اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

2000 پيپ ماهيانه سريعتر از كيشور

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام
    فارغ از مباحث حاشیه ای بهتره که اجازه بدیم هرکه هر ایده یا تجربه ای داره بیاد و در معر آزمایش قرار بده بالاخره بعد از چند وقت نتیجه مشخص میشه و بشتر دوستان هم اونقدر مطلع هستند که بی گدار به آب نزنن. من به شخصه استقبال می کنم و امیدوارم این تاپیک ادامه داشته باشه. حد اقلش اینه که به تجربمون اضافه میشه. از دوست عزیزمون که تاپک هم راه اندازی کردند تشکر میکنم
    http://tadavomteam.com/

Market
    Is Not About Prediction. It Is About Reaction

نظر

اندكس دلار تماما صعودي ميباشد. شايد نقطه گپ ايجاد شده در تايم يكساعته و در بالا هدف خوبي براي لمس باشد.

بالطبع usdchf هم حالت صعود ميگيرد.در مورد usdchf سيگنالي نداريم ولي 9650 هدف خوبي ميباشد.اگر با استفاده از استراتژي شخصي خودتان صعودي بودن دلار رو پيش بيني ميكنيد تارگت 9650 براي گذاشتن تي پي مناسب ميباشد.

اندكس دلار هم طبق شكل قابل ردگيري هست.هدف گپ ايجاد شده ميباشد.هر گونه اصلاح در دلار و اندكس دلار دال بر نزولي بودن نيست و ممكن است بعد از اصلاح هدف را لمس نمايد....دلار كانادا هم كه فعلا نزولي...
      فایل های پیوست شده
      alexshad2013@hotmail.com

نظر

اگه اشتباه نکنم فروم پرسپولیس اجازه نمایش اسیتمنتی رو که مال خود بروکر پرسپولیس نباشه رو نمیدهبه این خاطر که ساخت استیمنت جعلی سادست و فروم اجازه نمایش استیتمنی رو میده که مورد تایید خودش باشه و در این صورت امکان جعل منتفی میشه

نظر

نوشته اصلی توسط rasool.k نمایش پست ها
          اگه اشتباه نکنم فروم پرسپولیس اجازه نمایش اسیتمنتی رو که مال خود بروکر پرسپولیس نباشه رو نمیدهبه این خاطر که ساخت استیمنت جعلی سادست و فروم اجازه نمایش استیتمنی رو میده که مورد تایید خودش باشه و در این صورت امکان جعل منتفی میشه
          اكثر كساني كه اكانت رو ميبينن ميدونن جعلي نيست.وقتي بازار باز بشه و تريد روش انجام بشه ديگه جعلي بودن معني نداره....ساخت استيتمنت جعلي بدين شكل با شماره و پسورد و سرور كه نميشه.اگر هم شك دارين با انجام چند تا تريد روش در طول يك هفته ميفهمين كه جعلي نيست...خيلي جالبه من براي اولين باره ميشنوم اين حرفها رو......در ضمن مگر اين فروم متعلق به بروكر خاصيه؟؟؟ من نميدونستم....
          alexshad2013@hotmail.com

نظر

نوشته اصلی توسط كيشور فستر نمایش پست ها
            اكثر كساني كه اكانت رو ميبينن ميدونن جعلي نيست.وقتي بازار باز بشه و تريد روش انجام بشه ديگه جعلي بودن معني نداره....ساخت استيتمنت جعلي بدين شكل با شماره و پسورد و سرور كه نميشه.اگر هم شك دارين با انجام چند تا تريد روش در طول يك هفته ميفهمين كه جعلي نيست...خيلي جالبه من براي اولين باره ميشنوم اين حرفها رو......در ضمن مگر اين فروم متعلق به بروكر خاصيه؟؟؟ من نميدونستم....اكانت متعلق به حساب فيبو ndd ميباشد.تفاوت قيمت و اسپرد هم بخاطر نوع حسابه
            اینوستر پسورد قرار دادن رو نمیدونم ممنوعه یا نه.اما استیتمنت فکر کنم به دلایلی که عرض کردم ممنوع باشهباز دوستان بیشتر در جریان هسنبله درست میفرمایید بنده به اینوستور پسورد شک ندارمخودم علاقه مند شدم و پیگیر کار شما هستمفروم متعلق به بروکر پرسپولیس کپیتال هستشدوست عزیز لطفا برای قرار دادن تصویر به صورت بزرگ از این گزینه استفاده کنید تا عکس ها بزرگ تر نشون داده بشن ممنون
            ویرایش توسط Rasool.k : https://www.traderha.com/member/7034-rasool-k در ساعت 11-12-2012, 01:42 AM

نظر

اكثر كساني كه اكانت رو ميبينن ميدونن جعلي نيست.وقتي بازار باز بشه و تريد روش انجام بشه ديگه جعلي بودن معني نداره....ساخت استيتمنت جعلي بدين شكل با شماره و پسورد و سرور كه نميشه.اگر هم شك دارين با انجام چند تا تريد روش در طول يك هفته ميفهمين كه جعلي نيست...خيلي جالبه من براي اولين باره ميشنوم اين حرفها رو......در ضمن مگر اين فروم متعلق به بروكر خاصيه؟؟؟ من نميدونستم....
              اینوستر پسورد قرار دادن رو نمیدونم ممنوعه یا نه.

اما استیتمنت فکر کنم به دلایلی که عرض کردم ممنوع باشه

باز دوستان بیشتر در جریان هستن

فروم متعلق به بروکر پرسپولیس هستش

بله درست میفرمایید بنده به اینوستور پسورد شک ندارم

خودم علاقه مند شدم و پیگیر کار شما هستم

دوست عزیز لطفا برای قرار دادن تصویر به صورت بزرگ از این گزینه استفاده کنید تا عکس ها بزرگ تر نشون داده بشن ممنون

نظر

سيگنال آبي

buy
                0.10 usdnok.i 5.73918 5.68322 5.77100
                توجه كنيد پيشنهاد حجم فقط يك اختيار است.شما بر مبناي سرمايه اتان حجم مناسب بزنيد....احتمال لمس 85%-خطا 15%
                alexshad2013@hotmail.com

نظر

با سلام

همانظور که در قوانین فروم نوشته شده و همینطور تاپیک های قبلی سیگنال های دوستان در این بخش مشاهده می کنید، قرار دادن استیمنت حساب به هر عنوان در فروم به طور کلی ممنوع است. به دلیل اینکه معمولا در بروکر نماهایی تولید شده است که صحت کار آن ها ان بر هیچ کس مشخص نیست.
                  اگر تمایل به ارائه سیگنال دارید لطفا بدون قرار دادن استیمنت باشد. این فروم جنبه آموزشی آن همیشه در اولویت است. ارائه نتیجه سیگنال خود شاهدی بر درست بودن یا نبودن سیگنال ها است.
                  برای دمو میتونید از پی سی ام تریدر استفاده کنید که به صورت واقعی متصل به بازار است ولی باز هم قراردادن استیمنت حساب دمو در فروم مجاز نمیباشد.

دانلود پلتفرم

تنها در صورتی یک استیمینت مورد تایید فروم هست که در حساب ریلی تولید شده باشد که بروکر پرسپولیس خود شاهد تولید آن بوده است.

با تشکر از شما بابت رعایت قوانین
                  ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-12-2012, 10:27 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ناظرسایت نمایش پست ها
                    با سلام

همانظور که در قوانین فروم نوشته شده و همینطور تاپیک های قبلی سیگنال های دوستان در این بخش مشاهده کنید، قرار دادن استیمنت حساب به هر عنوان در فروم به طور کلی ممنوع است. به دلیل اینکه معمولا در بروکر نماهایی تولید شده است که صحت کار آن ها ان بر هیچ کس مشخص نیست.
                    اگر تمایل به ارائه سیگنال دارید لطفا بدون قرار دادن استیمنت باشد. این فروم جنبه آموزشی آن همیشه در اولویت است. ارائه نتیجه سیگنال خود شاهدی بر درست بودن یا نبودن سیگنال ها است.
                    برای دمو میتونید از پی سی ام تریدر استفاده کنید که به صورت واقعی متصل به بازار است ولی باز هم قراردادن استیمنت دمو در فروم مجاز نمیباشد.

دانلود پلتفرم

تنها در صورتی یک استیمینت مورد تایید فروم هست که در حساب ریلی تولید شده باشد که بروکر پرسپولیس خود شاهد تولید آن بوده است.

با تشکر از شما بابت رعایت قوانین
                    اينجا تايپيك سيگنال ميباشد نه قياس بروكر....بروكر نما معني ندارد.كسي قصد تبليغ بروكر ندارد.
                    در انجمن ارائه سيگنال چه با حساب و چه بدون حساب اشكالي ندارد.يعني هيچ كجا چنين نيست.چون فقط سيگنال ارائه ميشود همانند تمام تايپيك هاي ديگر.

افراد چشم و گوش دارند و دارن سيگنال رو بطور مستقيم ميبينند.وقتي من فلان پوزيشن را باز ميكنم و ميبندم و بطور مستقيم قيمت مشخص هست.ديگر بروكر نما چه معني دارد.؟؟ديگر ساخت استيتمنت جعلي چه معني دارد.؟خوب شما دو هفته اكانت رو دنبال كن هر كلك و حقه اي توش ديدين ما را هم آگاه كن.اين اكانت تا پايان آبانماه كار ميشه و از اول آذر اكانت در بروكر كپيتال پرسپوليس افتتاح ميشه و كار رو ادامه ميديم.لطف كنيد تايپيك رو از حالت عادي خارج نكنيد.
                    تا پايان آبانماه بايد فرصت بدين تا اكانت رو به بروكر شما پی سی ام تریدر تغيير بدم ناگهاني و زود نميتونم تغيير بدم.چون خيلي ها اكانت رو دنبال ميكنند نه فقط اينجا در جاهاي ديگه...ممكنه اختلال پيش بياد..

تشكر
                    alexshad2013@hotmail.com

نظر

آقا شما سیگنالتون رو بزارید. استیمنت نزارید

کار سختی نیست که

دوستان هم استفاده میکنند

نظر

نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
                        آقا شما سیگنالتون رو بزارید. استیمنت نزارید

کار سختی نیست که

دوستان هم استفاده میکنند
                        سلام دوست عزيز

مشكل اينجاست كه من روي بيست جفت ارز تريد انجام ميدم.يه دونه و دو تا دونه نيست.مسلما تمام سيگنالها رو نميتونم همين جا كپي كنم.شايد بعضي وقتا زودتر بستم و يا تريدي اضافه كردم.نميشه همش اينجا نوشت.در ضمن من هيچوقت سيگنال رو بدون اكانت مستقيم ندادم و اينچنين كاري رو درست نميدونم.

من مهم و مهمترين رو با رنگ آبي و قرمز اينجا ميذارم

اين حرف شما زماني درسته كه طرف مثلا روي يك يا دو تا جفت ارز كار كنه و ميتونه تعداد سيگنالهاي كم رو بذاره...اكانت مستقيم باعث ميشه شما تمام تريدهاي رو بررسي كنيد و گزينه هاي ديگه مثل ريسك به ريوارد -درادون-گراف رو بتونيد ببينيد.اصلا واقعا ماييه تعجبه براي من اتفاقا كار من از ديگران درست تره كه اكانت مستقيم ميدم ولي نميدونم چرا واقعا مخالفت ميشه؟؟
                        alexshad2013@hotmail.com

نظر

سيگنال قرمز -طلا

buy
                          0.30 xauusd.i
                          1736.710 1730.400
                          1740.000

سيگنال مناسب خريد حتي تا 1743.0 در صورت تمايل.....لمس 90%-خطا 10%

اعدد به ترتيب قيمت جاري-استاپ-و تيك پرافيت ميباشد.مراجعه به اكانت............
                          ویرایش توسط كيشور فستر : https://www.traderha.com/member/7330-كيشور-فستر در ساعت 11-12-2012, 05:11 PM
                          alexshad2013@hotmail.com

نظر

سيگنال قرمز -طلا

buy
                            0.30 xauusd.i
                            1736.710 1730.400
                            1740.000

سيگنال مناسب خريد حتي تا 1743.0 در صورت تمايل.....لمس 90%-خطا 10%

اعدد به ترتيب قيمت جاري-استاپ-و تيك پرافيت ميباشد.مراجعه به اكانت............
                            طلا با ريزش خود فاز صعودي خودش رو ضعيف كرد و از الان تا مادامي كه قله امروز 1738.0 رو لمس نكرده به فكر نزول باشيد.الان نزول طلا قطعي تر شد و تمام انديكاتورها و ميانگين نماي كندل هاي يكساعت تا چهار ساعت نزولي شد...اگر براي طلا به دنبال تارگت خوب ميگرديد پيشنهاد 1722.0 ميباشد.اگر بالاترين قله امروز 1738.0 مجددا لمس شود اين يعني يك قدرت مضاعف صعود براي طلا براي شكار 1745.0...در حال حاضر نزول...

sl=1738.0
                            tp=1722.0

در اكانت در موقعيت مناسب وارد خواهيم شد.منتظرم تا براي ورود قطعي قيمت به 1731.0 برسد.
                            alexshad2013@hotmail.com

نظر

استاپ طلا با لمس قيمت زير 1728.00 به عدد 1735 منتقل شد تا استاپ لاس كمتر بشود.

از usdcad هم غافل نشويد.اصولا در حال حاضر تمام usd ها همه صعود رو تاييد ميكنند.پس ريزش يورو و نفت و دلار كانادا محتمل ترين اتفاقات ميباشد.

طلا در شكل نقاط ريزشي خوبي را نشانه ميگيرد.اگر در نزول طلا با من موافقيد اما تيك پرافيت را نميدانيد نقاط در شكل را پيشنهاد ميكنم.استاپ بالاي هاي كندل هاي روزانه يا شش ساعته قرار دهيد.يا بر مبناي استراتژي خودتان استاپ هاي مناسب تعريف كنيد.بهترين استاپ اگر ريزش طلا به فردا كشيد هاي كندل روزانه روز قبل ميباشد(پيشنهاد)

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-04-2013, 11:56 AM
                              alexshad2013@hotmail.com

نظر

طلا نقاط مطمئن تر را با لمس 1722.0 تمام كرد.اما هنوز بر مبناي پست قبلي نقاط پاييتري هم وجود دارد(پست شماره 29). در حال حاضر به نقاط مطمئن تر تكيه كرديم و تريد طلا بسته شد تا شايد در يك موقعيت بهتر براي نزول وارد شويم.اما براي كساني كه ميان مدت هستند.نقاط پايينتر مشخص شده در شكل پست قبل به قوت خود باقيست....................................

برگزاری نشست وزیران دارایی و اقتصاد اروپا

اخبار امروز ..... ايجاد نوسانهاي گيج كننده در بازار محتمل هست ...تريد مهم نداريم و همچنان انتظار صعود دلار و تضعيف بيشتر يورو هستيم.

در اكانت مشاهده ميكنيد دلار ها صعودي پوزيشن خورده اند و تا زماني كه استاپ را لمس نكرده اند همچنان به صعودشان فكر كنيد.

نقاط محتمل ريزش يورو تا صد پيپ

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-04-2013, 11:57 AM دلیل: يورو
                                alexshad2013@hotmail.com

نظر

پردازش ...
                                X