اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی eur usd

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
    سلام

سوالی که شما مطرح کردید مربوط به ترید و استراتژی تریدر است و تصویری که من قرار داده ام تحلیل انتظاری از رفتار آتی مارکت برای این جفت ارز است و این دو با هم متفاوتند .

یک توضیح کلی در خصوص میزان سود و حد ضرر :

من در استراتژی معاملاتی خودم حد ضرر ندارم و با شناختی که از مارکت دارم سعی میکنم از تمامی رفتار های مارکت از درجات مختلف استفاده کنم .

روش تحلیل من بر اساس حرکت آونگی بازار حدفاصل پیوتهای مختلف از درجات مختلف است.

بعنوان مثال برای پیوت مشخص شده حد سود مد نظر من 300 پیپ است حال فرضیات مختلف برای این تحلیل را در نظر میگیرم:

1. مارکت به محدوده مشخص شده واکنش نشان میدهد و تا پیوت هم درجه آن صعود میکند که حد سود آنجا خواهد بود .

2. مارکت به این محدوده واکنش نشان نمیدهد و به ریزش خود ادامه میدهد که در این حالت با توجه به اینکه پیوتهای سر راه این ریزش را از قبل مشخص کرده ام ، از این ریزش هم استفاده خواهم کرد و حد ضرر این پوزیشن هم مشخص خواهد بود و این پیوت در مسیر برگشت بازار سود مورد نظر مرا کاور خواهد کرد .

ضمن اینکه اگر مایل باشم از پیوتهای درجه پائینتر در حد فاصل درجات بالاتر هم سود گیری خواهم کرد .
    دوست عزیزم ممنون از اینکه محبت کردید و پاسخ دادید.هدف من از این سوال این بود که :وقتی شما لانگ زومی را نشان می دهید وسپس قیمت ،همان تحلیل شما را اجرا کرده و به آن منطقه ی اعلام شده از طرف شما می رسد و شما در چارت بعدی ،موفقیت این تحلیل را به نمایش می گذاریدبرای افراد مبتدی همچون من این امر تداعی می شود که در اعلام بعدی لانگ زوم یا شورت زوم از طرف شما،اقدام به معامله ی بای یا سل نماییم ،که می خواستم برایمان روشن شودکه اینکار را شما تایید می کنید یا خیر؟!با پاسخی که محبت کردید متوجه شدیم که صرفا به این دلیل نباید وارد بازار شویم. مجددا از محبت شما سپاسگزارم
    موفق تر باشیم

نظر

• نوشته اصلی توسط superstar نمایش پست ها
      دوست عزیزم ممنون از اینکه محبت کردید و پاسخ دادید.هدف من از این سوال این بود که :وقتی شما لانگ زومی را نشان می دهید وسپس قیمت ،همان تحلیل شما را اجرا کرده و به آن منطقه ی اعلام شده از طرف شما می رسد و شما در چارت بعدی ،موفقیت این تحلیل را به نمایش می گذاریدبرای افراد مبتدی همچون من این امر تداعی می شود که در اعلام بعدی لانگ زوم یا شورت زوم از طرف شما،اقدام به معامله ی بای یا سل نماییم ،که می خواستم برایمان روشن شودکه اینکار را شما تایید می کنید یا خیر؟!با پاسخی که محبت کردید متوجه شدیم که صرفا به این دلیل نباید وارد بازار شویم. مجددا از محبت شما سپاسگزارم
      موفق تر باشیم

از حسن ادب شما سپاسگذارم

از نظر من ترید و میزان کسب سود و ضرر یک امر کاملاً شخصیست که تحلیل موفق تنها یکی از عوامل تعیین کننده در میزان کسب سود و ضرر است و عوامل مهم دیگری نظیر مدیریت سرمایه مناسب ، هوش و ذکاوت تریدر ، میزان سرمایه ، میزان وقت وبسیاری عوامل دیگر نقش افرین هستند .

بنظر من یک تریدر در ابتدا باید درک صحیحی از بازار و رفتار قیمتها در بازه های زمانی ، داشته باشد تا بتواند در هر موقعیت حداکثر فراریت بازار را محاسبه نماید . پس گام اول داشتن تفسیری منطقی از رفتار بازار است و من در تحلیلهایی که ارائه میدهم سعی میکنم با نگاهی بسیار ساده بازار را تحلیل کنم و از پیچیدگی پرهیز نمایم .

در گام بعدی سعی میکنم در اوج سادگی از تحلیلهایم حداکثر سود آوری را داشته باشم و هیچ ابزار و تحلیل و تفسیری را دخالت نمیدهم و نهایتاً از میزان موفقیت و یا ضرر خودم برای بهبود استراتژی معاملاتیم بهره خواهم برد و صرفاً استراتژیم را بهینه میکنم و نه تحلیلم را .

شاد باشید و پیروز و سربلند
      ویرایش توسط ezzal : https://www.traderha.com/member/4430-ezzal در ساعت 12-01-2014, 01:44 AM
      در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

e/u h1:

[IMG][/IMG]

نتیجه :

[IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط davood_1584 نمایش پست ها

کارکشنی که در پست قبلی دیده شد به شکل ABCDE در آمده و با ریورسال دی تی میتوان زیر کندل مربوطه اردر فروش گذاشت و یا یا با شکست سویینگ در عدد 1.2443 اقدام به فروش کرد.

همانطور که پیش بینی میشد کف موج 3 هم شکسته شد.تارگتهای انتهای موج 3 در چارت مشخص شده .

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezaxx25 نمایش پست ها
            سلام

سفارش فروش یورو

بدون شرح ..

فایل های پیوست شده

نظر

• e/u m30 :

[IMG][/IMG]

نظر

e/u m30 :

[IMG][/IMG]

نتیجه :

[IMG][/IMG]

پ ن :

من حدود اً از سال 78 فعالیت در بازارهای مالی را با بازار بورس ایران شروع کردم و سپس به مطالعه بازار مبادلات ارزی و ... پرداختم . شاید اغراق نباشد در طول این سالها در شبانه روز بیش از 15 ساعت از وقتم صرف مطالعه و بررسی چارت از زوایای مختلف و مطالعه صدها روش و رفرنس و ....شد و تقریباً در تمامی سبکهای تکنیکال تسلط خوبی پیدا کردم و خصوصاً سبک تحلیلی الیوت به روش گلن نلی .

صادقانه اعتراف میکنم که هیچ وقت با این آرامش و تسلط بازار را نمیفهمیدم و این آرامش و موفقیت را مدیون تحلیلهای زیبا و نگرش منطقی مهندس کامبیز گیتی هستم که با ارائه تحلیلهای ارزشمند و بیان نکات ظریف ، فکر و ذهن مرا به سمت فهم و تحلیل صحیح بازار گرایش داد .

از صمیم قلب هر روز و شب صدها بار برای موفقیت و سلامتی پایدار این بزرگ مرد دعا میکنم و امیدوارم هر چه از خداوند درخواست میکند ، برایش ، بهترینهایش مقدر شود .

ایام به کامتان

نظر

• شاید.....

فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezaxx25 نمایش پست ها
                    بدون شرح ..

سلام

پوزیشن جاری خرید یورو
                    استاپ و تی پی قیمت بسته شدن بازار منفی یا مثبت
                    بازار اگه قصد داشته باشه هفته آینده رو صعودی طی کنه کلوز امشب رو باید بالای 1.2388 ببره و گرنه هفته آینده رو هم نزولی در پیش خواهیم داشت
                    موفق باشید.

فایل های پیوست شده

نظر

• جناب آقای ezzal بزرگوار با تشکر از تحلیلهای زیبایتان و زمانی که به این امر اختصاص میدهید.اگر امکانش وجود دارد لطف کنید بفرمایید سایت یا پی دی اف یا مسیر دیگری وجود دارد تا دیگران هم از دانش آقای گیتی استفاده کنند .با تشکرو آرزوی موفقیت.

نظر

• نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
                        جناب آقای ezzal بزرگوار با تشکر از تحلیلهای زیبایتان و زمانی که به این امر اختصاص میدهید.اگر امکانش وجود دارد لطف کنید بفرمایید سایت یا پی دی اف یا مسیر دیگری وجود دارد تا دیگران هم از دانش آقای گیتی استفاده کنند .با تشکرو آرزوی موفقیت.

دوست خوبم سلام

متاسفانه تنها رفرنس معتبر برای این روش تحلیلی ، نمونه هایی است که خود جناب گیتی در همین سایت به یادگار گذاشته اند که دوستان به راحتی از کنار آن عبور میکنند .

این روش ،ابتکار بی بدیل خود ایشان است و بهترین راه فراگیری ،مطالعه پستهای ایشان است

موفق باشید

نظر

• با تشکر از پاسخ سریعتان بی زحمت نام کاربری و آدرس نوشتارهای ایشان را بفرمایید. ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
                            با تشکر از پاسخ سریعتان بی زحمت نام کاربری و آدرس نوشتارهای ایشان را بفرمایید. ممنون.
                            خدمت شما :

آی دی پولدوست http://forum.broker-fa.org/f117/

نظر

خدمت شما :

آی دی پولدوست http://forum.broker-fa.org/f117/
                              جناب ezzal به شخصه خیلی از نگاه شما و مهندس گیتی به بازار لذت میبرم دوست خوبم نسبت به گذشته کمرنگتر شدید گویا در تاپیک خصوصیتون پررنگ تر هستید که متاسفانه دسترسی برای همه ازاد نیست در هر صورت نگاه قشنگتون به بازار رو دنبال میکنم امیدوارم همچنان پررنگتر از گذشته موفق و پیروز باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط YEZ نمایش پست ها
                                جناب ezzal به شخصه خیلی از نگاه شما و مهندس گیتی به بازار لذت میبرم دوست خوبم نسبت به گذشته کمرنگتر شدید گویا در تاپیک خصوصیتون پررنگ تر هستید که متاسفانه دسترسی برای همه ازاد نیست در هر صورت نگاه قشنگتون به بازار رو دنبال میکنم امیدوارم همچنان پررنگتر از گذشته موفق و پیروز باشید

سلام

هدف انتقال تجربیات بود که بنظرم انجام شد و سعی کردم در این مدت نمونه های لایو متعددی ارائه کنم تا مطلب برای خودم و دوستان خوبم مفهومی تر شود.

بهر تقدیر معتقدم ایجاد تفکر بهتر از القاء نظر است

از لطف شما سپاسگذارم و پیگیر مطالب خوبتان که نشانی از دانش ارزشمند شماست هستم .

هر کدام از دوستان که مایل هستند اعلام کنند تا دسترسی ایشان توسط ناظر محترم سایت بدون محدودیت به تاپیک اختصاصی باز شود

پاینده باشید

نظر

پردازش ...
                                X