اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
    با سلام

نقل قول :

با این دیدگاه و با توجه به حرکت های طلا ما می توانیم هم روزهای رنج رو بدون داشتن هیچ ابزار دیگری و فقط با ای تی ار حدس بزنیم و هم انتظارات مان را از حرکت های روند دار و ساید طلا سیستماتیک کنیم.

ویرایش

دارم به این نتیجه میرسم که سق سیاه هستم و ارسال پست من با حرکت 200 پپی طلا هماهنگ شد ولی اعتبار قسمت بولد نقل قول شده کماکان به قوت خودش باقی هستش.
    همینه که میگم طلا رو نمیشه تحلیل کرد فقط باید ترید کرد شش ماهه میخوام همینو به ملت ثابت کنم ... دیدین ؟ نه به آی تی آر محل گذاشت نه به تحلیل دوستان
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• ولی برای من گپ زد پزیشن من با گپ 140 پیپی باز کرد هنوز بازه و مثبت 10 پیپ !!!!!
      اینجا نقش بروکر خوب معلوم میشه من الان باید با سود بسته میشدم
      فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• یه چیز جالب بگم بخندید من اردرامو اول قیمت واستاپو ست میکنم بعد تی پی تو این لحظه اومدم تی پی ست کنم که دیدم از تی پی 50 پیپ جلویه دستی بستمش

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
          ولی برای من گپ زد پزیشن من با گپ 140 پیپی باز کرد هنوز بازه و مثبت 10 پیپ !!!!!
          محسن جان رو هات هستی؟بروکر منظورمه
          ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

همینه که میگم طلا رو نمیشه تحلیل کرد فقط باید ترید کرد شش ماهه میخوام همینو به ملت ثابت کنم ... دیدین ؟ نه به آی تی آر محل گذاشت نه به تحلیل دوستان
            http://forum.broker-fa.com/f9/%D8%AA...html#post96448

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
            معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
            -----------------------------------------------------------------------------------------------
            «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
            هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

سلام

البته خدمت جناب فیاض عرض کنم که ضمن اینکه مواظب برگشت اخر هفته طلا باشید به خاطر پوزیشن بازی که دارید.

در مورد تحلیل من خودم هم زیاد بهش اعتقاد ندارم مگر کسانی که استراتژی تریدشون بر اساس یک سری تحلیل های اختصاصی باشه اما در مورد فرمایش شما باید عرض کنم که وقتی استراتزی باشه دیگه حتی نگاه کردن به تحلیل حرام هستش چون باعث یک سری دو دلی ها و درسر هایی برای تریدر میشود که مثل سم میباشد

اما در مورد ای تی ار خدمت شما عرض کنم که هنوز با این ریزش هم اتقاقی از نظر ای تی ار رخ نداده و از انجایی که میدونید ای تی ار یک شاخص میانگین هستش با این حرکت شدید همانطور که در چارت هم مشاهده می کنید یک اختلاف 58 پپی مثبت دارم که کاملا عادی هستش و خوبی ار تی ار این هستش که امروز یک تارکت 270 پپی به ما داد.

و خلاصه باید زمانی حرکت های بیشتر از 270 داشته باشیم و زمانی هم کمتر از این مقدار که میانگین ما 270 پپ بشود نبابر این تارکت 270 پپی با توجه به ای تی ار کاملا منطقی بوده و این حرکت نشان دادش که من نباید ذهنیت و تحلیل خودم رو در استفاده از ای تی ار دخیل می کردم و برداشت اشتباه من دلیلی بر قدرت ای تی ار و استفاده از ان در ناحیه های ورود استاپ لاس و تارکت نخواهد داشت.

alpari limited mt4.jpg

به هر حال هر چی باشه فعلا در حال یاد گیری هستیم.

اخر هفته خوبی داشته باشید.
              ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-11-2013, 06:09 PM
              امضاء

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed31861 نمایش پست ها
                محسن جان رو هات هستی؟بروکر منظورمه
                بله هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
                  سلام

البته خدمت جناب فیاض عرض کنم که ضمن اینکه مواظب برگشت اخر هفته طلا باشید به خاطر پوزیشن بازی که دارید.

در مورد تحلیل من خودم هم زیاد بهش اعتقاد ندارم مگر کسانی که استراتژی تریدشون بر اساس یک سری تحلیل های اختصاصی باشه اما در مورد فرمایش شما باید عرض کنم که وقتی استراتزی باشه دیگه حتی نگاه کردن به تحلیل حرام هستش چون باعث یک سری دو دلی ها و درسر هایی برای تریدر میشود که مثل سم میباشد

اما در مورد ای تی ار خدمت شما عرض کنم که هنوز با این ریزش هم اتقاقی از نظر ای تی ار رخ نداده و از انجایی که میدونید ای تی ار یک شاخص میانگین هستش با این حرکت شدید همانطور که در چارت هم مشاهده می کنید یک اختلاف 58 پپی مثبت دارم که کاملا عادی هستش و خوبی ار تی ار این هستش که امروز یک تارکت 270 پپی به ما داد.

و خلاصه باید زمانی حرکت های بیشتر از 270 داشته باشیم و زمانی هم کمتر از این مقدار که میانگین ما 270 پپ بشود نبابر این تارکت 270 پپی با توجه به ای تی ار کاملا منطقی بوده و این حرکت نشان دادش که من نباید ذهنیت و تحلیل خودم رو در استفاده از ای تی ار دخیل می کردم و برداشت اشتباه من دلیلی بر قدرت ای تی ار و استفاده از ان در ناحیه های ورود استاپ لاس و تارکت نخواهد داشت.

[ATTACH=CONFIG]1854[/ATTACH]

به هر حال هر چی باشه فعلا در حال یاد گیری هستیم.

اخر هفته خوبی داشته باشید.
                  بله جناب بانوی شرقی همونطور که فرمودین همه ما در حال یاد گیری هستیم و اینکه اینو قبول کنیم خودش خیلیه و یه سر و گردن از بقیه بالاتریم

پزیشن رو قبل از اینکه حالمو بگیره بستم
                  شما هم موفق باشین به امید روزهای بهتر برای شما و همه دوستاران گل این انجمن
                  ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 10-11-2013, 06:36 PM

نظر

ولی برای من گپ زد پزیشن من با گپ 140 پیپی باز کرد هنوز بازه و مثبت 10 پیپ !!!!!

سلام دوباره.محسن جان یه سوال برام پیش اومده.
                    مگه وقتی قیمت گپ میزنه اینطور نیست که از روی اون قیمت عبور کرده و باید اوردی وقتی روی سیستم هست توسط بروکر اعمال گردد.(روی همان قیمت که گذاشته شده)
                    در هر حال وقتی قیمت مثلا 1390 هست وسریع میره رو 1365 مثلا یعنی قیمت اون فاصله رو تغییر کرده.
                    حالا اگر بروکر در طرف ضرر تریدر این کار و میکنه وقتی به سودش هست هم این کارو انجام میده؟

نظر

مگه وقتی قیمت گپ میزنه اینطور نیست که از روی اون قیمت عبور کرده و باید اوردی وقتی روی سیستم هست توسط بروکر اعمال گردد.(روی همان قیمت که گذاشته شده)
                      در هر حال وقتی قیمت مثلا 1390 هست وسریع میره رو 1365 مثلا یعنی قیمت اون فاصله رو تغییر کرده.
                      حالا اگر بروکر در طرف ضرر تریدر این کار و میکنه وقتی به سودش هست هم این کارو انجام میده؟
                      سلام و درود. فقط در جهت ضرر معامله گر عمل میکنه عکس های این پست رو ببینید http://forum.broker-fa.com/f65/%D8%A...503/#post96503
                      ویرایش توسط zoroaster : https://www.traderha.com/member/5308-zoroaster در ساعت 10-11-2013, 09:41 PM

نظر

• برا ما که دیروز 100 پیپ و زد 120 پیپ منفی
                        بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
                          سلام و درود. فقط در جهت ضرر معامله گر عمل میکنه عکس های این پست رو ببینید درددل های بازاری - صفحه 142
                          حساب دموی هیچ بروکری معتبر نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1234 نمایش پست ها
                            حساب دموی هیچ بروکری معتبر نیست
                            شکل کندلش فرق فوکوله.چه برسه به اوردر هاش

send from my phone

نظر

کلیه بروکرهای محترم همیشه در جهت ضرر تریدر کار میکنند هیچ کاریش هم نمیشه کرد به هر حال اونا بروکرن و ما تریدر اونم از نوع خرده پا و فقیر بیچاره
                              یکی از مشکلات عمده ما تریدر های بیچاره ایرانی همینه که باید با بروکرهای دسته چندم کار کنیم و الا یک بروکر معتبر فلان جایی که دیگه این ادا ها رو سر تریدر بیچاره در نمیاره که
                              من فلک زده همه هفته چشم کشیدم که این دم آخری دست پر برم بیرون خب نتیجه چی شد ...... همه میدونیم ..... وا اسفا ......
                              ببینید ما چقدر تریدر های حرفه ای هستیم که داریم با این شرایط ترید میکنیم و سود های هر چند اندک هم میگیریم اگه این گیر و گور ها رو بردارند به جانم خودم میترکونیم ...

نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
                              سلام و درود. فقط در جهت ضرر معامله گر عمل میکنه عکس های این پست رو ببینید درددل های بازاری - صفحه 142
                              ای جان ! دیدین منم همینو گفتم ... ضمنا دوست من همه بروکرها توی دمو نظیر ندارن .... از دسته یکش بگیر برو تا دست شصتمش !!!!!

نظر

• .

نظر

پردازش ...
                                X