اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط حسین، نمایش پست ها
    سلام اقای بهزادی
    به نظر شما حجم تبادلات مالی بالای ۲ تریلیون دلار در یک روز در بازار ارز و همچنین 25000 بار تغیرات قیمتی، به خاطر حضور کشورهای جهان سوم هست؟!
    حسین جان

این حجم مبادلات اصلا ارتباطی به تریدرهای جز و خرده پا که منظور بنده هست ندارد. عرضه و تقاضا در بازار ارز به موسسات مالی بزرگ و بانک ها و سیاست هایی که اونها دارند برمیگرده نه خرید و فروش تریدرهای جز (جالبه که بدونید این سیاست ها همیشه در راستای کسب سود برای بانک یا موسسه نیست!). البته این به مفهوم نفی کار کردن در این بازار نیست اما بازارهای موازی برای تریدرهای جز بسیار ایده آل تر هستند که در کشورهای جهان سوم به دلیل رانت خبری عملا امکان فعالیت شفاف در اونها وجود نداره و تریدرهای به سمت بازارهای پرنوسان و خطر آفرین تری مانند بازار ارز کشانده می شوند.

باور کنید تحلیل چه بنیادی و چه تکنیکال سهام ها و یا کالاها بسیار بسیار راحت تر و مطمین تر هست چرا که عوامل موثر در حرکت اونها بسیار محدود تر هستند.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 07-22-2012, 05:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
      حسین جان

این حجم مبادلات اصلا ارتباطی به تریدرهای جز و خرده پا که منظور بنده هست ندارد. عرضه و تقاضا در بازار ارز به موسسات مالی بزرگ و بانک ها و سیاست هایی که اونها دارند برمیگرده نه خرید و فروش تریدرهای جز (جالبه که بدونید این سیاست ها همیشه در راستای کسب سود برای بانک یا موسسه نیست!). البته این به مفهوم نفی کار کردن در این بازار نیست اما بازارهای موازی برای تریدرهای جز بسیار ایده آل تر هستند که در کشورهای جهان سوم به دلیل رانت خبری عملا امکان فعالیت شفاف در اونها وجود نداره و تریدرهای به سمت بازارهای پرنوسان و خطر آفرین تری مانند بازار ارز کشانده می شوند.

باور کنید تحلیل چه بنیادی و چه تکنیکال سهام ها و یا کالاها بسیار بسیار راحت تر و مطمین تر هست چرا که عوامل موثر در حرکت اونها بسیار محدود تر هستند.

ارادتمند- بهزاد
      مرسی از توضیحاتت

نظر

• با سلام

دوستان من الان دو تا مشکل دارم

قیمت طلا با بروکرهای دیگه متفاوت شده
        بروکر مسابقه 1585 بروکرههای دیگه 1578
        پوزیشن های پندینگ دارم که میخوام کنسل کنم ، هیچ عملیاتی روش انجام نمیشه

ارادتمند

نظر

• سلام

گفتم موضوع را بررسی کنند.

با تشکر از شما

نظر

• ممنون

ok شد

نظر

• از امروز وارد ماه دوم مسابقه شده ایم. برای همه دوستان آرزوی موفقیت می کنم.

ارادتمند- بهزاد

نظر

• با سلام :
                شب گذشته تا ساعت 2.36 بوقت تهران نرم افزار متصل نشده بود .ساعت شروع بروکر چند است؟هفته گذشته زودتر شروع شد .
                متشکرم
                زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
                  مدیریت محترم سلام و خسته نباشید

مگر مسابقه سه ماهه نیست و در سه دوره مجزا ؟؟؟

ممنون
                  سلام دوست من

مسابقات در یک دوره 3 ماهه پیوسته برگزار می شود که از اول ما هم بیان کرده بودیم.این پیوستگی باعث میشه تا با توجه به دمو بودن مسابقه، درصد معاملاتی که از روی شانس گرفته میشه و باعث سود یا ضررهای غیر منطقی می شه در این بازه زمانی کمی تعدیل شود و در پایان کسانی باقی بمانند که با یک روال منطقی کار کرده اند.

البته در مورد حداکثر لات سایز حرف شما و دوستان دیگر درست است و قرار دادن محدودیت لات سایز فکر خوبی است.این ها همه در مسابقات بعدی باید اعمال بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                    با سلام :
                    شب گذشته تا ساعت 2.36 بوقت تهران نرم افزار متصل نشده بود .ساعت شروع بروکر چند است؟هفته گذشته زودتر شروع شد .
                    متشکرم
                    سلام

ساعات اجرای معاملات از روز یکشنبه 10:05PM GMT شروع می شود و تا 10.00PM GMT روز جمعه ادامه دارد.

ساعت روی پلتفرم بر حسب 1+GMT می باشد.

مطالعه این لینک هم توصیه میشه:
                    http://arianbrokers.com/سوالات-متداو...?ریدر.html

نظر

• نمیشه ما با پارتی بازی بیایم تو گود؟ :دی

آخه ماه قبل نشد شرکت کنیم ! آخه ما اعصابمونم خرابه !

اگر رخصتی بدین بیام توتا وزنه بزنم آخر که میتونم بشم !

دوره دوم دقیق به شمسی یا میلادی تاریخ استارتش میزارین ما هم پیگیر باشیم حداقل نیستیم !

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                        نمیشه ما با پارتی بازی بیایم تو گود؟ :دی

آخه ماه قبل نشد شرکت کنیم ! آخه ما اعصابمونم خرابه !

اگر رخصتی بدین بیام توتا وزنه بزنم آخر که میتونم بشم !

دوره دوم دقیق به شمسی یا میلادی تاریخ استارتش میزارین ما هم پیگیر باشیم حداقل نیستیم !
                        دوست دارم خلیل عزیز بیاد تو گود با هم یه دوئل داشته باشیم

نظر

• حمید جان ارادت داریم.

قوانین واسه مدیر و غیر مدیر یکسان هست ، عدالت کاملاً رعایت میشه، پارتی بازی هم نمیکنن مارو بیارن :دی

حق بچه های هست که یکماه زحمت کشیدن و ترید کردن و مقام آوردن ، یهو میبینی ما هم میایم میریم بالا (خیال باطل :دی ) مورد اعتراض عام و خاص میشیم که این نبود این پارتی...

انشالله کوارتر بعدی وارد گود میشم و دوستان افتخار بدن در کنارشون رکابی میزنیم .

نظر

• سلام

ان شالله دوستانی که در این دوره از مسابقات به هر دلیلی حضور نداشتند در دوره های بعدی حضور داشته باشند. یک ماه مسابقه تمام شده و از امروز وارد ماه دوم شده ایم (پس ماه دوم هم آغاز شده است)، چشم به هم بگذاریم این دو ماه هم میگذره و مسابقات بعدی پذیرای عزیزان جامانده هستیم.

استقبال خوبی از این دوره شده و تصور می کنم بالغ بر 300 تریدر در این مسابقه شرکت کردند و باز هم تصور می کنم بالای 50 درصد این عدد تا بحال حسابشون نزدیک به صفر شده باشه.

با توجه به نظر مخالف اکثریت مسابقه دهندگان و به دلیل رعایت عدالت تصور می کنم ورود افراد در میانه ممکن نباشه چون هم اعتراض دسته ای که به هر دلیلی حسابشون کم شده رو در پی داره و هم اعتراض دسته ای که به سختی و بعد از یک ماه خودشون رو بالا کشانده اند. به قول خانم پورنعیمی دوره سه ماهه مسابقه به این دلیل هست که افراد در دراز مدت بتونند پایداری خودشون رو به اثبات برسونند که این شرایط یک ماه و اندیش سپری شده. اگر دوستان معتقد به وجود عدالت و شرایط یکسان برای همه مسابقه دهندگان باشند امکان فعال شدن عضو جدید وجود نخواهد داشت.

ارادتمند- بهزاد
                            ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 07-23-2012, 05:16 PM

نظر

• این سیستمی که میشه ریل بچه ها رو زیر نظر داشت خیلی هیجان داره ... به خصوص من که قمار باز هم هستم و شرط بندی میکنم :دی

دکتر جان درست میفرمائیذ و بنده باب شوخی عرض کردم میخوام وارد گود بشم ! صد البته بی عدالتی هست و خودم قبول نمیکنم !

حالا هر کس گفت من رو شماره چند شرط بندی کردم:دی ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                                این سیستمی که میشه ریل بچه ها رو زیر نظر داشت خیلی هیجان داره ... به خصوص من که قمار باز هم هستم و شرط بندی میکنم :دی

دکتر جان درست میفرمائیذ و بنده باب شوخی عرض کردم میخوام وارد گود بشم ! صد البته بی عدالتی هست و خودم قبول نمیکنم !

حالا هر کس گفت من رو شماره چند شرط بندی کردم:دی ؟
                                به شخصه خیلی دوست داشتم افرادی مانند شما و نیما آزادی رو هم در مسابقه داشتیم. ان شالله دوره بعدی اگر دوستان مجرب تر حضور داشته باشند بنده هم مجددا شرکت می کنم.

در مورد رنکینگ به قدری جابجایی داشته ایم که واقعا پیش بینی اینکه چه شود سخت هست خیلی ها در تاپ لیست بودند که الان اصلا نیستند. اما جناب مجتبی خیلی تیز هوش هستند و کمتر دیدم اشتباه فاحشی کنند که باعث ضربه به حسابشون بشه.

ضمنا نوعی ثابت قدمی رو در اکانت جناب بهلول، کریمی و آذربان شاهد هستیم و تصور می کنم این 3 عزیز رو تا روزهای پایانی در لیست برترین ها ببینیم. کله خرم تو لیست داریم که یکیش خودم هستم و یکیش هم محمدرضا (شرمنده محمد رضا جان )

ارادتمند- بهزاد
                                ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 07-23-2012, 05:32 PM

نظر

پردازش ...
                                X