اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
    سلام

گفتم که هیچ تضمینی نیست و همه شانس برنده شدن دارند . حتی اونی که در حال حاضر جز نفرات آخر .

با سلام :

درست است .بنده هم عرض کردم دیگر ترید نکند تا پایان ماه . انوقت صبر میکرد نتایج دیگران را ببیند سپس تصمیم میگرفت .بنده این موضوع را بر اساس همان اصل کازینو که بالاخره احتمالات کار خود را انجام خواهند داد گفتم .پائین نگه داشتن درصد dd برخی اوقات تریدر را به خطا میبرد.

با تشکر
    زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• ارادتمند

سلام دوستان :

از اینکه دوستان دلشون برای من تنگ شده ممنونم دیگه کاری بود که از دستم بر میومد
      ولی هستم خدمتتون به امید خدا هفته دیگه
      منتها سعی می کنم این بار معاملاتم رو اکسپرت انجام بده

با سپاس از توجه شما

نظر

• ارادتمند

راستی دوستان یادم رفت بگم امروز خبر انرژی امریکا رو داریم امیدوارم حواستون بهش باشه .
        اگه اشتباه نکنم ماه پیش بود که مقدار واقعی بیشتر شد و دلار قوی تر

نظر

• سلام

ممنون میشم اگر داوران توضیح بدهند در پایان ماه اول چه میشه و آیا رنکینگ پایان ماه اول اهمیتی داره یا نه؟ حقیقتا اگر مهم باشه ترجیح می دهم هفته آینده رو فول مارجین کار کنم.

آیا نتیجه در انتهای دوره سه ماهه ملاک هست و اینکه میگیم در پایان هر ماه نفرات برتر شناسایی می شوند یعنی چی دقیقا؟ اگر مسابقه ادامه دار هست چه امتیازی داره؟

آیا در شروع ماه دوم قراره همه حسابها مجددا با عدد 2000 باشه؟؟

ارادتمند- بهزاد

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
            دوستان عزیز قابلیت منحصر بفرد نمایش چارت اکوئیتی توسط برنامه نویسان به برنامه اضافه شد.این کار، کار بسیار سختی بود و در طی این مدت زمان روش کار شد تا آماده بشه

با استفاده از این چارت می توان فهمید که نوسانات پوزیشن های باز کاربران به چه صورت بوده است.
            جایی را به غیر از بروکر پرسپولیس نمی شناسم که اینقدر برای یک مسابقه، امکانات در اختیار شرکت کنندگان قرار بده. امیدوارم با تشکر افراد قدرشناس از این بروکر خستگی پرسنل و کارکنان براشون شیرین باشه.

دست مریزاد
            در ضمن از اینکه دیدم زیر این پست مسئول فروم هیچکس تشکر نزده دلم گرفت....

نظر

• با سلام و خسته نباشید
              در قسمت کنترل رنک هیچ چیزی نشون نمیده چرا؟
              برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                سلام

ممنون میشم اگر داوران توضیح بدهند در پایان ماه اول چه میشه و آیا رنکینگ پایان ماه اول اهمیتی داره یا نه؟ حقیقتا اگر مهم باشه ترجیح می دهم هفته آینده رو فول مارجین کار کنم.

آیا نتیجه در انتهای دوره سه ماهه ملاک هست و اینکه میگیم در پایان هر ماه نفرات برتر شناسایی می شوند یعنی چی دقیقا؟ اگر مسابقه ادامه دار هست چه امتیازی داره؟

آیا در شروع ماه دوم قراره همه حسابها مجددا با عدد 2000 باشه؟؟

ارادتمند- بهزاد
                با سلام

مسابقه کاملا به صورت 3 ماهه متوالی هست و اینطور نیست که حساب ها دوباره از 2000 شارژ بشه و نتیجه پایان دوره ملاک هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                  با سلام و خسته نباشید
                  در قسمت کنترل رنک هیچ چیزی نشون نمیده چرا؟
                  برای بقیه کاربرها هم همینطوره؟ لطفا بقیه هم چک کنند به من بگند

مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                    برای بقیه کاربرها هم همینطوره؟ لطفا بقیه هم چک کنند به من بگند

مرسی
                    برای من درسته هم پنل کاربریم هم 10 نفر برتر احتمالاً مشکل از ویندوزت باشه
                    عقل ، نیرویی است كه دنیا را اداره می كند.
                    رالف والدو امرسون

نظر

• نوشته اصلی توسط sasha1360 نمایش پست ها
                      سلام دوستان :

از اینکه دوستان دلشون برای من تنگ شده ممنونم دیگه کاری بود که از دستم بر میومد
                      ولی هستم خدمتتون به امید خدا هفته دیگه
                      منتها سعی می کنم این بار معاملاتم رو اکسپرت انجام بده

با سپاس از توجه شما
                      سلام آقا فرید
                      خوب هستید
                      قربان جسارتا یک سوال داشتم .من تو مسابقه نیستم ولی نتایج رو دنبال می کردم .
                      لطف می کنید یک توضیحی بدید چطوری حسابتون از 35000 کم شده که الان جزو نفرات 10 گانه هم نیستید
                      آخه برای من خیلی عجیبه ؟؟؟؟؟

موفق باشید

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                        سلام آقا فرید
                        خوب هستید
                        قربان جسارتا یک سوال داشتم .من تو مسابقه نیستم ولی نتایج رو دنبال می کردم .
                        لطف می کنید یک توضیحی بدید چطوری حسابتون از 35000 کم شده که الان جزو نفرات 10 گانه هم نیستید
                        آخه برای من خیلی عجیبه ؟؟؟؟؟

موفق باشید
                        با سپاس از توجه شما دوست عزیز به مسابقه :

سپاسگذارم امیدوارم شما هم در هر جای این دنیای خاکی که هستید خوب و خوش و سلامت باشید.
                        واقعیت امر اینه که من هر حرفی که بزنم جوابگوی اشتباهی که شده نیست این که شرایط من اون روز به چه صورتی بود و از درد به خودم می پیچیدم و هزاران دلیل دیگه هیچکدام توجیه صحیحی نیست ولی بزرگترین اشتباهم بستن معاملاتم تو تماس قیمت با نقطه ساپورت ماهانه بود چیزی که باعث رشد حسابم شده بود خیلی خوشحالم چون محاسباتم درست بود ولی ایراد در حجم معاملاتم بود .
                        با توجه به نامه دوست عزیزم doke10 و همینطور اسرار وحید داداشم برای وارد نشدن به معاملات تا اخر ماه که بهترین راه برای اول بودن بود اولش تصمیم گرفتم که معامله نکنم ولی معاملاتم رو شروع کردم.
                        به هر حال به یک چیز افتخار می کنم و اون هم این هست که مثل یه مرد مبارزه کردم و برای اینکه اول باشم دست از مبارزه برنداشتم .
                        امیدوارم سرتون رو درد نیاورده باشم.
                        شب بر همگی عزیزان خوش.

نظر

سپاسگذارم امیدوارم شما هم در هر جای این دنیای خاکی که هستید خوب و خوش و سلامت باشید.
                          واقعیت امر اینه که من هر حرفی که بزنم جوابگوی اشتباهی که شده نیست این که شرایط من اون روز به چه صورتی بود و از درد به خودم می پیچیدم و هزاران دلیل دیگه هیچکدام توجیه صحیحی نیست ولی بزرگترین اشتباهم بستن معاملاتم تو تماس قیمت با نقطه ساپورت ماهانه بود چیزی که باعث رشد حسابم شده بود خیلی خوشحالم چون محاسباتم درست بود ولی ایراد در حجم معاملاتم بود .
                          با توجه به نامه دوست عزیزم doke10 و همینطور اسرار وحید داداشم برای وارد نشدن به معاملات تا اخر ماه که بهترین راه برای اول بودن بود اولش تصمیم گرفتم که معامله نکنم ولی معاملاتم رو شروع کردم.
                          به هر حال به یک چیز افتخار می کنم و اون هم این هست که مثل یه مرد مبارزه کردم و برای اینکه اول باشم دست از مبارزه برنداشتم .
                          شب بر همگی عزیزان خوش.
                          شب بر شما خوش
                          از لطف شما سپاسگزارم
                          می تونم الان تصور کنم چقدر ناراحت هستید ولی امیدوارم فراموش کنید به هرحال همه اینها می گذره

آقا فرید من خیلی لذت بردم حسابتون رو همچین رشدی داده بودید آخه توی championship سال گذشته هم همچین چیزی ندیده بودم و نهایت رشد حساب در طول مسابقه 12 برابر بود ولی مال شما در مدت کوتاهی 18 برابر شده بود
                          http://championship.mql5.com/2011/en

از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در ادامه باز هم نام شما را در صدر جدول ببینم
                          ارادتمند - احسان
                          ویرایش توسط burix : https://www.traderha.com/member/3105-burix در ساعت 07-14-2012, 01:09 AM

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

شب بر همگی عزیزان خوش.
                            امیدوارم موفق باشید
                            رالف والدو امرسون

نظر

• نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                              شب بر شما خوش
                              از لطف شما سپاسگزارم
                              می تونم الان تصور کنم چقدر ناراحت هستید ولی امیدوارم فراموش کنید به هرحال همه اینها می گذره

آقا فرید من خیلی لذت بردم حسابتون رو همچین رشدی داده بودید آخه توی championship سال گذشته هم همچین چیزی ندیده بودم و نهایت رشد حساب در طول مسابقه 12 برابر بود ولی مال شما در مدت کوتاهی 18 برابر شده بود
                              http://championship.mql5.com/2011/en

از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در ادامه باز هم نام شما را در صدر جدول ببینم
                              ارادتمند - احسان

احسان عزیز از لطف و محبتت بینهایت سپاسگذارم.

خدای خودم شاهده اگر ذره ای از این اتفاق ناراحت باشم اتفاقا اگر این کار رو نمی کردم حتی اگر همون حساب 2 برابر هم می شد ولی چون ازش لذتی نمی بردم ناراحت می شدم .
                              البته اگر اشتباه نکنم مسابقات Championship مربوط به اکسپرت نویس ها باشه ممنون می شم تاریخ مسابقات بعدی رو بگید
                              همین الان که دارم با شما صحبت می کنم در حال نوشتن یه اکسپرتم به امید خدا با کمک وحید اگر جوابگو باشه در اختیار شما عزیزان هم خواهم گذاشت.

من هم از صمیم قلبم براتون ارزوی موفقیت میکنم
                              پیروز و سرافراز باشید

نظر

احسان عزیز از لطف و محبتت بینهایت سپاسگذارم.

خدای خودم شاهده اگر ذره ای از این اتفاق ناراحت باشم اتفاقا اگر این کار رو نمی کردم حتی اگر همون حساب 2 برابر هم می شد ولی چون ازش لذتی نمی بردم ناراحت می شدم .
                                البته اگر اشتباه نکنم مسابقات Championship مربوط به اکسپرت نویس ها باشه ممنون می شم تاریخ مسابقات بعدی رو بگید
                                همین الان که دارم با شما صحبت می کنم در حال نوشتن یه اکسپرتم به امید خدا با کمک وحید اگر جوابگو باشه در اختیار شما عزیزان هم خواهم گذاشت.

من هم از صمیم قلبم براتون ارزوی موفقیت میکنم
                                پیروز و سرافراز باشید
                                من با این دوست عزیز موافقم ، اتفاقا آدم باید خوشحال باشه که تو یه همچنین جاهایی میتونه اشتباهاتش رو پیدا و برطرف کنه و کلا انسان موفق کسیکه که از اشتباهاتش درس بگیره . با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان
                                رالف والدو امرسون

نظر

پردازش ...
                                X