اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

nimati

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
    دوست عزیز برای عوض شدن جهت مارکت عجله نکن ..بعضی از اندیکاتورها حوب میتونن الارم رو به ما بدن ..باید دقت کرد مثلا همین مکیدی
    از یک ساعته تا هفتگی ...هفتگی میگه من بسوی کف حتما یکباره دیگه میام ولی هفتگی میتونه چند هفته طول بکشه ...روزانه میگه من
    بسوی صفر در حرکتم نگاه کن این خیلی معنی میده ...4 ساعته میگه من بالای صفر و مثبت هستم بنابر این تا صفر ختی درصدی زیر صفر
    احتمال برگشت بسوی بالا هست با در نظر گرفتن ارایش مکیدی روزانه ..و اما یک ساعته ..هنوز زیر صفر تثبیت نشده
    بنابر این اگه قیمت بتونه توی یک حرکت شارپ حتی مخدوده 1440 رو هم بزنه باز مراقب باش میتونه با همان سرعت برگرده بالا .ولی گاهی مواقع
    خبرهایی از راه میرسه که همه اینها رو میریزه بهم البته درصدش کمه ...
    یکی از اون خبرهای مهم مینوت بانک مرکزی امریکاست فردا شب
    سرتون رو درد اوردم شب خوبی داشته باشید .
    سلام گفتین 1ساعته تثبیت نشده زیر صفر میشه توضیح بدید کی بدونیم تثبیت شده کلا ممنون

نظر

• ببخش دیر جواب دادم ..یک ساعته تثبیت نشده در طلا یعنی هنوز نتونسته خودش را برای چند میله هم که شده زیر صفر نگهداره .
      البته این دلیل بر صعود نیست ..فقط در برابر ریزش داره مقاومت میکنه ..تا با یک خبر تکلیف خودشو معلوم کنه ..شاید.
      (امروز ساعت یک پوند هم داشته باشید)

[IMG][/IMG]

نظر

• داریوش جان ساعت 11 شب چهار شنبه مینوت بانک مرکزی امریکا اعلام شد ..من یک الگوی صعودی و یک الیوت... پایان موج 4 روی1440 از کف 1322.میبینم ..فقط مونده کلوز امشب
        شاید هم اشتباه کنم ..قکر میکنی بتونی این دو را پیدا کنی ..اگه پیشبینیم درست باشه فردا عکسهاشو میزارم .شب خوش.
        در ضمن برای راهنمایی کف الگو را از 1404 بگیر ..
        ویرایش توسط nimati : https://www.traderha.com/member/6258-nimati در ساعت 05-01-2013, 11:17 PM

نظر

• باسلام كامي جان الان پستت روديدم طبق تحليل قبل الگوي خفاش من هنوز منتظر تارگت دوم اين الگو هستم البته بايد ببينيم ايندفعه واكنش قيمت به1478و1485چيست

نظر

• با سلا ولی 1485 ظاهرا مقاومت خیلی محکمی نشون میده
            یک سل استاپ برای یورو 1.3140 گذاشتم اگه برگرده کارش تمومه ..شاید
            اگه تو سخنرانی فعال نشه پاکش میکنم .

نظر

• سل استاپ رو یورو فعال شد

[IMG][/IMG]

نظر

• یک استراحتی روی 1.3050 میکنه بعد 1.2990

[IMG][/IMG]

نظر

• روزها است میگم اقا برای تغییر روند طلا باید علامت محکمی رو ببینیم ..توی پست 872 همین صفحه مکیدی یک ساعته را عکس گذاشتم و گفتم هنوز زوده ولی فشار نزولی هست .
                  حالا عکسه 4 ساعته مکیدی رو نگاه کنید داره همون کاره یک ساعته رو تکرار میکنه ............قول میدم اگه خدا بخواد اگه تونستم یک ریزش 1500 پیپی رو اعلام کنم احتمالا میوفته
                  برای هفته دیگه یعنی میتونه از فردا شروع کنه ..ولی اخر هفته اینده یک کف جدید میبینیم ..البته شاید ....توی این بازار هیچ قطعیتی وجود نداره این نظر منه و میتونه اشتباه باشه
                  عدد 1440 خیلی مهمه سعی میکنم به موقع سل اصلی رو اعلام کنم ...اگه تونستم که تقدیم میکنم به شما دوستان عزیز ..اگه نتونستم با این بهونه یک مدت از حضورتون مرخص
                  میشم و میرم استراحت

طلا داره علامت سل میده البته کلی ..ولی اون 1500 پیپ ریزش رو هنوز ندیدم ..فعلا یک سل روی 1468 میزنم با استاپ 1500 این سل برای اینه که استاپم بیش از این بزرگتر نباشه .
                  شب همگی خوش جمعه خوبی پیش رو داشته باشید مراقب 1440 باشد ..

[IMG][/IMG]

نظر

• دوستان سلام ..دیر اومدم یه نمه گرفتار شدم ..یکی از حساب هام حالش خیلی خوبه.. ولی یکی دیگه تو icu رفته اون هم میدونید که برای چی .
                    یکی دوتا شوک بهش دادم نشد ..شاید هفته اینده .............فقط یک شوک دیگه میشه بهش داد یا میمیره یا دوباره نفس خواهد کشید
                    اگه مرد که میگم ..اگه دوباره بتونه نفس بکشه و بره تو بخش بازم میگم ...البته تخصص من اینه که مرده رو زنده کنم ..ولی این خیلی
                    حالش خرابه ...خدایش این راستگوی من رو جزو خوبی من بذارید ...تیکه نیاید ..توی این بازار همه صوتی میدن ..ولی نمیگن
                    ولی من میگم ...این را هم بگم کلا حالم خیلی خوبه...یک روز همه خرده حسابهی که دارم میزارم ببینید......
                    فضا فضای مجازیه همتون را دوست دارم ...شب خوش همیشه موفق باشید

نظر

• [IMG][/IMG]باسلام اين نظر شخصي من در رابطه طلا است دوستان ميتوانند نظردهند وما هم ايرادهايمان رارفع كنيم

نظر

• طلا ...

[IMG][/IMG]

نظر

• یورو ...فقط زمان میبره

[IMG][/IMG]

نظر

• [IMG][/IMG]باسلام پيروتحليل شنبه شب طلا به اولين تي پي خود رسيد اكنون سوال اينجا است كه آيا موج 4فرضي ما به پايان رسيده يا اينكه قيمت قادر به ورود مجدد به كانال نخواهد شد؟ويك abcديگر خواهد ساخت

نظر

• [IMG][/IMG]

نظر

• اگه بتونه امروز یک بار دیگه 1440 را تست کنه و بعد 1460 و احتمالا تا فردا 1405 ....میتونه مسیر خوبی باشه... در غیر این صورت
                                یعنی هنوز زمان میخواد و باید منتظر بود ..تا بعدازظهر ببینیم چی میشه .

[IMG][/IMG]

نظر

پردازش ...
                                X