اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• به نظره من اگه اون اسکریپه با شرایطه فعلیه محسن جان فعال شه همه تو یه عدد میگیرن و خارج مشن..

ایشاا... پر پیپ باشیم
    بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• جناب فیاض اگر صلاح می دانید از اندیکاتور مشابهش استفاده نماییم . های و لو و رنج محدوه را نشان می دهد .

های : 1307.23 -- لو : 1300.34 -- رنج : 689 .

زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
        جناب فیاض اگر صلاح می دانید از اندیکاتور مشابهش استفاده نماییم . های و لو و رنج محدوه را نشان می دهد .

های : 1307.23 -- لو : 1300.34 -- رنج : 689 .
        ممنون دوست من بزارینش برا دانلود
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• سلام خسته نباشید. امروز کسی روی طلا خرید نگرفته؟

نظر

• http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...1386598681.rar

تنظیمات برای بروکر ال.پاری و اف ایکس و پی سی ام هست .

پیشنهاد من این هست که تنظیمات این اندیکاتور را برای بروکرهای مختلف اینجا بگذاریم . تا هماهنگ شویم .
            ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 10-10-2013, 11:09 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط alireal نمایش پست ها
              سلام خسته نباشید. امروز کسی روی طلا خرید نگرفته؟
              هنوز هیچ پزیشنی ( نه سل نه بای ) فعال نشده !
              فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط alireal نمایش پست ها
                سلام خسته نباشید. امروز کسی روی طلا خرید نگرفته؟
                سلام
                برای من که هنوز هیچکدوم فعال نشده
                ولی در کل فکر کنم امروز سل باشه
                البته بر اساس سودال ما کاری به این مسایل نداریم فقط باید ببینید کدوم طرف شکسته میشه و پندینگ فعال میشه
                موفق باشید
                هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

• نوشته اصلی توسط vahidorna نمایش پست ها
                  سلام
                  برای من که هنوز هیچکدوم فعال نشده
                  ولی در کل فکر کنم امروز سل باشه
                  البته بر اساس سودال ما کاری به این مسایل نداریم فقط باید ببینید کدوم طرف شکسته میشه و پندینگ فعال میشه
                  موفق باشید
                  پیام خصوصیتونو چک کنین لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                    آقا منم عطایش را به لقایش بخشیدم .... بعد از سالی از یه اندیکاتور خوشمون اومد که از بد حادثه داره مشکل ساز میشه ...
                    من پاکش کردم ....

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...1383718971.jpg
                    چه روزی بشود امروز.
                    جالبناکیش اینه که شکل کندلهای بروکر من اصلا شبیه مال شما نیست.
                    در حالی هردو تا بروکر شما رو من دارم.!!!!!!
                    ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

• از من این شکلی شد درسته یا خیر جناب علی لو

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...1387329751.jpg

نظر

• جناب فیاض درست هست فقط رنگ باکس ها ( باکس کلور 1 و 2 ) رو به سلیقه تغییر دهید

توجه نمایید که با توجه رنگ پیش زمینه رنگ های تنظیمی فرق دارد

مثلا

نمونه ای از تنظیمات رنگ های باکس

ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 10-10-2013, 11:38 AM

نظر

• جناب علی لو .. در حال حاضر 5 روز رو نشون میده اگه بخواهیم برای مثلا 5 الی 6 ماه عقبتر هم نماش داده بشه کدوم قسمت رو باید تنظیم کنیم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                            جناب علی لو .. در حال حاضر 5 روز رو نشون میده اگه بخواهیم برای مثلا 5 الی 6 ماه عقبتر هم نماش داده بشه کدوم قسمت رو باید تنظیم کنیم ؟
                            این قسمت را زیاد کنید . مثلا 200 بزنید .

نظر

• سلام دوستان مگه قرار نبود در بالای باکس بای استاپ باشه خوب اینجوری که فعال شده در 1308

نظر

• نوشته اصلی توسط borhani100 نمایش پست ها
                                سلام دوستان مگه قرار نبود در بالای باکس بای استاپ باشه خوب اینجوری که فعال شده در 1308
                                دوست عزیز با 15 پیپ فعال نشده است

جناب فیاض اندیکاتور بخوبی ست شد ؟

ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 10-10-2013, 11:43 AM

نظر

پردازش ...
                                X