اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های الیوت هفتگی و روزانه رابرت ماینر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Sonic نمایش پست ها
    آقا خلیل مطمئنید این تحلیل ماینر هست؟!
    جناب ماینر چه گافی داده تو موج شماریش!!!
    درود
    عزیز میشه بگید که گاف آقای ماینر در کجاست ؟
    هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
      درود
      عزیز میشه بگید که گاف آقای ماینر در کجاست ؟
      اون نمودارهایی که به شکل خطی در آورده :دی
      ماینر هم تو کار فتوشاپ زده!!!
      هر چه بلا کشيده ام

من از وفا کشيدم
      چه از وفاداري اين

اهل وفا گشته ام

من از وفا گذشته ام

نظر

کامپلکس شماری تایم هفتگی دلار کانادا ببینید ! خیلی عجیب تحلیل کرده...

من در این زمینه حرفی نمیزنم منتهی جای تامل زیاد داره این نوع شمارش ها....
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها

درود
          خلیل جان ای کاش کمی بیشتر توضیح میدادی . من که چیز عجیبی ندیدم.
          مرسی
          هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

درود پیام جان

ادم عاقل وقتی تحلیلی انجام میده و برای اینکه حداقل تاییدیه بگیره میاد ریز موج ها هم چک میکنه و با انعطاف خیلی بالا در قوانین حداقل باید اصولی رعایت شده باشه !ادم حرصش در میاد که قوانین و گفته های خودش نه عمل نه رعایت میکنه... ساده کاری هم حدی داره...

اون کامپلکس نیست از دیدگاه من بلکه یک زیگزاگ abc هست که موج b اون باز به صورت زیگزاگ در اومده... از حالت حرکات که به وضوح میشه تشخیص داد...

الباقی تحلیل ها هم به جای خود بحث داره...

نظر

می تونست abc مرکب یا حتی به نوعی wxy باشه
              درود پیام جان

ادم عاقل وقتی تحلیلی انجام میده و برای اینکه حداقل تاییدیه بگیره میاد ریز موج ها هم چک میکنه و با انعطاف خیلی بالا در قوانین حداقل باید اصولی رعایت شده باشه !ادم حرصش در میاد که قوانین و گفته های خودش نه عمل نه رعایت میکنه... ساده کاری هم حدی داره...

اون کامپلکس نیست از دیدگاه من بلکه یک زیگزاگ abc هست که موج b اون باز به صورت زیگزاگ در اومده... از حالت حرکات که به وضوح میشه تشخیص داد...

الباقی تحلیل ها هم به جای خود بحث داره...
              تحلیل استرلیا رو نگاه کنید
              تایم هفتگی موج 2 و 4 اصلا با هم هم درجه هستند؟!
              تو تحلیل روزانه abc خیلی برای من عجیب هست
              هر چه بلا کشيده ام

من از وفا کشيدم
              چه از وفاداري اين

اهل وفا گشته ام

من از وفا گذشته ام

نظر

کا ماینر دو خط تحلیل نوشته و یک عکس لیبل زده که یک صفحه ایراد و انتقاد میشه ازش گرفت... شاید سبک نوینی دوباره تدوین کرده !

هر سبک و روشی کار میکنید فقط منطقی باشید همین ! لیبل که زدید اگر ته دل قبول داشتید بزارید واسه ترید والی بزارید در همون حد تحلیل بمونه !

من تا به الان تحلیل ها دنبال میکردم موقعیت تریدری در آنها ندیدم یعنی به درد ترید بخوره .. نمیدونم خودشون با اینها ترید میکنن یا نه...

ارادت

نظر

با سلام
                  انتقال پست های حاشیه ای:
                  http://forum.broker-fa.com/f96/بحث-ه...اینر-2493/

نظر

سلام اقا خلیل

خدا اجرت دهد. خیلی زحمت می کشید. واقعا جای تشکر وتقدیر دارید لطفا ادامه دهید.

اگر سایر دوستان الیوت کار تحلیل های اقای ماینر را نقد وبررسی نمایند.تایپک خوب و پر فایده ای خواهدشد.
                    مرنج ومرنجان

نظر

بهزاد جان مرسی

والله از وقتی آنالیزها گذاشتم چک نکردم ببینم آپدیت شده یا خیر !

فردا صبح مجددا بررسی میکنم و اگر تغییری کرده بود گذاشته خواهد شد !

پ.ن : انشالله که همه دوستان همکاری کنند و تاپیک پرباری بشه از نظر علمی ، تریدری ...

ارادت

نظر

تحلیل های این بخش جناب ماینر آپدیت کردند !

به زودی ترجمه تحلیل ها گذاشته خواهد شد !

ارادت

نظر

بروزرسانی بعدی: پیرو برگشت صعودی درDTosc(8) هفتگی
                          نزدیک شدن داده ها نشان می دهد که ماه جولای موج 5 بعنوان کف احتمالی است و بهمراه DTosc (8) هفتگی نزولی و DTosc (13) هفتگی صعودی در ناحیه اشباع خرید، یک سقف با دوام چندین هفته باید تکمیل شده و یا در نزدیکی تکمیل شدن باشد، بطور بالقوه موج C بعنوان سقف می باشد.

بروزرسانی بعدی: پیرو برگشت نزولی در DTosc(13) روزانه در ناحیه اشباع خرید
                          به همراه خط سریع DTosc(8) روزانه در ناحیه اشباع فروش، پایه c از موج 5 نباید هنوز تکمیل شده باشد.

نظر

بروزرسانی بعدی: پیرو یک برگشت صعودی در DTosc(8) هفتگی
                            در حالی که سقف ماه ژانویه یک سقف W.C:2 or B بالقوه می باشد، بهمراه خط خط سریع DTosc(8) هفتگی در ناحیه اشباع فروش، یک کف چند هفته ای باید نزدیک به تکمیل باشد. یک کاهش به زیر کف ماه نوامبر از کامل شدن W.C:2 یا سقف B حمایت می کند.

بروزرسانی بعدی: پیرو یک برگشت صعودی در DTosc(8) هفتگی در ناحیه اشباع فروش
                            در حالیکه 2 ژانویه یک W.C:2 or B می باشد، بهمراه DTosc(8) روزانه نزولی در ناحیه اشباع فروش، ثبت یک کف چند روزه باید در حدود تکمیل باشد.

نظر

بروزرسانی بعدی: پیرو یک برگشت صعودی در DTosc(8) هفتگی
                              بهمراه مومنتوم هفتگی از 4 دیدگاه قیمت یا صعودی در منطقه اشباع خرید می باشد یا نزولی و حرکت قیمت بآرامی زیر سطح اصلاح 50% از موج نزولی ماه جولای 2011 تا جولای 2012، یک سقف چند هفته ای باید تکمیل و یا در نزدیکی تکمیل شدن باشد.

بروزرسانی بعدی: پیرو یک برگشت نزولی در DTosc(8) روزانه در ناحیه اشباع خرید
                              در حالیکه DTosc(8) روزانه یک برگشت صعودی در اواسط محدوده اسیلاتور انجام داه است، بهمراه حضور قیمت در مقاومت کلیدی(نمودار JIT هفتگی و تفاسیر آن را بخوانید)، تمایل بر این است که DTosc(8) روزانه باید بسرعت یک برگشت نزولی بسازد.

نظر

بروزرسانی بعدی: پیرو یک برگشت نزولی در DTosc(8) هفتگی
                                در حالیکه EUR/JPY به افزایش خود ادامه می دهد، با در نظرگرفتن مومنتوم هفتگی هر چهار DTosc صعودی در ناحیه اشباع خرید، سقف های چند هفته ای باید تکمیل شده و یا در نزدیکی تکمیل شدن باشد.

بروزرسانی بعدی
                                : پیرو یک برگشت نزولی در DTosc(8) روزانه در ناحیه اشباع
                                قیمت در حال بالا کشیدن از ناحیه اشباع فروش می باشد، روند خالص باید بصورت جانبی(رنج) تا صعودی در طول چند روز معاملاتی آینده ادامه یابد.

نظر

پردازش ...
                                X