اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نحوه واریز و برداشت در بروکر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام ایا این امکان واسه بروکر وجود ندارد
    که دلار را به قیمت ثابت محاسبه نماید
    یعنی هر دلار امریکا را مثلا سه هزارتومان در نظر بگیرد و پول به ریال براساس این نرخ واریز شود
    بروکر چه هنگام برداشت و چه هنگام واریز همون سه هزار تومن حساب کنه
    به نوعی نرخ دلار رو تک نرخی کنه
    یا قیمت دلار وبمانی روزانه اعلام کنه ریالی واریز کنیم وبمانی برداشت

نظر

نوشته اصلی توسط meta نمایش پست ها
      با سلام ایا این امکان واسه بروکر وجود ندارد
      که دلار را به قیمت ثابت محاسبه نماید
      یعنی هر دلار امریکا را مثلا سه هزارتومان در نظر بگیرد و پول به ریال براساس این نرخ واریز شود
      بروکر چه هنگام برداشت و چه هنگام واریز همون سه هزار تومن حساب کنه
      به نوعی نرخ دلار رو تک نرخی کنه
      یا قیمت دلار وبمانی روزانه اعلام کنه ریالی واریز کنیم وبمانی برداشت
      سلام

در مورد پیشنهاد اول شما، هرچند که این امر نیاز به تخصیص سرمایه ای کلان دارد ولی مهم ترین پیش نیاز آن تعداد مشتریان و به دنبال آن حجم تبادلات ( واریز و برداشت ) میباشد، الان هستند بروکر هایی که حتی دارای کارت های اعتباری مختص خود هستند، ولی برای اجرای چنین طرحی باید ابتدا به سطحی از میزان حجم تبادلات رسید.

این امر نیاز به یک حداقل حجم تبادلات توسط مشتریان در واحد زمان دارد که انشاالله در آینده با افتتاح حساب توسط دیگر سرمایه گذاران و معامله گران هموطن در pcm پیش نیاز آن مهیا خواهد شد.

البته در آینده باید دید نظر دیگر مشتریان عزیز هم موافق هست یا خیر ؟ شاید این امر به سود مشتریانی که حجم برداشت بیشتری نسبت به واریز دارند نباشد.

بنده هم فقط نظر خود را اعلام داشتم، پیشنهاد شما را منتقل خواهم کرد تا مدیر محترم مالی و مدیریت بروکر از این پیشنهاد مطلع گردند.
      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

با سلام بنده کابین خود را فعال کرده ام کاشکی یه فلوچارت بود کلیه مراحل رو به صورت شکلی نشون می داد تا سر در گم نمی شدیم از اینکه می بینم اینقدر فعال هستید خیلی خوشحالم الان بنده می خوام یه حساب مینی باز کنم چه کار باید بکنم ؟ شمارخ صرافی جهت واریز و افتتاح حساب مینی و .... چگونه است ؟ در ضمن حساب دمویی در تبلت خود باز کرده بودم متاسفانه پس از تعطیلات تا زمان بازگشایی بازار امریکا غیر فعال بود چرا ؟

نظر

نوشته اصلی توسط arya85 نمایش پست ها
          با سلام بنده کابین خود را فعال کرده ام کاشکی یه فلوچارت بود کلیه مراحل رو به صورت شکلی نشون می داد تا سر در گم نمی شدیم از اینکه می بینم اینقدر فعال هستید خیلی خوشحالم الان بنده می خوام یه حساب مینی باز کنم چه کار باید بکنم ؟ شمارخ صرافی جهت واریز و افتتاح حساب مینی و .... چگونه است ؟ در ضمن حساب دمویی در تبلت خود باز کرده بودم متاسفانه پس از تعطیلات تا زمان بازگشایی بازار امریکا غیر فعال بود چرا ؟

سلام

مراحل باز کردن اکانت در کابین مشتری در تاپیک زیر بصورت کامل توضیح داده شده :

http://forum.broker-fa.org/f21/مشاور...-brokers-4046/

برای افتتاح حساب ریل بایستی از لینک زیر فرم افتتاح حساب حقیقی را پر نمایید :

http://broker-fa.org/agent/1980.html

سپس بعد از ثبت نام بایستی وارد کابین خود شوید و از قسمت آپلود مدارک ، اسکن مدرک شناسایی و اسکن فیس واریزی را آپلود نمایید .
          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

با سلام

جا داره به نوبه خودم یک تشکر ویژه داشته باشم .

من قبلا با چند تا شرکت دیگه که حالا اسم نمیبرم کار کردم . ولی انصافا این پی سی ام خدماتش خیلی خوب شده . بخصوص با این کابین مشتری و وب مانی و.... و از همه مهمتر دیگه کارمزد هم نمیگیرن رو واریز و برداشت .زمان اینکار هم خیلی کم شده .

ممنونم .

نظر

[QUOTE=arya85;136617]با سلام بنده کابین خود را فعال کرده ام کاشکی یه فلوچارت بود کلیه مراحل رو به صورت شکلی نشون می داد تا سر در گم نمی شدیم از اینکه می بینم اینقدر فعال هستید خیلی خوشحالم الان بنده می خوام یه حساب مینی (.k

سلام

فلوچارت مربوطه تهیه شده است، میتوانید در ذیل مشاهده فرمایید.
              افتتاح حساب جدید کاملا توسط کابین اختصاصی انجام میشود. و شماره حساب ها از همان طریق ارسال میگردند.
              در مورد قطعی سرور چیزی مشاهده نشده، احتملا مربوط به تنظیمتا دستگاه و یا اینترنت بوده.

لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

با سلام و عرض خسته نباشید

بی مقدمه عرض می کنم، مدت ها بود از مطالب سایت و فروم شما استفاده می کنم، اما هر بار خواستم اقدام برای افتتاح حساب نزد بروکر pcm کنم، به دلیل همین کارمزد و زمان طولانی نقل و انتقال منصرف شدم، طی هفته گذشته اقدام شما برای حذف کارمزد و توضیحات مفیدتون بلاخره حجت را بر من تمام کرد و اقدام به افتتاح جساب و دنبال کردن اتصال به کابین را پی گیری کردم.

که خوشبختانه امروز ظهر حساب بنده فعال شده، که جا داره از شما تشکر کنم، الان بنده تصمیم دارم اولین شارژ حساب را انجام بدم، منتهی حساب بانکی شما نزد صرافی در ایران را ندارم که مبلغ ریالی را واریز نمایم، برای دریافت این شماره حساب ها توسط ایمیلم چه کار باید انجام دهد؟

نظر

نوشته اصلی توسط ناظرسایت2 نمایش پست ها
                  بسیار خوشحالم که به اطلاع همگی برسانم:

شرکت پی سی ام بروکرز جهت تسهیل کار مشتریان و ارزانتر شدن نرخ حواله ها جهت واریز و برداشت و از محل افزایش سرمایه شرکت، بودجه لازم جهت حذف محاسبه تبدیل دلار/درهم را تامین نموده و از این به بعد به هنگام واریز و برداشت این محاسبه به پول مشتریان اعمال نشده و شرکت پی سی ام آن را متقبل می شود. با توجه به اینکه تا این روز نرخ تبدیل دلار/درهم 3.66 - 3.685 محاسبه میشد و از این به بعد این مطلب اعمال نمی شود در یک واریز برداشت 2.5% به مشتریان شرکت تخفیف داده شده است. جهت شفاف تر بودن مطلب به محاسبه زیر بر اساس واریز و برداشت 1000 دلار توجه فرمائید:

derham 3685 = 3.685 x 1000 dolar
                  derham 3660 = 3.66 x 1000 dolar
                  2.5% = 1000 / (3660 - 3680)

مدیر مالی شرکت همچنین اضافه کردند که از این به بعد تبدیل دلار/درهم چه هنگام واریز و چه هنگام برداشت با نرخ 3.675 محاسبه خواهد شد. خبر خوب دیگر اینکه با صرافی به طور جدی صحبت کرده اند و قول گرفته اند که نرخ تبدیل ریال/ درهم بهتر از هر صرافی دیگر باشد.

با این تفاصیل باید از این به بعد دیگر انتقادی راجع به نرخ حواله وجود نداشته باشد. از همه مشتریان خواهشمندم در مورد نرخ تبدیلی که به واریز و برداشتهایشان اعمال می شود اطلاع رسانی کنند.

2.5% = 1000 / (3660 - 3680)
                  لطفا محاسبات بالا رو به شکل زیر تغییر دهید:

2.5% = 1000 / (3660 - 3685)

نظر

نوشته اصلی توسط محمد حاجیلو نمایش پست ها
                    با سلام و عرض خسته نباشید

بی مقدمه عرض می کنم، مدت ها بود از مطالب سایت و فروم شما استفاده می کنم، اما هر بار خواستم اقدام برای افتتاح حساب نزد بروکر pcm کنم، به دلیل همین کارمزد و زمان طولانی نقل و انتقال منصرف شدم، طی هفته گذشته اقدام شما برای حذف کارمزد و توضیحات مفیدتون بلاخره حجت را بر من تمام کرد و اقدام به افتتاح جساب و دنبال کردن اتصال به کابین را پی گیری کردم.

که خوشبختانه امروز ظهر حساب بنده فعال شده، که جا داره از شما تشکر کنم، الان بنده تصمیم دارم اولین شارژ حساب را انجام بدم، منتهی حساب بانکی شما نزد صرافی در ایران را ندارم که مبلغ ریالی را واریز نمایم، برای دریافت این شماره حساب ها توسط ایمیلم چه کار باید انجام دهد؟

سلام

اگر حساب شما در کابین فعال شده ، از منوی واریز وجه میتونید استفاده کنید . در همین منو شماره حسابها جهت واریز وجه مشخص .

در هر صورت جهت افتتاح حساب ریل بایستی فرم افتتاح حساب حقیقی را از لینک زیر پر نمایید :

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

نظر

از مسئوالان این بروکر بخاطر انجام این تسهیلات تشکر میکنم . حرکت بجا و شایسته ای بود .

نظر

نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                        سلام

اگر حساب شما در کابین فعال شده ، از منوی واریز وجه میتونید استفاده کنید . در همین منو شماره حسابها جهت واریز وجه مشخص .

در هر صورت جهت افتتاح حساب ریل بایستی فرم افتتاح حساب حقیقی را از لینک زیر پر نمایید :

با سلام خدمت مصطفی عزیز

من امروز با حسابها ریالی صرافی اقدام به اولین شارژ خودم کردم، با توجه نکات این تاپیک چند سوال برام پیش اومده، اگر لطف کنید و پاسخ بدهید خیلی ممنون می شوم.

امروز وقتی مبلغی به حساب ریالی واریز کردم، نرخ دلار فروش 3170 و فروش 3155 تومن بود،از سرعت عمل واقعا شگفت زده شدم، واقعا عالی بود، سوالم این هست که نرخ دلاری که به حسابم شارژ شده دلاری 3211 تومن هست، یعنی 41 تومن بیشتر از نرخ فروش صرافی، میزان کارمزد حواله 1.3% روی هر دلار هست.

البته طبق این کامنت من فکر می کردم هیچ گونه کارمزدی کسر نمی شود،

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها

سلام

نکته دیگر که بهتر است در مورد واریز و بر داشت در pcm به آن اشاره داشت این است که هیچ گونه کمسیون و کارمزدی به انتقال وجوه تعلق نمیگیرد و دقیقا معادل دلاری و ریالی انتقال دقیقا با همان قیمت های خرید و فروش انجام میشود.

از ابتدا تا حدود 3 سال پیش، برای هر بار واریز و برداشت، 30 دلار کارمزد محاسبه میگردید ولی الان هیچ کارمزدی بابت نقل و انتقالات کسر نمیگردد و دقیقا معادل دلاری و ریالی مشتریان عزیز چنج میگردد.

پس به یاد داشته باشید که در نقل و انتقال با pcm هیچ گونه کارمزد و کمسیونی از مشتریان عزیز کسر نمیگردد ( چه واریز و چه برداشت )

شاید هم این هزینه مربوط به هزینه ها حواله دلار باشد، اما نرخ هزینه حواله دلار شرکت در آن زمان 3185 تومن و دلار شخصی 3205 تومن بود، باز هم پوزش می طلبم، در کدام مورد دچار اشتباه شده ام؟

نظر

با سلام خدمت مصطفی عزیز

من امروز با حسابها ریالی صرافی اقدام به اولین شارژ خودم کردم، با توجه نکات این تاپیک چند سوال برام پیش اومده، اگر لطف کنید و پاسخ بدهید خیلی ممنون می شوم.

امروز وقتی مبلغی به حساب ریالی واریز کردم، نرخ دلار فروش 3170 و فروش 3155 تومن بود،از سرعت عمل واقعا شگفت زده شدم، واقعا عالی بود، سوالم این هست که نرخ دلاری که به حسابم شارژ شده دلاری 3211 تومن هست، یعنی 41 تومن بیشتر از نرخ فروش صرافی، میزان کارمزد حواله 1.3% روی هر دلار هست.

شاید هم این هزینه مربوط به هزینه ها حواله دلار باشد، اما نرخ هزینه حواله دلار شرکت در آن زمان 3185 تومن و دلار شخصی 3205 تومن بود، باز هم پوزش می طلبم، در کدام مورد دچار اشتباه شده ام؟

سلام

خیر همانطور که قبلا هم گفته شده هیچگونه کارمزدی برای واریز و برداشت از مشتری کسر نمیشه .

و نرخ دلار حواله ایی به خارج از کشور ممکن یک مقدار متفاوت باشه ، ولی از همه نرخهای خارجی دیگه بهتره.

نظر

من هم دیروز 12،742 دلار فرستادم دوبی . البته برای شارژ حسابم با پی سی ام نبود برای یک کار دیگه بود و از صرافی که همیشه برای اینکار استفاده می کنم فرستادم. 40،965،530 تومن اینجا واریز کردم برای این امر به حساب صرافی خودم. این یعنی دلار رو با من 3،215 تومن حساب کرده که با این حساب نرخی که با شما حساب کرده این صرافی که پی سی ام باهاش کار میکنه از اون که من باهاش کار می کنم بهتره. البته عجیب هم نیست چون مبالغی که بروکر هر روز جابجا می کنه حتما خیلی بیشتر میشه از من که ممکنه سالی 4-5 بار برای کارم حواله داشته باشم. شما چند تومن واریز کرده بودین؟

با سلام خدمت مصطفی عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط piraste نمایش پست ها
                              من هم دیروز 12،742 دلار فرستادم دوبی . البته برای شارژ حسابم با پی سی ام نبود برای یک کار دیگه بود و از صرافی که همیشه برای اینکار استفاده می کنم فرستادم. 40،965،530 تومن اینجا واریز کردم برای این امر به حساب صرافی خودم. این یعنی دلار رو با من 3،215 تومن حساب کرده که با این حساب نرخی که با شما حساب کرده این صرافی که پی سی ام باهاش کار میکنه از اون که من باهاش کار می کنم بهتره. البته عجیب هم نیست چون مبالغی که بروکر هر روز جابجا می کنه حتما خیلی بیشتر میشه از من که ممکنه سالی 4-5 بار برای کارم حواله داشته باشم. شما چند تومن واریز کرده بودین؟
                              من مبلغ خیلی ناچیز بود، 109 دلار برای افتتاح حساب مینی

با پشتیان آنلاین صحبت کردم خانم نگار بودند که خیلی خوب راهنمایی کردند، دستشون درد نکنه.

نظر

سلام
                                بنده امروز صبح مبلغی برای شارژ حساب واریز کردم و در ساعت 11:40 حساب شارژ شد.دلار با نرخ 3160 برای من محاسبه شد. با توجه به 10% بونوس اختلاف قابل توجهی داشت نسبت به دیگر روشهای که تا بحال با آن پول منتقل میکردم.
                                با تشکر از pcm به خاطر سرعت عمل و تلاش برای کم کردن هزینه ها.

نظر

پردازش ...
                                X