اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط saeed31861 نمایش پست ها
    سلام صبح همگی خوش
    محسن جان الان که این بروکر اسپرد طلاش 25 پیپه تو سیستم همون 150 پیپو اضافه میکنیم همچنان؟
    ببینید دوست من توی طلا این 4 الی 5 پیپ خیلی جایی رو خراب یا آباد نمیکنه اما به نظر من اگه همه با هم 10 پیپ در نظر بگیریم فکر کنم بد نباشه چون اینجوری هم اسپرد پوشیده میشه هم چند پیپ به نفع ما میشه
    البته تو آماری که من گرفتم خبری از این 15 پیپ اضافه نبود و در عین حال سود ده هم بود !!!!
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• آقای فیاض بنظرم خود شما باید داستان اینن پیپهای بالا و پایین رو حل کنید مطمن باشین ما تابع سیستم شما هستیم

نظر

• این تست رو من از ابتدای سال میلادی گرفتم !!! البته با سایز یکدهم تا انتهای سال ... اگه اون قسمت لات سایز توش رعایت میشد فکر کنم سودش دو رقمی میشد

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 10-15-2013, 10:28 AM
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• با سلام ودرود بر دوستان وهمراهان

دوستان گرامی هرسیستمی بنا به مقتضیات خودسیستم وطراحش نقص ها ومحاسنی داره که این همت ما رو طلب میکنه که حالا با وسایلی که در اختیارمون هست استراتژی تستر وفارکس تستر و... بگردیم عیوب ونقص هاش رو پیدا کنیم اگه صرفا هر سیستمی به ما گفته بشه از همان اول سود ده بود که همه تریدر بودند عزیزان باید همت کنیم ودست از اماده خوری برداریم ببخشید از رک گویی این حقیر پیروز و سربلند باشی
          بهترین مردم سودمندترین انان به حال دیگران هستند محمد (ص)

نظر

• نوشته اصلی توسط sarababa نمایش پست ها
            دوستان گرامی هرسیستمی بنا به مقتضیات خودسیستم وطراحش نقص ها ومحاسنی داره که این همت ما رو طلب میکنه که حالا با وسایلی که در اختیارمون هست استراتژی تستر وفارکس تستر و... بگردیم عیوب ونقص هاش رو پیدا کنیم اگه صرفا هر سیستمی به ما گفته بشه از همان اول سود ده بود که همه تریدر بودند عزیزان باید همت کنیم ودست از اماده خوری برداریم ببخشید از رک گویی این حقیر پیروز و سربلند باشی
            جانا سخن از زبان ما میگویی ....

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
              یک و سه و پنج و هفت.

به قولی اونایی که یه شیفت به جلو دارن رو تیک نزن

ارادتمند------------امیر
              امیر جان شرمنده . با این تنظیمات دوباره اوکی نشد.
              تنظیمات درست هست ؟

این تنظیمات را روی اف-ایکس انجام دادم فعال شد . ولی همین تنظیمات روی التاری جواب نداد ؟

چیکار کنم ؟

ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 10-15-2013, 11:05 AM
              زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.sh_gh نمایش پست ها
                اره دقیقا همینه { 192 +}حسین جان ولی در بک تست {+405.60 } اومده و تقریبا میشه گفت تمامه اعداد فرق میکنن و نتیجه بک تست رو عوض میکنه و باعث اشتباه میشه .
                فکر میکنم این اختلافها مربوط بشه به مقدار سود هر پیپ که در مورد طلا و نفت و بعضی دیگه از spot ها و حتی بعضی جفت ارزها فرق میکنه و برای 0.1lot بازای هرپیپ بیش از یک دلار تغییرات سود میده مثلا برای طلا در بروکر pcm که من بک تست گرفتم تغریبا 3 برابر است ( هر پیپ سه دلار)

نظر

• جناب مهجور ضمن تشکر از زحمات شما بابت اکسپرت . سوالی داشتم از خدمتتان

این تنظیمات برای بروکرهای مختلف فرق دارد ؟ و چگونه هست ؟

و اینکه این اکسپرت برای التاری و پی سی ام فعال نشد و یا من بلد نیستم . ولی برای اف ایکس فعال می شود

مشکل کار کجاست ؟

نظر

• aliloo عزیز 7 رو هم تیک بزن
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                      این تست رو من از ابتدای سال میلادی گرفتم !!! البته با سایز یکدهم تا انتهای سال ... اگه اون قسمت لات سایز توش رعایت میشد فکر کنم سودش دو رقمی میشد

محسن جان زحمت میکشی دقیقا باهمین تنظیماتی که تست گرفتی و در همون بازه زمانی طلا به یورو رو هم بزاری تا مقایسه بکنیم.
                      ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

• بفرمایین
                        اینم از بک تست از ماه 4 تا الان طلا به دلار و از ماه 6 برای یورو ! قبل تر از اینو برام نمیگیره

هم طلا به یورو هم طلا به دلار !! نتیجه اش منم دیوونه کرد !!!!
                        فایل های پیوست شده
                        ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 10-15-2013, 11:54 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                          aliloo عزیز 7 رو هم تیک بزن
                          مرسی . امیر جان درست شد .

الان برای ما اتوماتیک ترید می کند و لازم نیست پوزیشن ها را ست کنیم ؟

تنظیمات برای بروکرهای مختلف چطور هست ؟

و اینکه نحوه کارش چطور هست ؟

کلا الان چکار کنیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                            ببینید دوست من توی طلا این 4 الی 5 پیپ خیلی جایی رو خراب یا آباد نمیکنه اما به نظر من اگه همه با هم 10 پیپ در نظر بگیریم فکر کنم بد نباشه چون اینجوری هم اسپرد پوشیده میشه هم چند پیپ به نفع ما میشه
                            البته تو آماری که من گرفتم خبری از این 15 پیپ اضافه نبود و در عین حال سود ده هم بود !!!!
                            نوشته اصلی توسط sarababa نمایش پست ها
                            درود دوستان بزرگوار وجناب فیاض عزیز
                            در اکثر اوقات که شاهد حرکت شارپ هستیم در برگشت قیمت به منطقه آغاز حرکت شارپ معمولا و در بیشتر مواقع قیمت به این مناطق عکس العمل نشان میدهد.
                            به عکس زیر دقت کنید:

نمونه یک:

نمونه دوم:

حال با وقوف به این موضوع میتوان در جهت بهینه کردن تارگت و SL از آن کمک گرفت.

به نمونه دیروز توجه بفر مایید که شاهد برگشت قیمت به منطقه شارپ بودیم و میتوانستیم تارگت پوزیشن دیروز را 10 الی 15 پیپ کمتر بگیریم و در منطقه شارپ لحاظ کنیم.

امید وارم مفید واقع شود.
                            بدرود

نظر

• جناب مهجور عزیز این تنظیمات درسته ؟؟؟؟ و اینکه الان میشه رانش کرد یا هنوز باید اشکالاتش بر طرف بشه ؟؟؟
                              با تشکر

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 10-15-2013, 12:20 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط chakavak نمایش پست ها
                                درود دوستان بزرگوار وجناب فیاض عزیز
                                در اکثر اوقات که شاهد حرکت شارپ هستیم در برگشت قیمت به منطقه آغاز حرکت شارپ معمولا و در بیشتر مواقع قیمت به این مناطق عکس العمل نشان میدهد.
                                به عکس زیر دقت کنید:

نمونه یک:

نمونه دوم:

حال با وقوف به این موضوع میتوان در جهت بهینه کردن تارگت و SL از آن کمک گرفت.

به نمونه دیروز توجه بفر مایید که شاهد برگشت قیمت به منطقه شارپ بودیم و میتوانستیم تارگت پوزیشن دیروز را 10 الی 15 پیپ کمتر بگیریم و در منطقه شارپ لحاظ کنیم.

امید وارم مفید واقع شود.
                                بدرود
                                بسیار مفید بود .. تقریبا همون سقف و کف خودمونه

نظر

پردازش ...
                                X