اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط radfarl نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان گرامی
    مسابقه ی آموزشی برگزار شده که علاوه بر امکانات معمولی دیگر مسابقات، امکانات منحصر به فرد و بی نظیری که تا کنون در هیچ یک از مسابقات آموزشی دیده نشده را ارائه کرده است.
    در هیچیک از مسابقاتی که تا کنون برگزار شده، چارت لایو مشاهده برترین های مسابقه بر روی Equity حساب معامله گر ارائه نشده است. ارائه این چارت ملزم به یک برنامه نویسی قوی و همچنین آپدیت لحظه ای بر روی حساب ها خواهد بود.
    در بقیه مسابقات در صورت ارائه نتیجه موقت مسابقه، بصورت هفتگی بوده و این گزارش از روی بالانس حساب اعلام میشود که این بسیار متفاوت از اعلام نتایج لحظه ای بر روی Equity حساب کاربران می باشد.
    علاوه بر آن هر کاربر امکان مشاهده وضعیت خود را از طریق کنترل پنل کاربر دارد. که این نیز در نوع خود بی نظیر است.
    این امکانات با دلسوزی، برنامه ریزی و صرف هزینه و وقت آماده شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است و نشان دهنده ارزشی ست که بروکر برای کاربران قائل شده است.
    بنابراین اینکه بعضی افراد با مشاهده کوچکترین مشکل همه این مزیت ها را نادیده میگیرند، و با بی صبری پست هایی می زنند که نشانه کم لطفی ایشان است، واقعا شایسته و سزاوار نیست.
    بسیاری از مشکلاتی که کاربران با آن مواجه می شوند مربوط به سرعت اینترنت آنهاست و این مسئله هیچ ارتباطی به خدمات بروکر ندارد.
    و اختلالات جزئی که در بعضی چارت ها دیده شده به علت نصب نرم افزارهایی ست که بتواند به کاربران خدماتی نظیر گرفتن گزارش لحظه ای از نفرات برتر و حساب خود را ارائه کنند. و این اختلالات به هیچ عنوان برای کاربرانی که حساب حقیقی دارند دیده و گزارش نشده است.
    بنابراین از همه دوستان خواهش میکنم با توجه به دریافت خدمات قابل توجهی که برای اولین بار توسط یک بروکر به کاربران ارائه می شود نسبت به مسائل بی اهمیت و زودگذری که کاملا قابل چشم پوشی هستند حساسیت بیش از اندازه به خرج ندهند.
    خانم رادفر

با شما موافقم. به نظر من این ریل تایم بودن نتایج نشان دهنده سلامت مسابقه هست. از طرفی فراموش نکنیم که به عنوان اولین مسابقه کمی و کاستی ها ناچیز هست و چیزی که در زمان برگزاری مسابقه شاهد اون هستیم انعطاف و پاسخگویی مناسب برگزارکنندگان هست. انصافا ایرادها رو میشه ندیده گرفت در برابر آیتم های مثبت این مسابقه.

یه مورد هم اشاره کنم. من هم در پلاتفرم کمی قطع و وصل دارم و گاها مشکلاتی در شکل کندل ها به صورت گپ ایجاد میشه. اما راهکارش ساده هست. میشه تحلیل رو بر روی متاتریدر دیگری انجام داد و اینجا فقط ترید کرد. اگر این کار رو بکنید دیگه مشکلات جزیی پلاتفرم رو احساس نمی کنید.

ارادتمند- بهزاد

نظر

• با سلام و تشکر

من هم ضمن تشکر از برگزارکنندگان مسابقه خوشبختانه هیچ مشکلی با پلتفرم نداشتم و روی پلتفرم پی سی ام تریدر هم تحلیل انجام میدم و هم ترید .واقعا با این شرایط موجود وجود چنین بروکر ها و با چنین امکاناتی غنیمت است .ضمن اینکه هم از حساب ریلم در بروکر راضی هستم و هم از حسابم در مسابقه

از اونجایی که همیشه تشکر از مخلوق تشکر از خالق است بر خودم واجب دیدم که از همه دست اندر کاران این بروکر در بخش پشتیبانی فارسی و در بخش مدیریت قدردانی به عمل بیاورم.

نظر

• تشکر و قدردانی

من در چندین مسابقه دمو تا الان شرکت کردم و واقعا جا داره از بروکر پرسپولیس و دست اندرکاران این مسابقه به خاطر برگزاری مسابقه با این کیفیت و با این امکانات تشکر بشه. و البته مشکلی هم در مشاهده چارت ها تا الان نداشتم خدا رو شکر.
        در ضمن من یک حساب حقیقی هم با این بروکر دارم که در این مدت مسابقه مشکلی در حساب حقیقی هم نداشتم و به نظر من این نکته در مورد بروکر پرسپولیس قابل توجه و ستایش است که مرتب به امکاناتش برای مشتریان اضافه میکنه. پاسخگویی سریعی داره و واریز و برداشت از حساب هم به خوبی انجام می گیره.

واقعا خسته نباشید
        دست مریزاد

نظر

• سلام
          لطفا اگر ممکن است گزارشی از تعداد شرکت کنندگان، تعداد کال شدگان و... ارائه دهید.
          با تشکر
          ویرایش توسط A B B A S : https://www.traderha.com/member/5786-a-b-b-a-s در ساعت 06-28-2012, 11:50 AM
          شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند
          عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند
          دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند
          بخند خدا با توست

نظر

درود خدمت شما همه چیز عالی وخوبه منم ازتون ممنونم مخصوصا به خاطر برگزاری این مسابقه دوستان من تا چند روزه دیگه میام تو لیست 10 نفر اول
            ویرایش توسط zoroaster : https://www.traderha.com/member/5308-zoroaster در ساعت 06-28-2012, 01:34 PM

نظر

• [QUOTE=piraste;19982]احسنت به این روحیه. تلاش کن عزیزم. همین تلاشت هم ارزش داره. حالا مهم نیست اگر دوم به بعد هم شدی. چه اشکالی داره. بالاخره تلاش خودت را کردی....... [/QUOT

از نظر روحیه که در وضعیت خوبی هستم . چون خدا رو شکر فعلا وضعیت حسابم خوب و همه تلاشم میکنم برای اول شدن .

نظر

• عدم اجازه تعین حد سود وضرر

سلام چرا سیتم اجازه تعیعن حد سود وضرر را به من نمی دهد

نظر

• نوشته اصلی توسط gasm نمایش پست ها
                  سلام چرا سیتم اجازه تعیعن حد سود وضرر را به من نمی دهد
                  سلام

سیستم مشکلی نداره . اول باید پوزیشن بگیرید بعد حد ضرر و حد سود تعین کنید . پوزیشنی که گرفتید روش کلیک راست کنید سپس گزینه اصلاح یا حذف شفارشی بزنید . اونجا میتونید sl - tp تعیین کنید .
                  ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 06-28-2012, 03:19 PM
                  با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط Hossein1 نمایش پست ها
                    سلام
                    مشخص نشد چند نفر در مسابقه شرکت کردند؟
                    نوشته اصلی توسط ehsan55 نمایش پست ها
                    بله سوال منم هست لطفا

نوشته اصلی توسط A B B A S نمایش پست ها
                    سلام
                    لطفا اگر ممکن است گزارشی از تعداد شرکت کنندگان، تعداد کال شدگان و... ارائه دهید.
                    با تشکر
                    سلام
                    پاسخ دادن به این سوال اینقدر سخته؟
                    لطفا ملاحظه بفرمایید
                    با تشکر

نظر

• لطفا یه آمار از شرکت کنندگان و تعدادی که کال شدن اعلام کنید. من دیروز 77 ام بودم.الان 13 ام شدم.برید کنار که دارم میام

نظر

سلام
                        لطفا ملاحظه بفرمایید
                        با تشکر
                        نوشته اصلی توسط n-saber نمایش پست ها
                        لطفا یه آمار از شرکت کنندگان و تعدادی که کال شدن اعلام کنید. من دیروز 77 ام بودم.الان 13 ام شدم.برید کنار که دارم میام
                        دوست عزیز در ابتدای مسابقه، تصمیم برگزار کنندگان بر این بوده که در مورد تعداد شرکت کنندگان و کال شدگان در طول مسابقه، برای تمرکز افراد بر روی سیستم تریدشون گزارشی اعلام نشود.

نظر

سلام
                          لطفا ملاحظه بفرمایید
                          با تشکر
                          سلام

احتمالا همانطور که اشاره شد چون جز قوانین هست قابل ارایه توسط برگزارکنندگان نیست. اما به عنوان یک شرکت کننده و با بررسی اولیه می تونم این موارد رو خدمت شما عرض کنم:

1- تعداد شرکت کنندگان قطعا بالای 200 نفر هست
                          2- تصور می کنم 250 تا 300 نفر در این مسابقه شرکت کرده اند.
                          3- من حدس می زنم تا کنون نزدیک به 50 نفر کال مارجین شده اند.
                          4- افراد سرشناسی در مسابقه حضور دارند که طبیعی هست تا زمانی که به بالای جدول نرسند اعلام حضور نکنند.
                          5- با وجود تاکید بر مدیریت سرمایه، نسبت ریسک به ریوارد و دراوداون حساب کاملا مشخص هست که مهمترین عامل جهت تعیین رنکینگ بالانس و اکوییتی هست و اگر بتونید مارجینی در حدود 10 تا 20 درصد با نفر بعدی ذخیره کنید بالاتر از اون فرد در هر شرایطی قرار می گیرید.
                          6- مسلما اگر مسابقه ریل بود هم افزایش ها خیلی پایینتر بود و هم تعداد کال شدگان.

ارادتمند- بهزاد

نظر

• با سلام

آیا تغییر ip مشکل ساز نخواهد شد ؟؟

با تشکر

نظر

• میشه دوستان بگندچند روز از شروع مسابقات گذشته .اگر دیر نست منم شرکت کنم.مطمئنا هستم نفر اول نشنم نفر دومی حتما میشم

نظر

• آیا کسانی که کال مارجین میشن اجازه شرکت دوباره در مسابقات رو دارند یا خیر؟

نظر

پردازش ...
                                X