اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

nimati

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط daruosh نمایش پست ها
    [IMGباسلام پيرو تحليل قبل طلا به تي پي خود رسيد دوستان نظرشان با يك اصلاح براي موج 4فرضي ما چيست؟
    آرایش کندلها و شکست خطوط روند مهم در تایم هفتگی اغلب جفت ارزهای مهم بازار تقویت دلار را نوید میدهد و انتظار بنده اینست که در میان مدت هم ادامه داشته باشد و طلا نیز کف های جدیدی را تجربه کند,اما در این حین احتمال نوساناتی (که در ذات بازار میباشد ) اجتناب ناپذیر است و میتوان در صعودها بسته به نوع استراتژی شخصی از موقعیت های سل بهره برد.
    نظر شخصی است و هر احتمالی را نیز بایستی در نظر گرفت.
    ارادتمند.
    ویرایش توسط گیلان : https://www.traderha.com/member/3678-گیلان در ساعت 05-18-2013, 03:19 AM

نظر

]]باسلام پيرو تحليل قبل طلا به تي پي خود رسيد دوستان نظرشان با يك اصلاح براي موج 4فرضي ما چيست؟
      جناب داریوش منظور من از پست قبلی ام درتایم فریم چارت شما نبوده و کمی کلی تر صحبت کردم
      اردتمند

نظر

• به نظر میاد یورو-دلار نزول تمام شد و وارد فاز صعودی شده تا 1.32

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk 2
        از انتشار آدرنالین در بدنم در وقت نوسانات قیمتها لذت میبرم در هنگامی که مدیریت سرمایه دارم ،

به مانند وقتی که به شهربازی میروم و میدانم که

خطر پیش رو کنترل شده است

نظر

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
          زورو جان کلا برای امروز 150 پیپ ضرر براش تعریف کردم -82 پیپ رو دادم ..اگه یک مرحله دیگه حس کنم وارد میشم البته سل نه فقط بای اگه بتونم ..
          در ضمن من از 5 شنبه گذشته تا امروز 6 ببرابر این رو ازش گرفتم.
          سلام اقای نعمتی . میدونم کارت درسته . من بازارو بی هدف میدیدم خودمم روی جمعه حساب کرده بودم ولی خیلی بد قلق بود شاید به خاطر خبر های ضد و نقیضی که برای دلار میومد بود در ضمن زورواستر یعنی زرتشت نه زورو

نظر

• سلام

من 1277 رو یه نقطه کلیدی میدونم که قدرت زیادی داره و( در صورت شکستن این عدد احتمال سقوط تا 1100 هم میره)،متاسفانه امکان گذاشتن چارت ندارم ،دارم روش کار میکنم

در صورت دادن تریگر مناسب در حدود نقطه 1277 وارد خرید میشم.(البته بعد از یک سال که طلا معامله نکردم).

نظرتون در خصوص تحلیل طلا چیه؟
            از انتشار آدرنالین در بدنم در وقت نوسانات قیمتها لذت میبرم در هنگامی که مدیریت سرمایه دارم ،

به مانند وقتی که به شهربازی میروم و میدانم که

خطر پیش رو کنترل شده است

نظر

• باسلام حضور سروران وگيلان عزيز .اكثر ما كه توي اين فروم و تالار يم مبتدي هستيم وازامكاناتي كه pcmوتيم محترم مديريت ايشان مثل مهندس آزادي -آقا خليل گل آقا مصطفي و.......دراختيار ما گذاشتند استفاده ميكنيم براي تمرين ورفع اشكالاتمان .وهمينجا جا داره كه از همه ي اين عزيزان تشكر كنم .درمورد تحليل قبل همانطور كه ميدانيد من از واژه ي تحليل استفاده ميكنم ونه از واژه ي(سيگنال) بله ميتونه اون تحليل غلط هم باشه بخصوص اگر خلاف روند هم باشد اما فراموش نكنيم براي يك معامله ي موفق اول بايد حد ضرر را درتحليل ها براي خودمان درنظر بگيريم در مورد تحليل ميان و بلند مدت هم نظرم را درصفحه ي 64پست637گفته ام بازم ممنون ازيادآوريتان با احترام داريوش.

نظر

• 1353 فروختم با استاپ 1370

نظر

باسلام حضور سروران وگيلان عزيز .اكثر ما كه توي اين فروم و تالار يم مبتدي هستيم وازامكاناتي كه pcmوتيم محترم مديريت ايشان مثل مهندس آزادي -آقا خليل گل آقا مصطفي و.......دراختيار ما گذاشتند استفاده ميكنيم براي تمرين ورفع اشكالاتمان .وهمينجا جا داره كه از همه ي اين عزيزان تشكر كنم .درمورد تحليل قبل همانطور كه ميدانيد من از واژه ي تحليل استفاده ميكنم ونه از واژه ي(سيگنال) بله ميتونه اون تحليل غلط هم باشه بخصوص اگر خلاف روند هم باشد اما فراموش نكنيم براي يك معامله ي موفق اول بايد حد ضرر را درتحليل ها براي خودمان درنظر بگيريم در مورد تحليل ميان و بلند مدت هم نظرم را درصفحه ي 64پست637گفته ام بازم ممنون ازيادآوريتان با احترام داريوش.
                  با سلام خدمت همه و جناب داریوش
                  بنده هم از آموزشها و نظرات و تحلیل همه کاربران و مدیران کمال استفاده را میکنم و همین جا از همه تشکر میکنم, صحبتتان در مورد معامله موفق و داشتن استراتژی و حد ضرر کاملا با صحبت های شما موافقم و تشکر میکنم از یادآوری .
                  ارادتمند.

نظر

• باور کنید یکی از زیباترین استاپ رو خوردم ...حیف که پاش نبودم و پوزیشن را بر عکس کنم ...ولی جالب اینکه
                    12 شب هست نبودم تازه امدم هر چی میگردم تو فروم که خبر چی بوده که طلا به این خوشگلی پرید بالا
                    هیچ چی پیدا نکردم .....خلاصه شب بر همگی خوش

نظر

• 1399 :sell
                      sl: 1414
                      tp:free

risk: 5%
                      چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• Gold Price Manipulation Proven On The Intraday Charts |

ما که درست حسابی متوجه نشدیم اینجا چی نوشته ..ولی فکر کنم صحبته زد و بنده طلا رو نشون میده.

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
                          1399 :sell

اینو میگن یک پوزیشن زیبا و بدون دردسر ..مرسی
                          طلا رو میخاهیم معامله کنیم باید ا. تکنیکال 2.فاندمتال 3.هواشناسی 4.زمین شناسی (مخصوصا منطقه یلو استون امریکا )
                          3و4 بیشتر مخصوص امریکاست همه اینها رو باید در نظر گرفت ..دیشب من از اب و هوا قافل بودم .
                          چه میدونستم یکباره اوکلاهاما میره هوا....خلاصه جناب water این پوزیشن شما عالی بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
                            1399 :sell

یه همچین چیزی مد نظرم بود که به علت سرعت بالای اینترنت ایران متای من خوب لود نمیشه(یه گپ بزرگ تو چارت طلام هست که تحلیل رو ناقص نشون میده) تحلیل رو از متتای دیگه گذاشتم
                            عذر مرا پذیرا باشید

50% حجم رو +209پ فری کردم

مرسی از لطفتون جناب نعمتی عزیز
                            H2OPOLO

موفق باشید
                            ویرایش توسط water : https://www.traderha.com/member/5123-water در ساعت 05-21-2013, 02:20 PM
                            چارلی چاپلین

نظر

• yekam ro gold bazi kardam

alan aud buy daram

hodode 400 ta geretam
                              چارلی چاپلین

نظر

• چند دقیقه دیگه خبر پوند

[IMG][/IMG]

نظر

پردازش ...
                                X