اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط paradise نمایش پست ها
    سلام

با توجه به بند چهارم لطفا توضیح دهید که می شود پسورد را عوض کرد یاخیر؟

ممنون
    با سلام خدمت شما

با توجه به اینکه این موضوع را از برنامه نویس سوال کردیم ایشان گفتند مشکلی ندارد و ایشون پسورد اینوستور ور خواسته بودند که عوض نشه

نظر

• هفته اول

نظر

• نوشته اصلی توسط Hossein1 نمایش پست ها
        پیشنهاد میکنم در قسمت کنترل پنل پسورد اکانت برداشته بشه تا امکان مشاهده و پیگیری اکانت دیگر شرکت کننده ها هم فراهم باشه. اینطوری میشه فهمید نفرات برتر دارای چه وضعیتی هستند.
        فکر میکنم به جذاب تر شدن مسابقه کمک کنه.
        ضمنن به نوبه خودم از تلاشهای مسئولین برای برگزاری مسابقه و خدماتی که انجام میدند قدردانی میکنم.
        سلام خدمت شما

من هم از شما به خاطر توجهتون تشکر می کنم

والا من فکر میکنم این که هر کس بتونه فقط رتبه خودش و 10 نفر برتر رو بدونه کافی باشه و نیازی به اینکه رتبه بقیه رو هم ببینیه نیست چون ممکنه بقیه تمایل به این کار نداشته باشند.ولی به هر حال می توان هر نکته ای که به پیشرفته شدن مسابقات انشاله برای دوره های بعدی کمک کنه رو مطرح کرد.

با تشکر

نظر

• با سلام :

اینکه رتبه دیگران را ببینیم فقط حس کنجکاوی را برطرف میکند .وممکن است برخی مایل به این کار نباشند .حتی ممکن است نخواهند تو لیست 10 نفر هم باشند .
          فکر میکنم مدیریت مجموعه بهتر میتواند تصمیم بگیرد.
          با تشکر
          زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

درود بر شما اولین هفته از مسابقه به پایان رسید خیلی خوب بود من که خیلی چیزها یاد گرفتم توی موقعیتهای قرار گرفتم که تا حالا تجربه نکرده بودم تابلوی نتایج هم خیلی عالیه ازتون ممنونم بریم که هفته دوم را شروع کنیم

نظر

• پایان هفته اول

خوب دوستان هفته اول هم تموم شد و جدول نتایج خیلی جالب حرکت کرد.پیش به سوی هفته دوم با نتایج بهتر...

نظر

• بی صبرانه منتظر باز شدن بازار و ترید هستم. امیدوارم هفته آینده هیجان مسابقه بیشتر بشه.

نظر

• دوستان اگه ميشه قبل از شروع هفته دوم :
                  1. نظرشون راجب هفته گذشته.
                  2. نظرشون راجب هفته آينده بدن.

اين نظر شامل دو قسمت است
                  قسمت اول در مورد خودشان و قسمت دوم راجب ديگر رقبا و عملکردشان
                  (در نتيجه اگر 4 نظر از شما ميخوام)
                  1. گذشته خودتان
                  2.گذشته ديگر رقبا

3. اينده خودتان
                  4. آينده ديگر رقبا
                  لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

• سلام دوستان
                    می خواستم بدونم که پلتفرم pcm در اولین روز کاری هفته چه ساعتی به وقت ایران فعالیت خودش رو شروع میکنه؟
                    مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
                      دوستان اگه ميشه قبل از شروع هفته دوم :
                      1. نظرشون راجب هفته گذشته.
                      2. نظرشون راجب هفته آينده بدن.

اين نظر شامل دو قسمت است
                      قسمت اول در مورد خودشان و قسمت دوم راجب ديگر رقبا و عملکردشان
                      (در نتيجه اگر 4 نظر از شما ميخوام)
                      1. گذشته خودتان
                      2.گذشته ديگر رقبا

3. اينده خودتان
                      4. آينده ديگر رقبا
                      سلام اقا نوید اون چیزی که برام خیلی جالب بود توی هفته گذشته عملکرد خودت بود
                      ویرایش توسط zoroaster : https://www.traderha.com/member/5308-zoroaster در ساعت 07-03-2012, 07:45 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
                        سلام اقا نوید اون چیزی که برام خیلی جالب بود توی هفته گذشته عملکرد خودت بود خیلی دوست داشتم بدونم با چه روشی معامله میکنی اگه اشتباه نکنم تو همون buy هستی که در عرض 2 روز 108 تا معامله کردی با تشکر
                        نه
                        من اصلا شرکت نکردم توي اين مسابقه
                        علت براي دوستان گفتم ، من قدرتي معامله ميکنم نه سرعتي
                        توضيح که چرا شرکت نکردم ، يادم نيست تو اين پست زدم يا تو پست اناليز عملکرد افراد.

با احترام
                        محمد نبي زماني
                        لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

• با سلام خدمت همه دوستان
                          کسی اطلاع داره که چه جوری میشه فهمید که چند نفر در مسابقه شرکت کردن؟
                          یا اینکه اگه اطلاع دارند که دقیقا چند نفر در مسابقه شرکت کردند ممنون میشم به من هم اطلاع دهند.
                          ویرایش توسط mostafa ghobadi : https://www.traderha.com/member/5453-mostafa-ghobadi در ساعت 07-03-2012, 02:15 PM

نظر

• دوستان خسته نباشید
                            ویرایش توسط zoroaster : https://www.traderha.com/member/5308-zoroaster در ساعت 07-03-2012, 07:44 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
                              دوستان خسته نباشید کسی میدونه که اقای bay چطوری معامله میکنه که توی 160 تا معامله حتی یکبارم اشتباه نکرده لطفا اگه کسی راجع به سیستمش چیزی میدونه بگه و نکته جالب دیگش اینه که 160 تا معامله رو توی 5 روز انجام داده با تشکر
                              سلام
                              عمرا" bay بگه .
                              مگر اینکه 40میلیون بدی؟شاید هم بیشتر خدا میدونه ؟؟؟؟
                              خدارو چه دیدی ، شاید هم حس هموطن دوستی گل کرد و رایگان بگه (مثل نیما جان خودمان)
                              ببینیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                              account demo

نظر

• چرا Max DD کاهش پیدا نمی کنه اگه کسی شد 30 دیگه نمی تونه اونه بیاره پایین نزدیک به 10 ؟
                                ویرایش توسط PCM : https://www.traderha.com/member/1-pcm در ساعت 07-03-2012, 04:58 PM دلیل: به کار بردن واژه نامناسب

نظر

پردازش ...
                                X