نقطه ورود 28.83
                    ویرایش توسط nimati : https://www.traderha.com/member/6258-nimati در ساعت 04-25-2013, 06:59 PM

نظر

• بقیه رو با +17 پیپ بستم روی 24 ...نقره هر پیپ 5 برابر طلاست..روز خوش فعلا.

نظر

• ظاهرا طلا برای زیر 1477.60 گارد گرفته ..

[IMG][/IMG]

نظر

• [IMG][/IMG]

نظر

• نیمی از پوزیشن رو با+ 40پیپ بستم 1459.70

نظر

• 1463.10 با +73 پیپ بستم

نظر

• sell 1463
                                1473 sell stop

sl: 1480

6%+-
                                چارلی چاپلین

نظر

پردازش ...
                                X