اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مجتبی کجارفت توی لیست 10 نفر نیست نگرانش شدم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein.tossi نمایش پست ها
      مجتبی کجارفت توی لیست 10 نفر نیست نگرانش شدم ؟
      احتمال میدم 20 پیپ دیگه رو به بالا بره کال بشه .
      عقل ، نیرویی است كه دنیا را اداره می كند.
      رالف والدو امرسون

نظر

• آقا من واقعا خسته شدم ..
        امروز از صیج تا الان پای چارتم به هیچکدوم از کارهام نرسیدم .
        شاید مجتبی هم خسته شده که با حجم سنگین وارد شده .
        اگه اوت شدم حلال کنید .
        ویرایش توسط vacker : https://www.traderha.com/member/5688-vacker در ساعت 08-03-2012, 06:10 PM
        رالف والدو امرسون

نظر

• پيشنهاد دوستانه

اقا مسلم اين ميگم چون ميدونم قسمت خارج از گود خوندين
          دور زدن بازار يا مهندسي معکوس يا هر چي ميخواهيد اسمش بزارين.

راه حل مشکل شما

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
          من کال شدم ! و دور مسابقه خارج شدم! ولی تجربه که از مسابقه داشتم با ارزشتر از جایزه مسابقه بود!

دو نقطه ضعفی که دارم و حقیقتا نتونستم موفق به کنترل انها بشوم : و باعث کال شدنم شدند

یک: بر اساس باورم و تفکرم معامله میکنم نه بر اساس واقعیت بازار ! جملاتی که بکار میبرم : فکر نمیکنم بتونه این سطح بشکنه! (ولی میشکنه) اصلا نمیتونه به این قیمت برسه ( ولی میرسه) حتما این سطح میشکنه و رد میشه( ولی نمیشکنه) شرط میبندم به این قیمت نمیرسه ( ولی میرسه(
          واقعا این سیستم فکری بدجوری من داغون کرد
          دو :به سود اجازه افزایش نمیدم و با کمترین حجم سود خارج میشم ! ولی یک معامله ضرر ده شاید یک هفته نگهش میدارم ! که همین باعث کال شدنم شد!

به امید موفقیت همه دوستان

از دو متا تريدر استفاده کن
          يعني اينکه از يک متاتريدر استفاده کن (متاتريدر اصلي) و يک متاتريدر کمکي
          در هر يک ، به يک روش آناليز کن اگر هر دو جواب يکساني دادند گفته هاي شما تاييد يا تکذيب مي شود.
          و غير از فيلتر کردن گفتهاي خودتان محاسن ديگر نيز دارد که امتحان کنيد متوجه مي شويد.
          البته اولش کمي سخت و وقت گير است ولي بعد مدتي آين کار براتان آسان لذت بخش و نتيجه کارتان را مي بينيد.

با احترام
          محمد نبي زماني
          لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

• با سلام به همه و عرض خسته نباشید

اقای بهزادی مشکل از سرور متاتریدر نیست چون فرضا اگر چنین مشکلی باشد خود اردر دسک در دوبی زودتر از شما و دیگران این مشکل رو می بیند در حالیکه در انجا حتی 1 ثانیه هم قطعی وجود ندارد و اگر به حرف من هم اطمینانی ندارید این رو می تونید از ایرانی هایی که در دوبی یا دیگر کشورها هستند و اتفاقا روی همین فروم هم فعالیت دارند بپرسید. بنابراین مشکلات اینترنتی مربوط به ایران به سرور متاتریدر ربطی ندارد چون اگر واقعا چنین مشکلی باشد باید برای همه باشد و اتفاقا من همیشه گفتم به متاتریدری هایی باید شک کرد که در این اوضاع اینترنت ایران مثل ساعت دارند کار میکنند که ایا واقعا اونها هم اردر ها رو به صورت لایو استریم یا همون stp به بازار منتقل می کنند!(البته چون رشته تخصصیم این هست به این راحتی در این مورد اظهار نظر میکنم)

بنابراین این موضوع هم به نوعی همون شانس شما در ترید هاتون توی این مسابقه مربوط میشه که روش هایی هم برای رفع این مشکل شما هست. به نظر من کسانی در این مسابقه موفق می شوند که بدون تکیه به شانس و صرفا با صبر و حوصله دارند وبا ریسک منطقی اکانت هاشون رو جلو می برند. سه ماهه بودن این مسابقه و خارج شدن افراد زیادی که در 10 نفر اول بودند خودش اثباتی برای این موضوع خواهد بود.

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط vacker نمایش پست ها
              آقا من واقعا خسته شدم ..
              امروز از صیج تا الان پای چارتم به هیچکدوم از کارهام نرسیدم .
              شاید مجتبی هم خسته شده که با حجم سنگین وارد شده .
              اگه اوت شدم حلال کنید .
              vacker
              جمله اول در قسمت امضا يک بار بخون خالي از لطف نيست.

دوستان همانگونه که هفته پيش گفتم قصد دارم پيام هاي زيبا را هفته به هفته بگذارم در قسمت امضا، خوشحال ميشم در قسمت خارج از گود ... پيام بنويسيد(چون هفته بد پاک ميکنم) و بگين خوب بوده بد بوده و کلا نظرتونا بدين.

با احترام
              محمد نبي زماني
              لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

مجتبی کجارفت توی لیست 10 نفر نیست نگرانش شدم ؟
                سلام
                مجتبی اینجاست.http://contest.mt4direct.com/balance...account=251136

نظر

• نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
                  vacker
                  جمله اول در قسمت امضا يک بار بخون خالي از لطف نيست.

دوستان همانگونه که هفته پيش گفتم قصد دارم پيام هاي زيبا را هفته به هفته بگذارم در قسمت امضا، خوشحال ميشم در قسمت خارج از گود ... پيام بنويسيد(چون هفته بد پاک ميکنم) و بگين خوب بوده بد بوده و کلا نظرتونا بدين.

با احترام
                  محمد نبي زماني
                  جناب زمانی من دقیق متوجه نشدم جمله اول رو .
                  این جمله اول برای کسی که میخواد از همسرش طلاق بگیره بیشتر میاد تا من که توی یه مسابقه دمو شرکت کردم .
                  بعدش اگر جمله من رو دقیق تر بخونی گفتم اگه اوت شدم .
                  من که هنوز اوت نشدم . یه ریسک کردم نگرفت .
                  اصولا من هروقت خسته میشم از یه چیزی ریسک میکنم . و فکر کنم اگه مسابقات ریل بود کمتر خسته میشدم .
                  ویرایش توسط vacker : https://www.traderha.com/member/5688-vacker در ساعت 08-04-2012, 01:24 AM
                  رالف والدو امرسون

نظر

• سلام دوستان

این هفته هم تمام شد. هفته بسیار جالبی بود. جو مسابقه و استفاده از احجام سنگین ترید (عدم رعایت مدیریت سرمایه) باعث حذف دو نفر از سه نفر اول لیست در این هفته شد (بهزاد و مجتبی). اتفاقی که به کرات در این مسابقه شاهد بوده و هستیم (افراد می آیند و می روند). امیدوارم دوستان درس های لازم رو از این موضوع بگیرند و متوجه شوند که عدم قطعیت ها در این بازار باعث میشه هیچ زمان نتونیم با حجم نامتعارف ترید کنیم چرا که احتمال ضرر بزرگ به حساب در اون موجود هست. مسلما اگر افراد با پول واقعی در این بازار باشند کمتر شاهد این پدیده ها و نوسانات هستیم.

اینکه همیشه به این بازار با دیدگاه احتمالات بنگریم به شما کمک بزرگی در رشد تدریجی حساب بدون خطر خواهد کرد. خوشبختانه اینجا مسابقات دمو هست و این باخت ها واقعی نیست اما تصور کنید آیا فرد عاقل با حساب ریل خود هم حاضر به قمار هست؟ مسلما خیر!

نکته قابل توجه دوم بودن جناب آذربان به دلیل کنترل مناسبی بود که بر روی رفتارشون داشتند. درواقع جو نوسانات خیلی ها رو من جمله خودم گرفت اما عده ای تونستند از این طوفان جان سالم به در ببرند. این هفته بازار به شدت تکنیکال بود و به شخصه تا ریزترین حرکان بازار رو هم پیش بینی کرده بودم که محقق شد اما به دلیل عدم رعایت مدیریت سرمایه و موضوع روانشناسی ترید به راحتی در بازاری تکنیکال بخش عمده حساب رو سوخت کردم.

در حال حاضر رقابت چارت به مراتب سنگین تر شده و به غیر از نفر اول سایرین اختلافی اندک با هم دارند. شاید نتایج این مسابقه چندان مهم نباشه اما توجه به درسهایی که برای هر یک از ما داره خیلی شر اهمیت هست. در حالی که در هفته های قبل در حساب ریل رشدی بسیار اندک رو در قیاس با حساب مسابقه داشتم در این هفته در شرایطی که حساب مسابقه تا مرز نابودی رفت در حساب ریل با گرفتم موج 3 بعد از abc واضحی که شکل گرفت بیشترین سود رو طی هفته های اخیر کردم. دلیلش صرفا رعایت مدیریت سرمایه و توجه کامل به پلان ترید و روانشناسی ترید بود. چیزی که در مسابقه دقیقا عکسش رو عمل کردم با وجودی که از یک تحلیل برای هر دو حساب استفاده کردم!

نظر

• نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                      سلام مجدد

بنده هم نتونستم از خبر ان اف پی استفاده کنم. بر اساس تجربیاتم کاملا آگاه به ماهیت سینوسی خبر امروز بودم و قصد داشتم تا با دو پوزیشن عکس هم متوالی سود بگیرم که متاسفانه قطعی سرور کل برنامه رو بهم ریخت و زمانی که باز شد دیدم پوزیشنم هج شده. اگر این اتفاق نیفتاده بود به راحتی سود مورد نظرم رو از این خبر گرفته بودم.

به هر حال چندان مهم نیست و اتفاق قطعی سرور کلی ذهنم رو به هم ریخت به خصوص که با حجم سنگینی پندینگ گذاشته بودم. بعد از اون اتفاق و در حال حاضر بر اساس آخرین تحلیل تایم پایینم یک ترید سنگین زده ام. چه بسا بنده هم به زودی به مسلم عزیز بپیوندم.

زیاد حال و حوصله ادامه این مسابقه رو ندارم...

ارادتمند- بهزاد
                      سلام
                      چطوری بهزاد جان؟

تا دیروز توی لیست بودی امروز نیستی؟ چی شد؟ حسابت 20 هزار شده بود، کال شد حساب؟
                      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                      https://telegram.me/Cyclicalwaves
                      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                        سلام
                        چطوری بهزاد جان؟

تا دیروز توی لیست بودی امروز نیستی؟ چی شد؟ حسابت 20 هزار شده بود، کال شد حساب؟
                        اره نیما جان

حساب تا 32000 دلار هم رسیده بود. اما حسابی که یک ماهه از 2000 برسه به 32000 نتیجه اش معلومه.

کال نشده اما فکر کنم به مرز 6000 دلار رسیده.

ارادتمند- بهزاد

نظر

• دیروز خیلیها از دور خارج شدن ببینید چه بلایی سر بقیه اومده که من با اینکه 1400 دلار ضرر کردم از رتبه 27 به 19 اومدم

نظر

• کاش مجتبی هم بیاد بگه چی کار شد که از لیست حذف شد خوشبختانه نتیجه ااین مسابقه وتجربه هایی که از این مسابقه دوستان به دست اوردند خیلی ازشمند از مبلغ پولی بود خوشحالم که دوستان با حسن نیت میان میگن که چی شد حساب افت کرد در کل برای دوستان گلم اقا بهزاد مجتبی وغیره ارزوی موفقیت میکنم

نظر

کاش مجتبی هم بیاد بگه چی کار شد که از لیست حذف شد خوشبختانه نتیجه ااین مسابقه وتجربه هایی که از این مسابقه دوستان به دست اوردند خیلی ازشمند از مبلغ پولی بود خوشحالم که دوستان با حسن نیت میان میگن که چی شد حساب افت کرد در کل برای دوستان گلم اقا بهزاد مجتبی وغیره ارزوی موفقیت میکنم
                              من فکر میکنم که آقا مجتبی با حجم بالا روی یورو دلار سل زده بود.شاید 10لات.که به خاطر صعود بازار با کمبود مارجین مواجه شده و معامله توسط برنامه بسته شد.

نظر

• چجوری می تونم تو مسابقه شرکت کنم

نظر

پردازش ...
                                X