اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• چند تا نکته ....

ببنید دوستان هدف من از راه اندازی تاپیک این بوده که روشی رو ارائه بدم که
    یک ترید بدون استرس ، مطمئن و در عین حال ساده رو به ما هدیه بده
    و اینکه همه دست به دست هم دادیم و داریم جلو میریم این برای من کلی ارزش داره اما ذکر چند نکته ضروریست ...
    لطف کنید با تمام وجود پیشنهادات دوستان رو بررسی کنید من معتقدم که حتی بعضی وقتها یک نکته بسیار پیش پا افتاده میتونه راهگشای ترید ما باشه
    تاپیک داره تبدیل میشه به چت روم خواهش من اینه که اگه صحبتی یا نظری دارین که مربوط به یک شخص به خصوصی میشه تو پیام خصوصی بهش بگین
    چند پست قبل نظر منو خواسته بودین در رابطه با بهینه کردن سیستم ... راستش من تمام پیشنهادات و نظرات شما رو یادداشت کردم چه اونایی که تو تاپیک مطرح شده چه اونایی که از طریق پیام خصوصی بدستم رسیده .... اما من باید این یکماه رو بر همین اساس جلو برم تا نتیجه کار برام روشن بشه که اگه وسط کار بیام یه چیزی رو اضافه یا کم کنم دیگه اون آمار آخر ماه واقعی نیست . در نهایت بعد از یک ماه تمام پیشنهادات بررسی و در صورت که کاربردی باشند اعمال خواهد شد .
    جا داره از همه عزیزان به ویژه اونایی که وقت میزارن و برای بهینه کردن سیستم پیشنهاد میدن تشکر کنم
    در انتها دوست دارم همگی با هم همینطور که تا الان جلو اومدیم بازم ادامه بدیم تا به یه سیستم خوب نو و سودده برسیم ..
    در انتها از همه عذر میخوام پستم یه مقدار طولانی شد
    فردا با انژی مضاعف منتظرتون هستم برای ست کردن پزیشنها ... به امید موفقیت تک تک تریدر های ایران زمین

فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• سلام
      شبتون خوش محسن جان.
      در مورد نتايج مختلف اعضاي سودال كه تعدادي استاپ ميخورند و تعدادي تارگت،به نتيجه اي رسيديد؟
      به نظرم اگر ايراد كارو پيدا كنيم كه همه tp بخورند نتيجه خوبي ميشه گرفت.در حال حاصر اماری یک ماهه ای میشه گرفت برای هر تریدر فرق خواهد کرد
      الان من اخرش نفهميدم ايراد از بروكره يا اوردرهاي متفاوت دليل اين امره.
      ویرایش توسط saeed31861 : https://www.traderha.com/member/7413-saeed31861 در ساعت 10-09-2013, 11:34 PM
      ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed31861 نمایش پست ها
        سلام
        شبتون خوش محسن جان.
        در مورد نتايج مختلف اعضاي سودال كه تعدادي استاپ ميخورند و تعدادي تارگت،به نتيجه اي رسيديد؟
        به نظرم اگر ايراد كارو پيدا كنيم كه همه tp بخورند نتيجه خوبي ميشه گرفت.در حال حاصر اماری یک ماهه ای میشه گرفت برای هر تریدر فرق خواهد کرد
        الان من اخرش نفهميدم ايراد از بروكره يا اوردرهاي متفاوت دليل اين امره.
        بله سعید عزیز !
        اشکال از تنظیمات اندیکاتور بی او هست که باعث دیر یا زود فعال شدن پزیشنهای بچه ها میشه من دیشب اندیکاتور رو تنظیم کردم که اینجا قرار میدم تا همه با هم هماهنگ بشیم و پزیشنهای همه ، با هم فعال بشن و تی پی و اس ال هم مثل هم باشه

فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• محسن جناب یه عکس از چارتت لطف میکنی؟ با این تنظیمات
          بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• با توجه به تنظیماته شما من با بروکر انتخابیه شما اوردر گذاریم میشه ساعته 8:30 به وقته تهران درسته؟
            بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
              محسن جناب یه عکس از چارتت لطف میکنی؟ با این تنظیمات

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...8137902051.jpg
              ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 10-10-2013, 08:54 AM

نظر

با توجه به تنظیماته شما من با بروکر انتخابیه شما اوردر گذاریم میشه ساعته 8:30 به وقته تهران درسته؟
                بله درسته

نظر

• الان باکسه من با شما فرق داره ما باید رو همون 15 بزاریم فکر کنم!

نظر

• با سلام خدمت جناب فیاض اینجوری که شما می فرمایید باید ساعت 8:30 شروع به کار کنیم .درسته؟اندازه استاپ لاس و تی پی رو هم به پیپ با توجه به باکس جدید می فرمایید.اگه لطف کنین تصویر اردراتونو بزارین عالی میشه
                    ویرایش توسط moad : https://www.traderha.com/member/9679-moad در ساعت 10-10-2013, 08:59 AM

نظر

• ببینید دوستان اگه چارت شما در رقم اعشار داره 150 بزارین اگه یک رقم اعشار داره 15 بزارین

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...1379601441.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                        ببینید دوستان اگه چارت شما در رقم اعشار داره 150 بزارین اگه یک رقم اعشار داره 15 بزارین

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...1379601441.jpg
                        یعنی الان ارتفاع این باکس و 10.53 باید در نظر بگیریم

نظر

• سلام بر عزیزان

جناب فیاض با تشکر از زحمات شما.با توجه به اینکه 15 پیپ در حرکات طلا بسیار ناچیز است و معمولا20-30 پیپ از های ولو رد شده و دوباره ممکن است برگردد پیشنهادمن برای سود بیشتر و ضرر کمتر اینه که برای اردر گذاری از های و لو استفاده کنیم ولی برای استاپ و پروفیت آن 15 پیپ را در نظر بگیریم.یعنی برای بای 1 پیپ + اسپرید بالای های و برای سل 1 پیپ زیر لو قرار دهیم و استاپ بای 15 پیپ + اسپرد و استاپ سل 15 پیپ زیر لو.

موفق باشید

پ-ن- یک تجربه ای که من با طلا و نقره دارم اینه که تا حالا هرچه پوزیشن روی این دو گرفتم با سود بستم و ضرر نداشتم دلیلش اینه که من معمولا از استاپ استفاده نمیکنم مخصوصا برای طلا ونقره .اگر پوزیشنم تو ضرر بره از پوزیشن معکوس استفاده میکنم و تا حالا به خوبی تونستم از دو طرف سود بگیرم .راستش این مطلب را نمیخواستم اینجا مطرح کنم جون معمولا دوستان با نداشتن استاپ مسئله دارند ولی اگر قوانین لازم برای استاپ نگذاشتن رعایت شود که همان لوریج و لاتیج پایین است بنظر من میتونه بسیاری از مشکلات یک تریدر را حل کند.
                          این را فقط به عنوان یک تجربه مطرح کردم وبس...
                          ویرایش توسط amoaleman : https://www.traderha.com/member/8025-amoaleman در ساعت 10-10-2013, 09:25 AM

نظر

با توجه به تنظیماته شما من با بروکر انتخابیه شما اوردر گذاریم میشه ساعته 8:30 به وقته تهران درسته؟
                            سلام و صبح بخیر
                            دوست من این باکس شما با باکس من تفاوت داره
                            شما باید Period Begin & Period End طوری تنظیم کنید که خط عمودی باکس برابر با اون خط نقطه چین ( شروع روز ) بروکر بشه
                            هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

• نوشته اصلی توسط moad نمایش پست ها
                              یعنی الان ارتفاع این باکس و 10.53 باید در نظر بگیریم
                              بله

نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
                              سلام بر عزیزان

جناب فیاض با تشکر از زحمات شما.با توجه به اینکه 15 پیپ در حرکات طلا بسیار ناچیز است و معمولا20-30 پیپ از های ولو رد شده و دوباره ممکن است برگردد پیشنهادمن برای سود بیشتر و ضرر کمتر اینه که برای اردر گذاری از های و لو استفاده کنیم ولی برای استاپ و پروفیت آن 15 پیپ را در نظر بگیریم.یعنی برای بای 1 پیپ + اسپرید بالای های و برای سل 1 پیپ زیر لو قرار دهیم و استاپ بای 15 پیپ + اسپرد و استاپ سل 15 پیپ زیر لو.

موفق باشید
                              ببینید دوست من این کار یه مقدار خطرناکه
                              هیچ بروکری ( حداقل تا اونجا که من خبر دارم ) استاپ رو گارانتی نمیکنه و اگر بخواد بعد سالی سکندری سر جاش ببنده شما 15 پیپ بیشتر ضرر میکنین .
                              شما بر اساس استراتژی بهتره که همون سر و ته باکس رو (حالا 5 پیپ اینور و اونور توفیری نمیکنه ) بزراین ... این قسمت دیگه بر اساس قوانین سودال نیست و شما باید خودتونو برای ریسک بیشتر آماده کنین

ضمنا اینو در نظر داشته باشین که این چند پیپ شاید با سرمایه های کم در حد 1.5 دلار فرق کنه اما وقتی سرمایه بالاست این مقدار تا 1500 دلار فرق میکنه که واقعا جیگر میخواد ازش چشم پوشی بشه
                              ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 10-10-2013, 09:23 AM

نظر

• ساعت کاریمونو نفرمودید آقای فیاض عزیز

نظر

پردازش ...
                                X