اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• من خیلی قطعی درمتا دارم سه تا سرور رو هم امتحان کردم اما فرقی نمیکرد کسی میتونه کمک بکنه ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط A B B A S نمایش پست ها
      سلام

برای دیدن رتبه خودمون باید چکار کنیم؟

مثلا منی که جر 10 نفر اول نیستم چطور میتونم رتبه خودم رو ببینم؟

متشکرم
      سلام

شما به راحتی می تونید رتبتون رو به دست بیارید فرمولش این هست :

http://contest.mt4direct.com/score.html

اونهایی که هیچ تریدری هنوز انجام ندادند همشون رتبشون همون 2000 هست

نظر

• مشکل در انجام ترید

با سلام ، یوزر من 251070 هستش متاسفانه وقتی وارد می شوم همون شرایط قدیم حساب دمو وجود دارد و خبری از حساب 2000$ نیست
        لطفا راهنمایی فرمایید، آیا باید تنظیمات خاصی انجام دهم؟
        ویرایش توسط masoodmalek : https://www.traderha.com/member/5577-masoodmalek در ساعت 06-25-2012, 02:30 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط masoodmalek نمایش پست ها
          با سلام ، یوزر من 251070 هستش متاسفانه وقتی وارد می شوم همون شرایط قدیم حساب دمو وجود دارد و خبری از حساب 2000$ نیست
          لطفا راهنمایی فرمایید، آیا باید تنظیمات خاصی انجام دهم؟
          دوست عزیز حساب شما هم فعاله و مشکلی نداره

نظر

• چند روز از مسابقه میگذرد؟

سلام

مگر امروز مسابقه شروع نشده؟ پس چرا تعداد روز معاملات برخی از شرکت کننده ها 2 است!!!!! توی 10 نفر اول 9 نفر Age 2 دارند!!!!
            !!! Stupid Questions are better than Stupid mistakes

فا ر کس ، جنگ و دیگر هیچ !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط paradise نمایش پست ها
              سلام

مگر امروز مسابقه شروع نشده؟ پس چرا تعداد روز معاملات برخی از شرکت کننده ها 2 است!!!!! توی 10 نفر اول 9 نفر Age 2 دارند!!!!
              نگران نباش تخلفی در کار نبوده
              من هم امروز صبح شروع کردم ولی age رو برام 2 زده

نظر

سلام

منظور اینه که 2 روزه حسابو باز کردند نه این که دو روزه معامله می کنند.

نظر

• نوشته اصلی توسط mojtabafx نمایش پست ها
                  منظور اینه که 2 روزه حسابو باز کردند نه این که دو روزه معامله می کنند.
                  خوب من هم چند روز پیش حساب رو باز کردم ولی age یک دارم!!!

"تعداد روزهایی که از باز شدن حساب در مسابقه می گذرد. Age (Days))"
                  با توجه به اینکه امروز حسابها باز ( فعال) شده اند باید Age همه 1 باشد.

این طور نیست؟
                  ویرایش توسط paradise : https://www.traderha.com/member/2630-paradise در ساعت 06-25-2012, 03:37 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                    سلام

مسلما این صفحه پس از شروع مسابقه برای عموم در دسترس هست.
                    سلام

لطفا این امکان را فراهم نمایید.
                    چون چنین امکانی در صفحه نتایج وجود ندارد.
                    ویرایش توسط paradise : https://www.traderha.com/member/2630-paradise در ساعت 06-25-2012, 03:47 PM

نظر

سلام

مسلما این صفحه پس از شروع مسابقه برای عموم در دسترس هست.
                      نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                      سلام

شما به راحتی می تونید رتبتون رو به دست بیارید فرمولش این هست :

http://contest.mt4direct.com/score.html

اونهایی که هیچ تریدری هنوز انجام ندادند همشون رتبشون همون 2000 هست
                      با سلام
                      لطفا امکان دیدن رتبه هر نفر با استفاده از یوزر و پسورد خودش را فراهم نمایید. منظور رنکینگ است نه امتیاز.

با تشکر

نظر

سلام

سلام

age تعداد روز معاملات نیست.تعداد روزهایی است که حساب قابل معامله باز شده.تمام حساب هایی که در این مدت باز شدند در گروه precontset بودند که قابل معامله نبود .سپس همه اکانت ها دیروز(1 شنبه) یک تعدادی هم امروز به گروه contest منتقل شدند که این گروه در پلتفرم قابلیت ترید دارند

.تا اخر وقت امروز هم هر کس حسابی باز کنه به گروه contest منتقل میشه.

نظر

سلام

age تعداد روز معاملات نیست.تعداد روزهایی است که حساب باز شده
                          این موضوع چه تاثیری در معاملات یا نتایج یا رنکینگ داره؟ عملا هیچ. اگر ممکن است بفرمایید میانگین معاملات وقتی براساس روز باز شدن حساب باشه به چه کار میاید؟
                          مثلا اگر من ده روز قبل حساب باز کرده باشم تا امروز که حسابم فعال نبوده پس میانگین معاملات من در مسابقه اشتباه در می اید. این عدد باید میانگین تعداد معاملات من را از زمان شروع مسابقه( یعنی امروز = age=1 ) بدهد نه با احتساب روزهایی که حق انجام معامله را نداشتم.( زمان افتتاح حساب تا روز قبل از مسابقه)
                          اینطور نیست.
                          با تشکر
                          ویرایش توسط paradise : https://www.traderha.com/member/2630-paradise در ساعت 06-25-2012, 04:17 PM

نظر

با سلام
                            لطفا امکان دیدن رتبه هر نفر با استفاده از یوزر و پسورد خودش را فراهم نمایید. منظور رنکینگ است نه امتیاز.

با تشکر

سلام خدمت شما دوست گرامی

لطفا توجه داشته باشید که ما به قولی که دادیم عمل کردیم و 10 نفر برتر قابل مشاهده برای همه هست که هر کس با دیدن انها می تونه به راحتی موقعیت خودش رو تخمین بزنه و قرار هم نیست که ما رتبه همه شرکت کنندگان و امار اونها به همه رو نشون بدیم .این چیزی که شما میخواین یعنی پنل اختصاصی برای هر کاربر یه چیز جداست و نیاز به برنامه نویسی دارد که من با مشورت با برنامه نویس نتیجه رو اعلام میکنم

نظر

• پلتفرمی که امکان ترید با سیستم عامل اندروید رو داشته باشه وجود داره یا نه. ؟ ممنون میشم کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط shahabal نمایش پست ها
                                پلتفرمی که امکان ترید با سیستم عامل اندروید رو داشته باشه وجود داره یا نه. ؟ ممنون میشم کمک کنید
                                با سلام

در حال حاضر خیر

نظر

پردازش ...
                                X