اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Hossein1 نمایش پست ها
    ماکزیمم دراوداون در مسابقه، بر اساس بالانس هست یا ایکویتی؟
    سلام

بر اساس اکوئیتی و ماکس دراوداون هست .
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedsms نمایش پست ها
      یه سوال
      مدیریت ریسک ؟ چطوری می تونم ازش امتیاز بگیرم ؟ باید پوزیشن ها چطوری باشه؟
      سلام

لطفا از صفحه اول همین تاپیک مطالعه کنید .
      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• با سلام

ضمن تشکر از مدیریت و زحمتهای ایشون
        متاسفانه اتفاق دیروز دوباره تکرار شد ؟

نظر

• سلام خسته نباشید

دیروز هم همین موقع ها گپی خود به خود به وجود اومد و امروز هم همینطور یعنی یهو کل حرکت ها رو بصورت گپ نشون میده و ادامه بازار شروع میشه

فقط گفتم اطلاع بدم تا مشکل حل بشه ممنون از تلاشتون برای رفع مشکلات

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
            سلام خدمت شما

من از تیم اردردسک پرسیدم سوالتون رو متاسفانه امکانش نیست .یعنی بین 0.1 و 0.2 لاتی قرار نمی گیره
            من در قوانین مسابقه این قانون که شما می گید رو ندیدم و اگر من نتونم به فرض با 0.225 پوزیشنی باز کنم مجبورم 0.3 را انتخاب کنم که 10 پیپ sl من را بالا می آورد که با توجه به مدیریت آن پوزیشن در نوسانات sl زده شده و باید از آن خارج شد
            اگر امکان دارد این مشکل را بررسی کنید چون در این صورت گرفتن پوزیشن با مدیریت سرمایه بسیار مشکل است .
            با تشکر.

نظر

• نوشته اصلی توسط javadbohlul نمایش پست ها
              با سلام

ضمن تشکر از مدیریت و زحمتهای ایشون
              متاسفانه اتفاق دیروز دوباره تکرار شد ؟
              سلام

لطفا جفت ارزهایی که با گپ مواجه شدند رو برای ما به info@mt4direct.com ایمیل کنید.

طبق بررسی که انجام شد یک احتمال وجود دارد که به دلیل نصب نرم ازفزار اضافی برای مسابقات طراحی شده است روی سرور دمو این مشکل رو ایجاد کرده باشه چون روی سرور ریل چنین اتفاقی نیفتاده .

نظر

• نوشته اصلی توسط fx.buy نمایش پست ها
                من در قوانین مسابقه این قانون که شما می گید رو ندیدم و اگر من نتونم به فرض با 0.225 پوزیشنی باز کنم مجبورم 0.3 را انتخاب کنم که 10 پیپ sl من را بالا می آورد که با توجه به مدیریت آن پوزیشن در نوسانات sl زده شده و باید از آن خارج شد
                اگر امکان دارد این مشکل را بررسی کنید چون در این صورت گرفتن پوزیشن با مدیریت سرمایه بسیار مشکل است .
                با تشکر.
                سلام دوست من

من منظورم این نیست که جز قانونه بلکه طبق سوال من از اردردسک به طور کلی امکانش در پلتفرم نیست .

نظر

• راهنمایی

ببخشید این متاتریدر مسابقه شکل کندلهایش نسبت به متاتریدرهای بروکرهای دیگه فرق می کنه مثلا روی یورو دلار علت چی هست

نظر

• با سلام

دوستان دقت داشته باشند قراردادهای فیوچرز پلتفرم ما مربوط به بورس شیکاگو است که 24 ساعته نیست و ساعت باز و بسته شدن خاص دارد.

ساعت کاری ابزارهای معاملاتی:

http://mt4direct.com/PCM-Trader/instrument.html

پی نوشت:برای جلوگیری از به ریختگی نظم تاپیک پستهایی که سوال در مورد موارد فنی پلتفرم دارید را لطفا ایمیل کنید به info@mt4direct.com

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط z_piravar نمایش پست ها
                      ببخشید این متاتریدر مسابقه شکل کندلهایش نسبت به متاتریدرهای بروکرهای دیگه فرق می کنه مثلا روی یورو دلار علت چی هست
                      در مورد بروکر های واقعی علت در تفاوت منابع عرضه کننده قیمت می باشد.منابعی که ما از ان ها قیمت رو فراهم میکنیم جز بزرگترین و معتبرترین فراهم کنندگان نقدینگی دنیا هستند و بنابراین در به روز بودن و معتبر بودن قیمت ها روی پلتفرم pcm trader هیچ شکی نیست.

دوباره تاکید میکنم که اگر در مورد بروکر نماها و حساب های دمو و ریل انها صحبت میکنید که در کل چنین قیاسی غلط است چون انها به دلیل تنظیم پوزیشن های خود با پوزیشن های مشتریان نیاز دارند که قیمت ها و کندل ها رو به گونه ای تنظیم کنند که با بازار داخلی خودشان جور در اید.

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                        در مورد بروکر های واقعی علت در تفاوت منابع عرضه کننده قیمت می باشد.منابعی که ما از ان ها قیمت رو فراهم میکنیم جز بزرگترین و معتبرترین فراهم کنندگان نقدینگی دنیا هستند و بنابراین در به روز بودن و معتبر بودن قیمت ها روی پلتفرم pcm trader هیچ شکی نیست.

دوباره تاکید میکنم که اگر در مورد بروکر نماها و حساب های دمو و ریل انها صحبت میکنید که در کل چنین قیاسی غلط است چون انها به دلیل تنظیم پوزیشن های خود با پوزیشن های مشتریان نیاز دارند که قیمت ها و کندل ها رو به گونه ای تنظیم کنند که با بازار داخلی خودشان جور در اید.
                        مرسی بابت راهنمایی یک سئوال داشتم این مسابقه که در سه ماه انجام می شود می خواستم بدانم که این حسابی که داریم 2000 دلار تا اخر ماه تیر که به هر اندازه که رسید در ماه مرداد دوباره حساب به 2000 دلار بر می گرده یا با هر سودی که کردیم می توانیم ماه دوم رو توی مسابقه شرکت کنیم دوباره با سودی که در ماه تیر و مرداد صورت گرفته است ماه شهریور هم توی مسابقه شرکت می کنیم چون من قسط دارم استراتزی خودم را توی این مسابقه استفاده کنم و اگر سه ماه بتوانم یک حساب به سود برسانم قصد این را دارم که یک حساب ریل باز کنم و الان هم می خوام خودم را با دیگر شرکت کنندگان محک بزنم که چقدر قادر هستم با این استراتژی سود کسب کنم در عرض سه ماه خواهش می کنم راهنمایی کنید

نظر

• سلام

با اینکه چند روزی نیست که مسابقه شروع شده ولی خدا رو شکر ما که اوضامون بد نیست . سعی میکنم بیام جز ده نفر اول

ببینیم خدا چی میخاد . هر طوری هست باید اول بشم تو این مسابقه .

نظر

• سلام به همه

واقعا مسابقه جذابی . این مدلی ندیده بودم جایی برگزار کنند چون اصلا بالانس حساب ملاک نیست .بلکه مدیریت سرمایه و رشد منطقی ملاک برنده شدن . این خیلی خوب و جا داره همینجا از مدیرعامل بروکر تشکر کنم بابت این مسابقه .
                            چون تو مسابقاتی که جاهای دیگه برگزار میکردن همه با لات بالا کار میکردن که زود حساب رشد بدن . کسی دنبال این نبود درست کار کنه ولی اینجا فرق میکنه .

هر کی فکر میکنه تریدر اینجا باید خودش نشون بده .

امیدوارم بتونم مقام بیارم

نظر

• کنترل پنل کاربر

با سلام خدمت شرکت کنندگان گرامی

به اطلاع می رسانیم بنا به درخواست شرکت کنندگان محترم در مسابقه و برای ایجاد جو رقابتی در مسابقه کنترل کاربری برای نمایش اطلاعات شرکت کننده توسط تیم برنامه نویسی آماده شد.

با وارد کردن شماره اکانت و پسورد خود می توانید کلیه اطلاعات حساب خود را ببینید و تخمینی از میزان فعالیت خود تا الان را به دست آورید و در جهت بهبود و بالا بردن امتیاز خود تلاش لازم را به عمل آورید.

لازم به ذکر است که با توجه به اینکه در ابتدای مسابقه هستیم اکثر افراد اکوئیتی نزدیک به هم دارند و میزان اختلافشان با هم بسیار کم است .

نظر

• سپاس

نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                                با سلام خدمت شرکت کنندگان گرامی

به اطلاع می رسانیم بنا به درخواست شرکت کنندگان محترم در مسابقه و برای ایجاد جو رقابتی در مسابقه کنترل کاربری برای نمایش اطلاعات شرکت کننده توسط تیم برنامه نویسی آماده شد.

با وارد کردن شماره اکانت و پسورد خود می توانید کلیه اطلاعات حساب خود را ببینید و تخمینی از میزان فعالیت خود تا الان را به دست آورید و در جهت بهبود و بالا بردن امتیاز خود تلاش لازم را به عمل آورید.

لازم به ذکر است که با توجه به اینکه در ابتدای مسابقه هستیم اکثر افراد اکوئیتی نزدیک به هم دارند و میزان اختلافشان با هم بسیار کم است .

سلام
                                واقعا با اضافه کردن این قابلیت سنگ تمام گذاشتید. من تا حالا توی مسابقات زیادی شرکت کردم. ولی هم روش این مسابقه و هم امکانات این مسابقه چیز دیگه ای ه. اینطوری من متوجه فاصله ام با نفرات اول هستم و این خیلی خوبه که آدم متوجه موقعیتش در مسابقه باشه.

باز هم از این همه توجه دست اندر کاران این مسابقه سپاسگذارم.

نظر

پردازش ...
                                X