اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اشکال یابی الیوتی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط sina347 نمایش پست ها
    ضمن خسته نباشی به alozard عزیز بابت شکلی که توسط نرم افزار Advanced Get در مورد طلا و در تایم فریم 4 ساعته گذاشته اند پس از شمارش 5 موج اصلی و در ادامه آن در موج دوم که بصورت ABC نرم افزار شماره گذاری کرده با یک irregular flat سر و کار داریم که موج B آن بیش از 3 برابر موج A آن است که احتمال این چنین Flat ای اگر چه از لحاظ تئوری وجود دارد اما بسیار کم است.
    اما در مورد درخواست دوست عزیزمان amoaleman مبنی بر اینکه در حال حاضر در موقعیت اصلاح هستیم و یا یک روند پیشرو بایستی بگویم در چند پست قبلی من شکلی را گذاشته بودم که نشان می داد که پنج موج اصلی به اتمام رسده و در فاز اصلاحی هستیم. حقیقتا اگر فردا چند پیپ دیگر صعود داشته باشیم به این نتیجه می رسم که موج A اصلاحی که خود به صورت 3 موجی زیگزاگ است به اتمام رسیده است و صعودی که طلا در بعد از ظهر روز جمعه داشته باعت موج B شده است و چون فاز اول اصلاحی (A) شامل سه قطعه موج است پس کل فاز اصلاحی که پس از موج 5 می آید به صورت Flat است که در حال حاضر در موج B آن هستیم و پس از اتمام موج B می توان وارد فروش شد
    سلام سینا جان
    شکلی که شما قرار داده اید از تایم 4 ساعته است من از شما خواهش کردم از تایم هفتگی شمارش قرار دهید تا ارتباط بین این دو تایم را متوجه شویم .ببینید منظور من این است که
    این حرکت 5 موجی که شمارش کرده ایدقسمتی از یک اصلاح است یا خود یک حرکت شتابدار.لطفا اگر ممکن است شمارشی از تایم هفتگی قرار دهید.

با سپاس فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
      سلام سینا جان
      شکلی که شما قرار داده اید از تایم 4 ساعته است من از شما خواهش کردم از تایم هفتگی شمارش قرار دهید تا ارتباط بین این دو تایم را متوجه شویم .ببینید منظور من این است که
      این حرکت 5 موجی که شمارش کرده ایدقسمتی از یک اصلاح است یا خود یک حرکت شتابدار.لطفا اگر ممکن است شمارشی از تایم هفتگی قرار دهید.

با سپاس فراوان
      این یک تحلیل هفتگی gold است که توسط نرم افزار Advanced Get شماره گذاری شده است که مشخص می کند که در حال حاضر در موج 4 قرار داریم اما هنوز شرایط فروش مهیا نیست
      1) شاخص PTI در نمودار 32 است و چون کمتر از 35 است شرایط معامله فروش در انتهای موج 4 فراهم نیست
      2) اندیکاتور Elliott trigger از آغاز موج 4 تا حالا خط صفر را از بالا به پایین قطع نکرده که باز موید عدم معامله فروش است
      3) پیک اسیلاتور الیوت (5,34) در انتهای موج 3 بایستی حداقل 90 درصد کاهش داشته باشد که این امر هم برای معامله فروش فراهم نیست
      4) هنوز هیچ کندلی در موج 4 در پایین خطوط رگرسیون تشکیل نشده است که این مورد هم نشان دهنده آماده نبودن شرایط برای فروش پس از انتهای موج 4 است
      5) من اندیکاتور Bollinger Bands هم در نمودار گذاشتم تجربه به من می گوید اگر low (قسمت پایین) یک دوجی پایه بلند خط وسط بالینجر باند را لمس کند مثل شرایط آخرین کندل -- قیمت در کندل بعدی (هفته بعدی) بالا می رود.

ویرایش توسط sina347 : https://www.traderha.com/member/6966-sina347 در ساعت 09-08-2013, 08:53 PM

نظر

با سلام اشکالی اگه درین موجشماری میبینید ممنون میشم توضیح بدین

ویرایش توسط مهدی نورالهی : https://www.traderha.com/member/8392-مهدی-نورالهی در ساعت 09-08-2013, 09:35 PM
        .

نظر

دوست عزیز فکر کنم این عکست یه مقدار قدیمیه. من که مثل دوستان تسلط ندارم ولی فکر کنم درست باشه البته اون abc کلا میشه موج A که الان در مرحله موج B هستیم حالا باید ببینیم موج b چقدر ریتریس میکنه و چون احتمال فلت شدن در این مرحله بالاست حتی احتمال داره موج B از ابتدای موج A عبورکند.

چون خودمم نفهمیدم چی گفتم در کل نظرم اینه که با توجه به شمارش الیوتی ناقص بنده الان انتظار صعود - فعلا نمیشه نظر داد تا کجا - و سپس نزولی بزرگ رو دارم.

پ.ن: تمام تحلیلها در تایم بالای 4 ساعته بود.

ارادتمند------------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

این یک تحلیل هفتگی gold است که توسط نرم افزار Advanced Get شماره گذاری شده است که مشخص می کند که در حال حاضر در موج 4 قرار داریم اما هنوز شرایط فروش مهیا نیست
            1) شاخص PTI در نمودار 32 است و چون کمتر از 35 است شرایط معامله فروش در انتهای موج 4 فراهم نیست
            2) اندیکاتور Elliott trigger از آغاز موج 4 تا حالا خط صفر را از بالا به پایین قطع نکرده که باز موید عدم معامله فروش است
            3) پیک اسیلاتور الیوت (5,34) در انتهای موج 3 بایستی حداقل 90 درصد کاهش داشته باشد که این امر هم برای معامله فروش فراهم نیست
            4) هنوز هیچ کندلی در موج 4 در پایین خطوط رگرسیون تشکیل نشده است که این مورد هم نشان دهنده آماده نبودن شرایط برای فروش پس از انتهای موج 4 است
            5) من اندیکاتور Bollinger Bands هم در نمودار گذاشتم تجربه به من می گوید اگر low (قسمت پایین) یک دوجی پایه بلند خط وسط بالینجر باند را لمس کند مثل شرایط آخرین کندل -- قیمت در کندل بعدی (هفته بعدی) بالا می رود.

ممنون سینا جان

شخصا خیلی به این نرم افزارها اعتقادی ندارم ولی حالا که لطف کردید و این شمارش را قرار دادید بد نیست که در مورد آن تبادل نظری داشته باشیم.من در این شمارش چند اشکال
            میبینم.اول اینکه خط روند 2-4 توسط موج 3 شکسته شده است دوم اینکه تا حال موج صعودی که از 1180.5 شروع شده بیش از 38%از موج 3 را اصلاح کرده است آن هم کمتر از 38% زمان موج 3 و این قدرت موج صعودی را نشان میدهد که اگر قرار است اصلاحی شود باید به صورت یک موج کمپلکس در آید تا زمان بیشتری را پر کند.شما در تایم 4 ساعته یک 5 موجی شمارش کردید که میشود موج A و بعد بصورت فلت موج B تشکیل میشود و بعد باید باز هم صعود بیشتری را شاهد باشیم تا موج c کامل شود و این یعنی اصلاحی در حدود 50% یا بیشتر که معمولا در طلا شاهد نیستیم.به هرحال باید صبر کنیم تا مشخص شود ولی این احتمال را هم بدهیم که اصلاح تمام شده والان در موج 2 نزولی هستیم.

نظر

سلام مهدی جان

همانطور که امیر خان فرمودند چارتتان آپدیت نیست. ولی بنظر من شمارش شما غیر از محل موج های 4 در کل میتونه صحیح باشه آنوقت باید موج های a و b اخری را 1و 2 نامگذاری کنید.

نظر

اینم تحلیل الیوت من از طلا
                داخل هم هارمونیک بکار رفته
                ویرایش توسط وفادار : https://www.traderha.com/member/5036-وفادار در ساعت 09-08-2013, 10:52 PM
                (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

ممنون سینا جان

شخصا خیلی به این نرم افزارها اعتقادی ندارم ولی حالا که لطف کردید و این شمارش را قرار دادید بد نیست که در مورد آن تبادل نظری داشته باشیم.من در این شمارش چند اشکال
                  میبینم.اول اینکه خط روند 2-4 توسط موج 3 شکسته شده است دوم اینکه تا حال موج صعودی که از 1180.5 شروع شده بیش از 38%از موج 3 را اصلاح کرده است آن هم کمتر از 38% زمان موج 3 و این قدرت موج صعودی را نشان میدهد که اگر قرار است اصلاحی شود باید به صورت یک موج کمپلکس در آید تا زمان بیشتری را پر کند.شما در تایم 4 ساعته یک 5 موجی شمارش کردید که میشود موج A و بعد بصورت فلت موج B تشکیل میشود و بعد باید باز هم صعود بیشتری را شاهد باشیم تا موج c کامل شود و این یعنی اصلاحی در حدود 50% یا بیشتر که معمولا در طلا شاهد نیستیم.به هرحال باید صبر کنیم تا مشخص شود ولی این احتمال را هم بدهیم که اصلاح تمام شده والان در موج 2 نزولی هستیم.

در مورد شکست خط روند 4-2 (خط تشکیل گرفته توسط زیر موج 2 و 4 از موج اصلی 3) که گلن نیلی اعتقاد دارد نبایستی شکسته شود . این ایرادی است که من به این کتاب دارم چون در بعضی از مواقع شکسته شده و در نهایت موج شماری هم درست از آب در آمده (بر اساس تجربه می گویم- این مسئله بیش از 6 ماه وقت من را گرفت تا به این نتیجه رسیدم)
                  البته موج 4 هنوز کامل نشده و موج 4 از لحاظ آماری در 60 درصد مواقع می تواند بین 30 تا 50 درصد موج 3 را اصلاح کند
                  در مورد شکل 4 ساعته که گذاشته بودم من یک 5 موجی با رنگ سبز شماره گذاری کرده بودم ( این 5 موجی را موج َA در نظر نگرفته بودم) بلکه سه موجی a - b - c که پس از 5 موجی اصلی آمده بود را موج A بزرگ نامیدم بطوریکه موج A هنوز 38 درصد کل 5 موجی را اصلاح نکرده است.

نظر

در مورد شکست خط روند 4-2 (خط تشکیل گرفته توسط زیر موج 2 و 4 از موج اصلی 3) که گلن نیلی اعتقاد دارد نبایستی شکسته شود . این ایرادی است که من به این کتاب دارم چون در بعضی از مواقع شکسته شده و در نهایت موج شماری هم درست از آب در آمده (بر اساس تجربه می گویم- این مسئله بیش از 6 ماه وقت من را گرفت تا به این نتیجه رسیدم)
                    البته موج 4 هنوز کامل نشده و موج 4 از لحاظ آماری در 60 درصد مواقع می تواند بین 30 تا 50 درصد موج 3 را اصلاح کند
                    در مورد شکل 4 ساعته که گذاشته بودم من یک 5 موجی با رنگ سبز شماره گذاری کرده بودم ( این 5 موجی را موج َa در نظر نگرفته بودم) بلکه سه موجی a - b - c که پس از 5 موجی اصلی آمده بود را موج a بزرگ نامیدم بطوریکه موج a هنوز 38 درصد کل 5 موجی را اصلاح نکرده است.
                    این 5 موجی یا باید موج a باشد یا موج 1 از یک حرکت شتابدار.چون شما حرکت را اصلاحی میدانید پس بابد موج a باشد.اگر اشتباه میکنم لطفا توضیح دهید.

ممنون

نظر

این 5 موجی یا باید موج a باشد یا موج 1 از یک حرکت شتابدار.چون شما حرکت را اصلاحی میدانید پس بابد موج a باشد.اگر اشتباه میکنم لطفا توضیح دهید.

ممنون
                      با توجه به نمودار هفتگی به نظر می آید 5 موجی که در تایم فریم 4 ساعته با رنگ سبز شماره گذاری کردم زیر موج a از موج 4 تایم فریم هفتگی باشد وکل فاز اصلاحی که پس از 5 موج اصلی در تایم فریم 4 ساعته در حال تشکیل است (به نظر می رسه قسمت َA تکمیل شده و در قسمت B آن هستیم) به عنوان زیر موج b از موج 4 تایم فریم هفتگی باشد.

نظر

دوستان ایرادات را روی چارت نمایش بدین
                        .

نظر

سلام
                          شبتان بخیر
                          جناب سینا من تصویر شمارش طلا در تایم 4 ساعت توسط ادونست گت را قرار داده ام ، امیدوارم مشکل با شمارش تایم بلند مدت برطرف شده باشد .
                          اما تصویر دوم تفاوت دیدگاه من و جناب عالی در خصوص استفاده از مکدی است .
                          مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi3663 نمایش پست ها
                            دوستان ایرادات را روی چارت نمایش بدین
                            سلام مهدی جان همانطور که قبلا عرض کردم شمارش شما بنظر من از نظر تئوری میتونه صحیح باشه فقط در لیبل گذاری امواج 4 باید به این صورت باشد.

موفق باشید

نظر

از دوستان کسی لطف میکنه یه شمارش از 15 دقیقه پوند به استرالیا بذار؟ مخصوصا ریز موج های از شروع همین هفته به بعد.

ممنون

ارادتمند-----------امیر
                              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                                از دوستان کسی لطف میکنه یه شمارش از 15 دقیقه پوند به استرالیا بذار؟ مخصوصا ریز موج های از شروع همین هفته به بعد.

ممنون

ارادتمند-----------امیر
                                امیرجان بنظر میاد در تایم دیلی موج 3 تمام شده والان در موج 4 باشه.در تایم 4 ساعته شمارش اماج را من بدین صورت میبینم بنابر این احتمالا در تایم 15 دقیقه در یک اصلاح فلت یا کمپلکس قرار دارد ولی در کل روند نزولی است.

نظر

پردازش ...
                                X