اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

oil

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• oil

سلام
    یکی از دوستان تحلیل نفت را خواستند که بنظرم به شکل زیر خواهد بود,, موج داون تزند دز نزدیکی اتمام هست مسلما بعد از شروع آپ ترند دقیقتر میشه امواج بعدی را تحلیل نمود یعنی سه چهار روز دیگه

علت اینکه به ایمیل ایشان ارسال نکردم تصویر دوم هست که نشون میده کامپیوتر بنده از بلگراد هک میشده همانگونه که در عکس مشخصه بی وجدان نزدیک رودخونه هم زندگی میکنه ،، یه ماهی میگیره یه هک میکنه،،

البته سطح ایمنی را افزایش دادم ولی اگه کسی بتونه راهنمائی کنه ممنون میشم

حقیقتا از روزی که در چند مسابقه بین المللی شرکت کردم و به اشتباه اسم و ایمیل واقعی را گذاشتم دیگه روز خوش ندیدم ،، 3 تا ایمیل داشتم ، از اسکایپ و فیس بوک و نویتر استفاده روزمره داشتم ،، و با آرامش نسبی از امکاتات فوق استفاده میکردم ولی اخیرآ چنان زندگی کامپیوتری را به من سخت کرده اند که حد داره حساب نداره

این هم یک نمونه از اخطارها که در یکماه گذشته بیش از 5 نمونه که ادرسهای مختلف ( شامل روسیه ترکیه و چین ) را نشان میداد دریافت نمودم ،، محض درد دل عرض کردم

شادکام باشید مهدی

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-03-2013, 07:15 PM
    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستان تحلیل نفت را خواستند که بنظرم به شکل زیر خواهد بود,, موج داون تزند دز نزدیکی اتمام هست مسلما بعد از شروع آپ ترند دقیقتر میشه امواج بعدی را تحلیل نمود یعنی سه چهار روز دیگه

علت اینکه به ایمیل ایشان ارسال نکردم تصویر دوم هست که نشون میده کامپیوتر بنده از بلگراد هک میشده همانگونه که در عکس مشخصه بی وجدان نزدیک رودخونه هم زندگی میکنه ،، یه ماهی میگیره یه هک میکنه،،

البته سطح ایمنی را افزایش دادم ولی اگه کسی بتونه راهنمائی کنه ممنون میشم

حقیقتا از روزی که در چند مسابقه بین المللی شرکت کردم و به اشتباه اسم و ایمیل واقعی را گذاشتم دیگه روز خوش ندیدم ،، 3 تا ایمیل داشتم ، از اسکایپ و فیس بوک و نویتر استفاده روزمره داشتم ،، و با آرامش نسبی از امکاتات فوق استفاده میکردم ولی اخیرآ چنان زندگی کامپیوتری را به من سخت کرده اند که حد داره حساب نداره

این هم یک نمونه از اخطارها که در یکماه گذشته بیش از 5 نمونه که ادرسهای مختلف ( شامل روسیه ترکیه و چین ) را نشان میداد دریافت نمودم ،، محض درد دل عرض کردم

شادکام باشید مهدی

درود

این تحلیل هم failed شد
    " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

نوشته اصلی توسط senator نمایش پست ها
      درود

این تحلیل هم failed شد

سلام و عرض ادب به همه اساتید محترم و دوستان

قصد گذاشتن پست نداشتم ولی پست دوستمون جناب سناتور انهم با ان ترکیب جمله که مرقوم فرمودند " هم " با تداعی این موضوع که کلیه تحلیلهای بنده FAIL نه ( FAILED شد البته میدونم فیلد گذشته فیل هست ولی دیگه پشت سرش نوشتن کلمه شده زائد میباشد ) میشوند اینهم روی بقیه تحلیلها
      دوستان نازنین اگر پست های بنده را از اول دیده باشید مطمنا به موارد زیر پی برده اید

1 = کمتر پستی هست که از ابتدا خاک ادب اساتید را بر سر نگذاشته باشم و بدون کسب اجازه از انها دست به قلم برده باشم

2 = کمتر تحلیلی میبینید که در ابتدا خودم به امکان غلط بودنشان اقرار نکرده باشم

3 = تا جائیکه تونستم اقرار به بیسوادی و یا کم بودن دانشم کرده ام چون همین عید که بیاد دو سال و نیمه که با این علم آشنا شدم

4 = و نهایتآ بارها از دوستان با محبت عاجزانه تقاضا کرده ام که پست های تعریف و تمجید نگذارند چون مطمنم باعث ایجاد دشمنی میکنه یا حداقلش اینه که افکار منفی برخی افراد را به سمت من هدایت میکنه بنده با 40 سال سابقه کار پزشکی و مطالعات متفرقه به این مورد یقین و باور دارم

حال میرسیم به تحلیل نفت که شما قبل از شروع بازار با این قید که عجله دارید از من سوال کردید بنده در تماس اسکایپ محدوده آپ ترند را بهتون گفتم و نیز تاکید کردم نفت و طلا دو موردی هستند که تحلیشان کار ساده ای نیست و حرکاتشان بیشتر متاثر از اوضاع سیاسی هست ،، الان هم مجددا نظر شما و دوستان را به تصویر جلب میکنم که شروع اپ ترند قیمت 90.94 دلار هست که هنوز قیمت به ان حد نرسیده و احتمالا امروز به اون ناحیه نفوذ خواهد کرد ،، در تصویر زیر موقعیت هر دو مورد تحلیل اخیر را میگذارم

و اما نتیجه کلی اینکه عدم حضور خیلی از بزرگان و اساتید در اینگونه فوروم ها که میتونه مرکز اشائه این علم باشه ( چون بنده هر چه در این دو سال اموخته ام از همین فوروم ها بوده و نیز کلاس پارسال ویدیوئی استاد ....ی عزیز که خیلی بهش مدیونم )،، نا همگون بودن فکری و وجود و حضور برخی دوستان هست که با حرفهاشون باعث دلسردی میشوند چه انکه تعریف میکنه و چه انکه تحقیر میکنه از نظر من هر دو مورد باعث دلسردی میشه،،ولی باید در خاتمه به این مورد هم اعتراف کنم که فضای این فوروم از این جهت از بقیه سالمتر و همگون تر هست فقط ایکاش دوستان در مورد گذاشتن تشکر و لایک در زیر پستها کمی با تعمق بیشتر عمل کنند ،، من در این مورد خیلی حرف برای گفتن دارم و معترضم،

مجددا به عرض همه دوستان میرسانم که بنده هیچ هیچ ادعای علم در این زمینه ندارم و اگر میبینید تحلیل میگذارم بیشتر برای افزایش سطح سواد خودم هست ،،

ارادتمند همه دوستان خوب مهدی

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-05-2013, 02:02 PM

نظر

سلام و عرض ادب به همه اساتید محترم و دوستان

قصد گذاشتن پست نداشتم ولی پست دوستمون جناب سناتور انهم با ان ترکیب جمله که مرقوم فرمودند " هم " با تداعی این موضوع که کلیه تحلیلهای بنده FAIL نه ( FAILED شد ) میشوند اینهم روش

دوستان نازنین اگر پست های بنده را از اول دیده باشید مطمنا به موارد زیر پی برده اید

1 = کمتر پستی هست که از ابتدا خاک ادب اساتید را بر سر نگذاشته باشم و بدون کسب اجازه از انها دست به قلم برده باشم

2 = کمتر تحلیلی میبینید که در ابتدا خودم به امکان غلط بودنشان اقرار نکرده باشم

3 = تا جائیکه تونستم اقرار به بیسوادی و یا کم بودن دانشم کرده ام چون همین عید که بیاد دو سال و نیمه که با این علم آشنا شدم

4 = و نهایتآ بارها از دوستان با محبت عاجزانه تقاضا کرده ام که پست های تعریف و تمجید نگذارند چون مطمنم باعث ایجاد دشمنی میکنه یا حداقلش اینه که افکار منفی برخی افراد را به سمت من هدایت میکنه بنده با 40 سال سابقه کار پزشکی و مطالعات متفرقه به این مورد یقین و باور دارم

حال میرسیم به تحلیل نفت که شما قبل از شروع بازار با این قید که عجله دارید از من سوال کردید بنده در تماس اسکایپ محدوده آپ ترند را بهتون گفتم و نیز تاکید کردم نفت و طلا دو موردی هستند که تحلیشان کار ساده ای نیست و حرکاتشان بیشتر متاثر از اوضاع سیاسی هست ،، الان هم مجددا نظر شما و دوستان را به تصویر جلب میکنم که شروع اپ ترند قیمت 90.94 دلار هست که هنوز قیمت به ان حد نرسیده و احتمالا امروز به اون ناحیه نفوذ خواهد کرد ،، در تصویر زیر موقعیت هر دو مورد تحلیل اخیر را میگذارم

و اما نتیجه کلی اینکه عدم حضور خیلی از بزرگان و اساتید در اینگونه فوروم ها که میتونه مرکز اشائه این علم باشه ( چون بنده هر چه در این دو سال اموخته ام از همین فوروم ها بوده و نیز کلاس پارسال ویدیوئی استاد ....ی عزیز که خیلی بهش مدیونم )،، نا همگون بودن فکری و وجود و حضور برخی دوستان هست که با حرفهاشون باعث دلسردی میشوند چه انکه تعریف میکنه و چه انکه تحقیر میکنه از نظر من هر دو مورد باعث دلسردی میشه،،ولی باید در خاتمه به این مورد هم اعتراف کنم که فضای این فوروم از این جهت از بقیه سالمتر و همگون تر هست
        فقط ایکاش دوستان در مورد گذاشتن تشکر و لایک در زیر پستها کمی با تعمق بیشتر عمل کنند ،، من در این مورد خیلی حرف برای گفتن دارم و معترضم،

مجددا به عرض همه دوستان میرسانم که بنده هیچ هیچ ادعای علم در این زمینه ندارم و اگر میبینید تحلیل میگذارم بیشتر برای افزایش سطح سواد خودم هست ،،

ارادتمند همه دوستان خوب مهدی

با سلام خدمت جناب دکتر

بنده قصد جسارت نداشتم اما با توجه به ان شکلی که تحلیل فرمودید گفتم failed (گذشته fail)شد و این تصویر رو شما جدید گذاشتید !!!!
        " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

با سلام خدمت جناب دکتر

بنده قصد جسارت نداشتم اما با توجه به ان شکلی که تحلیل فرمودید گفتم failed (گذشته fail)شد و این تصویر رو شما جدید گذاشتید !!!!

با عرض سلام خدمت شما

متاسفانه همان کلمه " هم " به من هم همان استنباط مهدی گرامی را داد

همانگونه که ایشان بارها متذکر شده اند هدف صرف تمرین و آموزش است

بنده شخصا ازنحلیل های ایشان کمک زیادی میگیرم

پیروز باشید

نظر

نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها

با عرض سلام خدمت شما

متاسفانه همان کلمه " هم " به من هم همان استنباط مهدی گرامی را داد

همانگونه که ایشان بارها متذکر شده اند هدف صرف تمرین و آموزش است

بنده شخصا ازنحلیل های ایشان کمک زیادی میگیرم

پیروز باشید
            اقا فرزان عزیز ممنون از محبت همیشگی شما،، من هم همواره از نوع نگرش شما در تحلیل هاتون مستفیذ شده ام

جناب سناتور عزیز در مورد تصویر جدید و تفاوت ان با تصویر قبلی نظر شما و دوستان دیگر را به موارد زیر جلب میکنم

1 = تصویر اولیه فشرده بوده و تصویر جدید بصورت معمولی میباشد ضمن اینکه چون از تحلیل تمپلت نساخته بودم لذا تصویر جدید را همین الان ساختم و ممکنه سطوح با هم تفاوت داشته باشه ولی:
            2 = ولی عددی که در تصویر اولیه شروع آپ ترند را نشون میده که مشخص و غیر قابل تغیر هست همانگونه که میبینید قیمت نفت در هفته قبل روی عدد 90.85 توقف کرده و سطح شروع مستطیل سبز حدود 10 پیپ بالاتر یعنی 90.94 میباشد که در تصویر مشخصه و تاکنون قیمت به اون ناحیه نفوذ نکرده
            3 = همواره باید در یادمون بمونه که فقط املای نانوشته هست که غلط نداره و ننوشتن املا بسیار راحتتره

ضمنا از برخورد متناقص برخی بزرگواران متعجبم و ضمن آرزوی پیشرفت و بزرگی برای این فوروم و اساتیدو دوستان محترم آن ، تا مدتی ( حداقل تا تکمیل استراتژی تحلیل ) از محضر همگی خداحافظی میکنم

دوستتان دارم

کوچک شما مهدی

نظر

درود

این تحلیل هم failed شد

سلام به همه دوستان عزیز فوروم

بنظرتان نمره و امتیاز این تحلیل که بنظر برخی دوستان و تائید اساتید محترم که با گذاشتن تشکر مردود شناخته بودند چند باشه خوبه ؟؟؟ من خودم علیرغم اینکه همواره تواضع را مد نظر داشته و از خودستائی نفرت دارم ،،در قیاس با تحلیل های قبلی که اشتباه هم توشون کم نبوده،، با افتخار بهش صد میدم ،، و چون مربوط به نفت هست با اجازتون 1000 میدم ( کی به کیه ؟؟ ) حالا که دست خودمونه بذار زیاد بدیم
              اول به مشخصات تحلیل میپردازم و چون تمپلت از ان نساخته بودم لذا با ذره بین انتهای باکس های سبز و قرمز را از عکس اولیه به چارت منتقل کرده و مجددا باکس های جدید رسم کرده و براتون در این پست ضمیمه میکنم
              1 - عدم تطابق پهنای باکس ها مربوط به زمان مورد نیاز برای تکمیل موج ها میباشد که قبلا هم عرض کردم فعلا فقط تححلیل قیمتی تقدیم میکنم و هنوز در حال تحقیق و آموزش در مورد تحلیل زمانی هستم در نتیجه های و لو باکس ها و تطابق آنها با قیمت مهم است

2 - مورد بسیار مهم بخشی از نوشته من در پست اولیه هست به این بیان (
              موج داون تزند دز نزدیکی اتمام هست مسلما بعد از شروع آپ ترند دقیقتر میشه امواج بعدی را تحلیل نمود یعنی سه چهار روز دیگه ) مطمنم اگر دوست عزیمون و استاد بزرگوار همین یک جمله را مطالعه فرموده بودند آنرا مردود نمیشناختند ضمنا طبق تجربه کوتاهی که بنده دارم ،، در برخی موارد قیمت در انتهای هفته نمیتونه به مقصد برسه فلذا دوشنبه ها سعی میکنه موجش را تکمیل کنه ،، و نهایتا اینکه تحلیل نفت به جهت متاثر بودن از مسائل سیاسی بسیار سخت میباشد ،،و اگر به زمان تحلیل توجه فرمائید که در تصویر کنونی با خط افقی نمایش داده شده ملاحظه خواهید فرمود که اظهار کردم داون ترند در نزدیکی اتمام هست و مهمتر سه روز بعد را برای شروع موج جدید پیش بینی نمودم که متاسفانه دوستان به این موضوع دقت نکرده بودند ،،

3 - مورد مهمی را قبلا قصد داشتم در مورد تحلیل های چند موجی به عرض برسانم این هست که حساسیت و دقت عمل این توع تحلیل مثل هدف گیری در تیر اندازی میباشد یعنی اگر تیرانداز در نقطه هدف یکصدم میلیمتر انحراف هدف گیری داشته باشه ،، در فاصله 200 متری تیر از فاصله 50 متری هدف خواهد گذشت ،، این بدین معنی است که اگر در تحلیل چند موجی ،، موج اول را چند پیپ ناقابل کم یا زیاد تشخیص دهیم ( که در تحلیل های تک موجی اصلا به چشم نمیاد ) ،، موج 4 یا پنج 100 تا 200 پیپ با انچه هست تفاوت خواهد داشت،، بنابرین بنده از ارائه این نوع تحلیل ها هدف خاصی را دنبال میکردم و حال که دیگر تا اطلاع ثانوی قصد ادامه انرا ندارم خدمتتان عرض میکنم،،<O

1 = دوستان نازنین بنده 65 سالمه و شاید همسن پدر بزرگ بعضی از شما جوانسالان عزیز ،، و زمان و علت شروع یاد گیری فارکس هم بیماری سخت قلبی در دو سال و نیم قبل بود که اجبارا خانه نشینم کرد،، و مطمنا اگر انگیزه ای که این علم ایجاد میکنه نبود ،، تا حال دار فانی را وداع گفته بودم ،، که البته هیچ اهمیتی نیز نداشت چون هیچ چیزی در دنیا از بین نمیره بلکه تبدیل به ماهیت دیگه میشه،<O

2 = اگر پدر بزرگ دارید ازشون محترمانه سوال کنید در طول یک هفته گذشته چه کار مثبتی انجام داده اند ،، البته بنده قصد جسارت ندارم فقط میخوام بگم در جامعه ما افراد با گذر از سن 50 سالگی از همه جهات به سلک بازنشسته ها میپیوندند پس بجنبید جون زمان بی رحمترین عامل در دنیا هست تا چشم بهم بزنی عمرت و جوانی گذشته ،، و من با گذاشتن این تحلیل ها قصد داشتم به شما دوستان انگیزه بدم که تا جوان هستید و تا انرژی دارید سعی کنید ،،مطمنا به خیلی بهتر ها خواهید رسید ،،البته به یک شرط خیلی بزرگ و مهم،، و آن اینکه خودمان را باور کنیم ،،بنده دیروز به یکی از دوستان میگفتم که اگر کسی سیگنالی به من بدهد که 1000 پیپ مستقیم در یک هفته به سود میرسه،، حتی کوچکترین نگاه بهش نمیاندازم چون سعی میکنم به خودم بیشتر از اقای الیوت و بقیه اعتبار بدهم تا شاید روزی بتونم اندازه شاگرد اخر اون بزرگ مردان چیزی یاد بگیرم<O

3 = مورد مهمتر و اینکه من صلاح نمیدونم لقمه اماده را به کسی بعنوان استراتژی تحلیل یا ترید داد چون معتقدم اگر به راحتی گیرش بیاد قدرشو نخواهد دونست و قطعا انگیزه برای تحقیق و یادگیری را از دست خواهد داد و این بزرگترین ظلم میباشد و اما من با گذاشتن این تحلیل های چند موجی فقط قصد داشتم نشون بدم خیلی راحت و با صرف کمتر از شش ماه میشه همه رفتار قیمت را تشخیص داد بشرطی که در یک مدار نا کجا آبادی دور خودمون نچرخیم<O

4 = من به اشتباه خودم در مورد پاسخ به پست جناب سناتور اعتراف میکنم و از ایشان و سایر دوستان اکر از بنده و یا حرفی از من رنجیده اند بخشش میطلبم و سال نو را به همه دوستان تبریک میگم و زندگی نو و پر از شادی و سلامت برایتان آرزومندم

تا خیلی ها از پرچونگیم جوش نیاوردند بهتره تا اطلاع و دیدار بعدی فلنگو ببندم<O

ارادتمند مهدی

این جمله خیلی حال میده =====< موج داون تزند دز نزدیکی اتمام هست مسلما بعد از شروع آپ ترند دقیقتر میشه امواج بعدی را تحلیل نمود یعنی سه چهار روز دیگه <O</O

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-16-2013, 03:47 PM

نظر

سلام به همه دوستان عزیز فوروم

بنظرتان نمره و امتیاز این تحلیل که بنظر برخی دوستان و تائید اساتید محترم که با گذاشتن تشکر مردود شناخته بودند چند باشه خوبه ؟؟؟ من خودم علیرغم اینکه همواره تواضع را مد نظر داشته و از خودستائی نفرت دارم ،،در قیاس با تحلیل های قبلی که اشتباه هم توشون کم نبوده،، با افتخار بهش صد میدم ،، و چون مربوط به نفت هست با اجازتون 1000 میدم ( کی به کیه ؟؟ ) حالا که دست خودمونه بذار زیاد بدیم
                اول به مشخصات تحلیل میپردازم و چون تمپلت از ان نساخته بودم لذا با ذره بین انتهای باکس های سبز و قرمز را از عکس اولیه به چارت منتقل کرده و مجددا باکس های جدید رسم کرده و براتون در این پست ضمیمه میکنم
                1 - عدم تطابق پهنای باکس ها مربوط به زمان مورد نیاز برای تکمیل موج ها میباشد که قبلا هم عرض کردم فعلا فقط تححلیل قیمتی تقدیم میکنم و هنوز در حال تحقیق و آموزش در مورد تحلیل زمانی هستم در نتیجه های و لو باکس ها و تطابق آنها با قیمت مهم است

2 - مورد بسیار مهم بخشی از نوشته من در پست اولیه هست به این بیان (
                موج داون تزند دز نزدیکی اتمام هست مسلما بعد از شروع آپ ترند دقیقتر میشه امواج بعدی را تحلیل نمود یعنی سه چهار روز دیگه ) مطمنم اگر دوست عزیمون و استاد بزرگوار همین یک جمله را مطالعه فرموده بودند آنرا مردود نمیشناختند ضمنا طبق تجربه کوتاهی که بنده دارم ،، در برخی موارد قیمت در انتهای هفته نمیتونه به مقصد برسه فلذا دوشنبه ها سعی میکنه موجش را تکمیل کنه ،، و نهایتا اینکه تحلیل نفت به جهت متاثر بودن از مسائل سیاسی بسیار سخت میباشد ،،و اگر به زمان تحلیل توجه فرمائید که در تصویر کنونی با خط افقی نمایش داده شده ملاحظه خواهید فرمود که اظهار کردم داون ترند در نزدیکی اتمام هست و مهمتر سه روز بعد را برای شروع موج جدید پیش بینی نمودم که متاسفانه دوستان به این موضوع دقت نکرده بودند ،،

3 - مورد مهمی را قبلا قصد داشتم در مورد تحلیل های چند موجی به عرض برسانم این هست که حساسیت و دقت عمل این توع تحلیل مثل هدف گیری در تیر اندازی میباشد یعنی اگر تیرانداز در نقطه هدف یکصدم میلیمتر انحراف هدف گیری داشته باشه ،، در فاصله 200 متری تیر از فاصله 50 متری هدف خواهد گذشت ،، این بدین معنی است که اگر در تحلیل چند موجی ،، موج اول را چند پیپ ناقابل کم یا زیاد تشخیص دهیم ( که در تحلیل های تک موجی اصلا به چشم نمیاد ) ،، موج 4 یا پنج 100 تا 200 پیپ با انچه هست تفاوت خواهد داشت،، بنابرین بنده از ارائه این نوع تحلیل ها هدف خاصی را دنبال میکردم و حال که دیگر تا اطلاع ثانوی قصد ادامه انرا ندارم خدمتتان عرض میکنم،،<o</o

1 = دوستان نازنین بنده 65 سالمه و شاید همسن پدر بزرگ بعضی از شما جوانسالان عزیز ،، و زمان و علت شروع یاد گیری فارکس هم بیماری سخت قلبی در دو سال و نیم قبل بود که اجبارا خانه نشینم کرد،، و مطمنا اگر انگیزه ای که این علم ایجاد میکنه نبود ،، تا حال دار فانی را وداع گفته بودم ،، که البته هیچ اهمیتی نیز نداشت چون هیچ چیزی در دنیا از بین نمیره بلکه تبدیل به ماهیت دیگه میشه،<o</o

2 = اگر پدر بزرگ دارید ازشون محترمانه سوال کنید در طول یک هفته گذشته چه کار مثبتی انجام داده اند ،، البته بنده قصد جسارت ندارم فقط میخوام بگم در جامعه ما افراد با گذر از سن 50 سالگی از همه جهات به سلک بازنشسته ها میپیوندند پس بجنبید جون زمان بی رحمترین عامل در دنیا هست تا چشم بهم بزنی عمرت و جوانی گذشته ،، و من با گذاشتن این تحلیل ها قصد داشتم به شما دوستان انگیزه بدم که تا جوان هستید و تا انرژی دارید سعی کنید ،،مطمنا به خیلی بهتر ها خواهید رسید ،،البته به یک شرط خیلی بزرگ و مهم،، و آن اینکه خودمان را باور کنیم ،،بنده دیروز به یکی از دوستان میگفتم که اگر کسی سیگنالی به من بدهد که 1000 پیپ مستقیم در یک هفته به سود میرسه،، حتی کوچکترین نگاه بهش نمیاندازم چون سعی میکنم به خودم بیشتر از اقای الیوت و بقیه اعتبار بدهم تا شاید روزی بتونم اندازه شاگرد اخر اون بزرگ مردان چیزی یاد بگیرم<o

</o
                3 = مورد مهمتر و اینکه من صلاح نمیدونم لقمه اماده را به کسی بعنوان استراتژی تحلیل یا ترید داد چون معتقدم اگر به راحتی گیرش بیاد قدرشو نخواهد دونست و قطعا انگیزه برای تحقیق و یادگیری را از دست خواهد داد و این بزرگترین ظلم میباشد و اما من با گذاشتن این تحلیل های چند موجی فقط قصد داشتم نشون بدم خیلی راحت و با صرف کمتر از شش ماه میشه همه رفتار قیمت را تشخیص داد بشرطی که در یک مدار نا کجا آبادی دور خودمون نچرخیم<o

</o
                4 = من به اشتباه خودم در مورد پاسخ به پست جناب سناتور اعتراف میکنم و از ایشان و سایر دوستان اکر از بنده و یا حرفی از من رنجیده اند بخشش میطلبم و سال نو را به همه دوستان تبریک میگم و زندگی نو و پر از شادی و سلامت برایتان آرزومندم

تا خیلی ها از پرچونگیم جوش نیاوردند بهتره تا اطلاع و دیدار بعدی فلنگو ببندم<o

</o
                ارادتمند مهدی

این جمله خیلی حال میده =====< موج داون تزند دز نزدیکی اتمام هست مسلما بعد از شروع آپ ترند دقیقتر میشه امواج بعدی را تحلیل نمود یعنی سه چهار روز دیگه <o</o

با عرض بهترین سلامها خدمت دوست بزرگوارم مهدی عزیز

دلم برای شما و تحلیل هایتان تنگ شده بود که پست آخرتان را دیدم و کلی شاد شدم

از راهنمایی های شما در طول سال گذشته بسیار سپاسگزارم. شخصا به شخصیت فردی و صلاحیت های علمی و تجربی تان در ف ا ر کس ایمان دارم چرا که همراه با صداقت و فروتنی است.

به امید سلامت و شادکامی برایتان و ادامه آموزشهای ارزنده شما در سال جدید

نوروزتان پیروز هر روزتان نوروز

نظر

حاج مهدی کجا عزیزم؟

عامو سن به دل هست ... شک ندارم از من جوانتری که با انرژی تا به امروز پیش رفتی

عزیزی هرجا که باشی شاد باشی!

سال نو هم پیشاپیش خدمت شما تبریک میگم انشالله سالی سرشار لز سلامتی و تندرستی در پیش داشته باشی و مثل همیشه ما شاگردیت کنیم.

ارادت
                  آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

سلام به دوستان با مرام

شاید باورتون نشه ؛؛ که حضور من در جمع شما نازنینان؛؛ وجود خودتان بوده که همواره بمن دلگرمی میداده و از ابن ده بیست تا قرصی که شبانه روز میخورم شفا یخش تر بوده و گذاشتن تحلیل ها صرفا بهانه ای برای اعلام حضور بوده و نه ابراز وجود؛

ضمن عذر خواهی فراوان از محضر دوستان که مطمنم دیدن چازت زیر برای بار سوم مینونه حالت مشمز کننده داشته یاشه ؛ ولی چون چهارمین سطح چرخش قیمت که امروز در قیمت 94 دلار و بدون یک پنس ( نه یک دلار ) اختلاف با تحلیلی که سه هفته پیش صورت گرفته؛ تحقق پیدا کرده ( مانند سه سطخ قبل ) ؛لذا مایلم در این مرجله از قیمت نیز تصویری ارائه دهم که میتونه قدرت تحلیل تکنیکال در مواردی چون نفت؛ و در جهانی سرشار از اتفاقات مهم سیاسی را به نمایش بگذارد

چون برخی دوسنان مغنی اسم مستعارم که سوفیکو هست را پرسیده بودند عرض میکنم صوفی یعنی درویش و کو پسوند کوچک میباشد،

اقا خلیل اقا مصطفی اقا نیما اقا یزدی اقا فرزان اقا امیر اقا سناتور اقا زاکانی افا بهزادی و اقای مدیرعامل بروکر و سایر دوستان و مدیران مجترم پرسپولیس کپیتال ؛ بابت همه خوبی ها و مجبت هائی که در حق من کرده اید از صمیم قلب ممنونم و سال خوب ؛ سرشار از موفقیت برایتان آرزومندم

ارادتمند مهدی

نظر

سلام به اقا مهدی عزیز
                      دوست عزیز اولا ارزوی سلامتی را برات دارم دومم سال نو را بهت پیشاپیش تبریک میگم و امیدورام سالی خوبی در پیش داشته باشی
                      سوما ماشاالله شما که اینقدر پر انرژی هستی چرا خودتا دست کم میگیری
                      قبلا هم بهت گفتم با این سن و سال فقط واقعا حال میکنم که میایی بین ما کوچکترا پست میزنی این از سر ماها مردونه زیاده
                      مردونه اقا مهدی خیلی خودتا دست کم میگیری نمیدونم چرا اینجوری هستی در ضمن اگه کسی هم به شما بی احرامی کرده و چیزی گفته بذار به گردن من
                      و به بزرگی خودت ببخش واقعا خوب پیشرفت کردی ماشالله ایول
                      من کم و بیش تمامی پست ها را چک میکنم وقعا حال میکنم وقتی میبینم داخل این فروم دوستان و حتی خود شما با این بازار بی وجدان خو گرفتید ماشالله
                      امیدوارم همیشه پیشرفت داشته باشید و کمی هم برای بنده دعا کنیید که حداقل به جایی از این بازار برسم
                      اقا مهدی درد و دل من زیاده نمیدونم از کجا برات بگم از بیکاری یا از چیزهای دیگه بگذریم فقط برام دعا کن که مشکلاتم حل بشه
                      در پناه حق اروزی موفقیت در تمامی مراحل زندگی برات دارم
                      (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

سلام به دوستان با مرام

شاید باورتون نشه ؛؛ که حضور من در جمع شما نازنینان؛؛ وجود خودتان بوده که همواره بمن دلگرمی میداده و از ابن ده بیست تا قرصی که شبانه روز میخورم شفا یخش تر بوده و گذاشتن تحلیل ها صرفا بهانه ای برای اعلام حضور بوده و نه ابراز وجود؛

ضمن عذر خواهی فراوان از محضر دوستان که مطمنم دیدن چازت زیر برای بار سوم مینونه حالت مشمز کننده داشته یاشه ؛ ولی چون چهارمین سطح چرخش قیمت که امروز در قیمت 94 دلار و بدون یک پنس ( نه یک دلار ) اختلاف با تحلیلی که سه هفته پیش صورت گرفته؛ تحقق پیدا کرده ( مانند سه سطخ قبل ) ؛لذا مایلم در این مرجله از قیمت نیز تصویری ارائه دهم که میتونه قدرت تحلیل تکنیکال در مواردی چون نفت؛ و در جهانی سرشار از اتفاقات مهم سیاسی را به نمایش بگذارد

چون برخی دوسنان مغنی اسم مستعارم که سوفیکو هست را پرسیده بودند عرض میکنم صوفی یعنی درویش و کو پسوند کوچک میباشد،

اقا خلیل اقا مصطفی اقا نیما اقا یزدی اقا فرزان اقا امیر اقا سناتور اقا زاکانی افا بهزادی و اقای مدیرعامل بروکر و سایر دوستان و مدیران مجترم پرسپولیس کپیتال ؛ بابت همه خوبی ها و مجبت هائی که در حق من کرده اید از صمیم قلب ممنونم و سال خوب ؛ سرشار از موفقیت برایتان آرزومندم

ارادتمند مهدی

مهدی جان

این تحلیل، باورنکردنی ترین و بی نظیر ترین تحلیلی بوده که تابحال مشاهده کرده ام.

دست مریزاد

موفق و پیروز باشی

نظر

سلام و درود

ای دل غمدیده حالت به شود دل بد مکن
                          وین سر شوریده بازآید به سامان غم مخور

گر بهار عمر باشد باز بر تخت چمن
                          چتر گل در سر کشی ای مرغ خوشخوان غم مخور

عرض ادب خدمت آقا مهدی عزیز , پختگی در کلام و عمل شما نشان از حاصل عمری تجربه و دانش در این
                          جنگل وحشی به نام دنیا می باشد که میتواند چراغ راهنمایی برای هم چون منه دانش جو باشه .
                          از خداوند منان برای شما آرزوی سلامتی و شاد کامی و بهروزی دارم , و امیدوارم که همچون گذشته حضورتان بر
                          ما مستدام باشه .
                          سال جدید را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض نموده و بهترین ها را براتون آرزومندم .

ارادتمندم
                          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

سلام به سروران ارجمند

جناب بارسلونا و جناب k1332 حقیقتا دیروز در ذهنم بود اسم شریفتان را در پست تشکر بگذارم ولی اخرین لحظه فراموش کردم همچنین از دوستان زیر که در این مدت به پست های بنده توجه داشته اند شامل آقایان عالیجنابان سعيد fxvahid , Liand Fx.Mahdiyar Mohammad-H , h2opolo, fxvahid, Liand, Fx.Mahdiyar و Fx.Market و سرگار خانم ترانه و بقیه دوستان دیگر کمال تشکر را دارم

تشکر مجدد و ویژه از جناب نیما و به مصداق فرمایش مولی علی ( سلام بر او ) که هر کس کلامی بمن بیاموزد مرا بنده خود مینماید ، اقرار میکنم خیلی از ایشان آموخته ام که آخرین درس ایشان همین دیروز بود که مرا شرمنده ساختند

و حال از فرصت استفاده کرده یکی دو مورد از تجربیات خود را که مطمنم از تجربیات خیلی از دوستان کمتره بعرض میرسونم

اول در مورد استفاده ناصحیح از اندیکاتور های مهمی مثل استوک استیک هست که چون به مورد مهمی توجه نمیکنیم سریع آنرا از چارت خودمون بیرون میاندازیم ،، نظر بنده اینه که صحت عمل خیلی از اندیکاتور با زمان استفاده آنها شدیدآ متناسب هست یعنی سیگنالی که استوک استیک در ساعت شروع بازار اروپا یا امریکا میده خیلی قابل اعتماد هست و بر عکس سیگنالهای فالس در ساعات بی تحرک بازار زیاد میشه بنابرین برای انجام یک ترید موفق باید یه چشممون به چارت باشه و چشم دیگر به ساعت

دوم اهمیت دادن به اسم طراحان و سازندگان استراتژی ها و سیستم ها در حدی که اسم آنها باعث میشه مطلب آنها در درجه دوم قرار میگیره ،، چند پست قبل یک دوستی از من پرسیدند شما با کدام الیوت کار میکنید و اسم سه چهار نفر را هم اورده بودند ،، من بار اولم بود اسم این افراد را میشنیدم لذا نوشتم هیچکدام،، بعد در کامپیوتر سرچ زدم دیدم همه مطالب آنها را در چند ماه پیش مطالعه کرده ام ولی اهمیت به مطلب داده ام نه به اسم اون شخص،، البته منظورم این نیست که انها را بی ارزش کنیم ولی یک دوستی اخیرا بمن نوشت که چندین بار مطالب ماینر را حفظ کرده ،، آخه مگه شعر هست که حفظش کنیم،، باید مطلب را در چارت مورد به مورد پیاده کنیم و مهمتر اینکه از خودمان بهش اضافه کنیم و تا این کار را نکنیم مطلب اقای ماینر هم یادمون نمیمونه بهر حال قصدم این نبود که این بزرگان را بی ارج بکنیم بلکه خواستم بگم بجای اسمشان به مطالبشان توجه کنیم

سوم و موردی که همواره مرا رنج میده درخواست برخی دوستان به آموزش این نوع روش تحلیل هست که برای آخرین بار و برای اینکه بدونید ادم بخیلی نیستم عرض میکنم انجام این تحلیل مثل روندن هواپیما ،، نه بذار کمترش کنم ، مثل روندن ماشین ،، باز هم کوچکتر مثل روندن دوچرخه میمونه ،، باید تجربه پشت سرش باشه ایا میشه دوچرخه سواری را با چند پست در فوروم به شخص دیگر انتقال داد؟؟ معلومه که نمیشه علی الخصوص که دهها مورد تبصره ای داره

تازه اگر بهترین تحلیل را هم کسی بتونه انجام بده ولی به قوانین ترید آشنا یا تسلط نداشته باشه مرتبا حسابهاش خراب خواهند شد ، این دو مقوله زمین تا آسمان با هم تفاوت دارند اگر هدف کسب در آمد از این راه هست هیچ نیازی به یادگیری این نوع تحلیل نیست در عوض باید به موارد مربوط به ترید اهمیت دهیم از جمله کنترل احساسات و غلبه بر خیلی موارد روحی روانی و مدیریت سرمایه ک مورد جالبی براتون تعریف کنم ،، یه دوست جوانسالی دو سه هفته پیش نزد من اومد بنام اقا منصور که قرار بود در این فوروم ثبت نام بکنه ،،اگر ثبت نام کرده خواهش میکنم بیاد حرفهایم را با گذاشتن استیتمنت اثبات کنه،، داشتم میگفتم که در مدت دوساعتی که نزد من بودند یک ساعت و نیم سعی کردم با اوردن مثالهای متعدد و نشان دادن پست های مختلف منصرفش کنم ،،نهایتا دیدم به هیچ صراطی مستقیم نمیشه ،، فقط یک مورد مکدی و مطابقت اون با یک موینگ اوریج و گرفتن تائید از تایم بالاتر را یادش دادم ،، ایشان در طول سه هفته قبل با انجام دقیق استراتژی ( که به اسم مو مو در همین فوروم نیز انرا گذاشته اند ) و با مدیریت سرمایه ،،حسابش را در سه هفته صد در صد رشد داده و به ندرت پوزیشن زیان دار در آن وجود داشت ،،این در حالیست که ایشان اصلا و ابدا راجع به اندیکاتور ها و روشهای دیگر هیچ اگاهی نداره

<O</Oجناب یزدی بنده بابت آموزش زیگراگ خیلی از شما متشکرم و همواره در چارت مربوط به ترید از ان استفاده میکنم

فدای شما

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-20-2013, 02:57 PM

نظر

سلام به همه ی دوستان مخصوصا دکتر عزیز

متاسفانه مسیر زندگیم جوری رقم خورده که شاید دیگه مزاحم دوستان نشوم ولی جا داره تشکر کنم از کسی که هیچوقت نذاشت بگم که واقعا توی زندگیم مدیونشم اونم دکتر موسوی عزیزه که با اینکه اگه بخوام از سه مرد برجسته ی زندگیم نام ببرم حتما نام ایشون و پدرم دوتا از اون سه تا است و واقعا هم ردیف پدرم براشون احترام قائلم همیشه خود را هیچ شمردند. الانم این پست رو ببینه مطمئنم ناراحت میشه چون اخلاقیات خاص خودش رو داره حتی دیروز که از آقای یزدی عزیز تشکر کردم خواستم اسم دکتر رو هم بیارم که ترسیدم ولی الان دیگه دارم میرم دست دکتر بهم نمیرسه :دی
                              به خدا نوشته های دکتر موسوی رو چند بار چند بار می خونم پرینت میگیرم میزنم در و دیوار اتاقم. ما که رفتیم ولی به همه ی آیندگان پیشنهاد می کنم توصیه های ایشون رو با تمام وجود اجرا کنند برعکس توصیه ی دکتر عزیز که می فرمایند به اسم نویسنده کاری ندارند من اگر یه پست رو جناب موسوی بزنند مثل وحی منزل برام می مونه.
                              حرف زیاده و منم پر حرف ولی به قول شاعر: سخن بسیار داری اندکی کن یکی را صد نکن صد را یکی کن
                              فقط این یکی رو دلم نمیاد نگم :
                              پستهای ایشون رو از دست ندید

خدانگهدار همگی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

پردازش ...
                              X