اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با درود
    لات امروز چقدر است؟ تی پی و اس ال امروز 40 پیپ است؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
      با درود
      لات امروز چقدر است؟ تی پی و اس ال امروز 40 پیپ است؟
      سلام
      بله دوست عزیز به ازای هر 100$ یک صدم
      وتی پی و استاپ هم به اندازه باکس
      روز خوشی داشته یاشد
      هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

• سلام بر همه دوستان خوب این تاپیک مخصوصا جناب فیاض.... امروز بای اسناپمون فعال شد تا ببینیم بازار جه میکنه.... اما از جناب فیاض یک سوال دارم : در سیستم 15 دقیقه ای و یا 4 ساعته سودال همیشه میفرمودین حد سود دو یا سه برابر حد ضرر و به همیت خاطر حتی اگر هم تعداد زیادی هم استاپ میخورد باز هم برایند کار مثبت میشد ولی در ایس سیستم 1ساعته که حد سود و ضرر یک اندازه است و در هر روز زبا توجه به اندازه باکس تغییر میکنه بر چه اساسی واقعا این سیستم تونسته با توجه به گذسته بازار که شما زحمت کشیدین و تست زدین به ای خوبی سود اور شده باشه؟ ممنون از وقتی که میگزارید...باتشکر.

نظر

• یه سوال فنی از جناب فیاض
          اگر بخواهیم سیستم سودال برای پوند و یورو هم استفاده کنیم ایا امکانش هست و باز دهی داره اگر تجربه ای در این خصوص دارید ممنون میشم در اختیار بنده قرار بدید
          سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط pip hunter نمایش پست ها
            یه سوال فنی از جناب فیاض
            اگر بخواهیم سیستم سودال برای پوند و یورو هم استفاده کنیم ایا امکانش هست و باز دهی داره اگر تجربه ای در این خصوص دارید ممنون میشم در اختیار بنده قرار بدید
            سپاس
            سلام دوست من
            بخشید من پاسخ خودم رو میدم تا از لحاظ تخصصی تر آقای فیاض هم پاسخ شما رو خواهند داد
            من روی جفت ارزها کار کردم و سود ده بوده ( البته در تایم بالاتر مخصوصا 4 ساعته بسیار عالی و سود ده بوده )
            ما با سودال روی طلا کار میکنیم چون نوسانات طلا زیاده و توی 1 ساعته هم میشه راحت به سود مورد نظر رسید
            من با توجه به روحیات خودم و شناختی که از خود پیدا کردم با طلا خیلی راحت ترم
            توی سیستم سودال در تاپیک سودال 4 ساعته آقای فیاض فرموده بودند که سودال روی (( یورو/ین --دلار/ین )) خوب جواب داده
            این نظر شخصی بنده بوده و البته تخصصیش رو استاد عزیز آقای فیاض توضیح خواهند داد
            روز خوش موفق باشید
            وحید

ولی

نظر

• سلام.

اینم برای امروز البته از بالا شکست.
              [IMG][/IMG]
              ویرایش توسط hessamfx : https://www.traderha.com/member/10721-hessamfx در ساعت 10-04-2013, 12:41 PM
              .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• با سلام خدمت دوستان

با تشکر از استاد فیاض

آیا اعداد حد سود 1327 و حد ضرر 1306.7 صحیح تنظیم شده اند؟؟

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط hessamfx نمایش پست ها
                  سلام.

[IMG][/IMG]
                  سلام به امید موفقیت شما
                  بنده Box Breakot_Offset رو روی 15 گذاشتم و به همین دلیل هنوز تریگر نکردم
                  امیدوارم امروز هم سودال پیروان خودش رو خوشحال کنه

ولی

نظر

• سلام دوستان
                    امروز پوزيشن باي من فعال شد و sl لمس شد.50 - پيپ

نظر

• خب اگه اشتباه نکنم 340 پیپ مثبت حاصل این هفته ترید بود .... خدا رو شکر
                      فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط hessamfx نمایش پست ها
                        سلام.

[IMG][/IMG]

این همه تی پی زدیم,یه دونه ام استاپ

[IMG][/IMG]
                        .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• سلام
                          بله دقیقا اگه روند کاری رو در نظر بگیریم رو به رشده و خدا رو شکر بسیار خوب جواب داده البته از صبح اون آرامشی که از گلد دیدم احساس کردم که این آرامش قبل طوفان هست و باید با احتیاط برخورد کرد
                          هرچند که ما دیروز اونقدر سود نکرده بودیم که امروز افزایش لاتیج داشته باشیم و رعایت مدیریت سرمایه اینجا مشخص که چقدر می تونه موثر باشه
                          با تشکر از همه دوستان سودالی
                          روز های پر سود زیادی در پیش رو داریم

موفق باشید

ولی

نظر

• با پوزش ویراش شد
                            ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-04-2013, 07:17 PM
                            امضاء

نظر

• نوشته اصلی توسط babak77t نمایش پست ها
                              سلام بر همه دوستان خوب این تاپیک مخصوصا جناب فیاض.... امروز بای اسناپمون فعال شد تا ببینیم بازار جه میکنه.... اما از جناب فیاض یک سوال دارم : در سیستم 15 دقیقه ای و یا 4 ساعته سودال همیشه میفرمودین حد سود دو یا سه برابر حد ضرر و به همیت خاطر حتی اگر هم تعداد زیادی هم استاپ میخورد باز هم برایند کار مثبت میشد ولی در ایس سیستم 1ساعته که حد سود و ضرر یک اندازه است و در هر روز زبا توجه به اندازه باکس تغییر میکنه بر چه اساسی واقعا این سیستم تونسته با توجه به گذسته بازار که شما زحمت کشیدین و تست زدین به ای خوبی سود اور شده باشه؟ ممنون از وقتی که میگزارید...باتشکر.
                              بله گذشته بازار به طرز وحشتناکی سود ده بوده و من بیشتر روی تعداد معاملات با توجه به میزان سایز لات تمرکز کردم و دیدم که اگر تعداد معاملات ما در نظر گرفته بشه در آینده بسیار سود ده خواهد بود

نوشته اصلی توسط pip hunter نمایش پست ها
                              یه سوال فنی از جناب فیاض
                              سپاس
                              تجربه بنده میگه همین طلا بار خودتونو و هفت جدتونو میبنده خودتونو درگیر ارز نکنین

نوشته اصلی توسط حسین نمایش پست ها
                              با سلام خدمت دوستان

با تشکر از استاد فیاض

آیا اعداد حد سود 1327 و حد ضرر 1306.7 صحیح تنظیم شده اند؟؟

با تشکر
                              ببخشید امروز اینترنت بنده بازی درآورد و نتونستم به موقع جواب دوستان رو بدم

نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              امروز پوزيشن باي من فعال شد و sl لمس شد.50 - پيپ
                              اشکال نداره شما همینجوری هم 340 پیپ مثبت گرفتین

اگر خدا بخواد و همینجوری پیش بریم آخر ماه با حداقل 600 تا 800 پیپ مثبت میریم به استقبال ماه بعد انشالله ......
                              فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• در يك هفته سه تا تي پي و يك اس ال نتيجه بسيار خوبيه. با تشكر از استاد فياض بابت زحماتشون .

نظر

پردازش ...
                                X